_bushra_'le Karşı_Karşıya..xD

Eski 07-10-2008   #1
gothicc_girll26

_bushra_'le Karşı_Karşıya..xD

Sinsice Soru: Köpüqüm qerçek ismini baqışLar deerli forumumuza mısın?
_bushra_'ca cevap:tabiki kopuqum 'ßusra'
Sinsice Soru: Köpüqüm nereLisin ya da nerede oturuyorsun?(sanki biLmiorm =P)
_bushra_'ca cevap:Eskisehirliim Eskisehirde oturuom cnm =)
Sinsice Soru: Eskişehir’den bahseder misin biras sporundan kişisinden gzlliğinden(
_bushra_'ca cevap: tabi bahsederim:D öncelikle Eskişehir gibi biyerde oturduqum için çok şanslıyım=) Eskişehir sporuna çok baqlıdır ondan asla kopamas=) gzlliği desen sprlik ötesinde tek kelimeyle muhteşem herkesi bekleriz=)
Sinsice Soru: Kesnlkle kopuqum Esk Muhteşem bi yer yorumun için tşk ederim Peki eğitim durumun nasıL ve nerede okuyorsun köpüqümm (=
_bushra_'ca cevap: Aynı sınıftayıs yane:D Nese Gazi Anadolu Meslek Lisesinde bilgisayar bölümünü okuorum kopuqum=)
Sinsice Soru: Eed oda doru yha saçma bi soru oldu nese:DKaç yaşındasın Köpüq? :D:D:D:P
_bushra_'ca cevap:15 cnm =)
Sinsice Soru:Medeni durumun nedir ?:D
_bushra_'ca cevap:bekarım (:
Sinsice Soru: Birazcıkta özeLine giricem özeL hayatın nasıL? Sevgi aşk qibi şeyLer desem ne dersn? :D:P
_bushra_'ca cevap: aman ask biraz benden uzak dursun(: yane hayatımda biri yok
Sinsice Soru: neden hayatına başka birinin qirmesini istemiosn?
_bushra_'ca cevap: Aklıma şuanda bişi gelmio aslında sadece hoşlandığım biri var dicem:$=)
Sinsice Soru:Peki cnm=)İş hayatında hiç tecrüben var mı bahset birascıq:D??
_bushra_'ca cevap:malesef yok:(
Sinsice Soru: neden yok yane sn mi istemedin?
_bushra_'ca cevap: aslında istedim ama kendime qöre is bulamadım:S
Sinsice Soru: Peki cnmcımHangi müzik tarzını severek dinLersin?:D
_bushra_'ca cevap: qenelde rap dinlerdim ama artık rock dinliorum(:
Sinsice Soru: bn ve Merve sayesinde desene:P rap ve rock dinliosun örnek isimler versene en ii rapçi kim en rockçı snce?(=
_bushra_'ca cevap:bence en ii rapci sagopa kajmer(: rockçı olarak taa sebnem ferah, zardan adam fln (:
Sinsice Soru: eed grçktn gzl isimlerNeLer yapmaktan hoşLanırsın, örneğin yaptığın bir spor ya da çaLdığın bir müzik aLeti var mı cnmcım?:D
_bushra_'ca cevap:gezmekten,müzik dinlemekten, pc basında oturmaktan, vs vs=)bir müzik aleti calmıom cnm ama qitar calmayı cok istiom:)
Sinsice Soru: eed bnde gitar çalmayı istiorm ama ailem buna karşı:SNasıL bir aiLe yapısına sahipsin ? Kaç kardeşin var? (=(=
_bushra_'ca cevap:eqlenceli sewimli bir aileye sahibim=)1 abim waro kadar (:
Sinsice Soru: abinle aran nası bahsedermsn biras(=
_bushra_'ca cevap:bazen cok ii oluoz bazen kotu ama qenede sewıom bn abımı (:
Sinsice Soru:hmm gzll:D Hayata bakış açın ve bekLentiLerin neLer anLatsana biras(=(=??
_bushra_'ca cevap:hayatta belki farkında değiLiz ama bir fiLm iyisiyle,kötüyüsle her konusu var ve bizde bunları oynayan ve yaşayan rolleriz herkes kendi rolünü iyi çaLışıp kendi üstüne düşünemi yapmak ve oynamak zorunda zaman qeçip qidiyor ve dönüşüde asla yok
Sinsice Soru: gzl bi felsefe yaptın kopuq snden beklemesdm:P nese saqopa ve ceza ikilisi arasında ne düşünüosun malum bi saqocu ceza’yı sevmez(=
_bushra_'ca cevap:eet sevmiorum cezayı ama bazı sarkılarını dinlediqim oluo=)
Sinsice Soru:hngi takımı tutuosn neden?(=
_bushra_'ca cevap: öncelikle EsEsliyim Eskişehiri çok seviorm Eskişehir takımına çok bağlıdr bnde öle=) tabikide iki takımım olcak GsliyimmxD sen hanqi takımı tutuon köpüqüm=)
Sinsice Soru: bnde sn gibiyim kopuqum önce EsEs sona Gs (= forumumuza EsEs hkknda bilgi verirmsn?
_bushra_'ca cevap: tabiki tek kelimeyle Eskişehir takımına çok bağlıdır ve EsEs için ölür müdürümüz Hayko26 bununla gyt qzl ilqilenio farkettim burdan tşlrimi iletiorm=)
Sinsice Soru: eed kopuqum biliorm son olarak forumda eksik qrduqn bişi ya da forumdan istediğin bişi var mı forumu biras eleştirirmsn?
_bushra_'ca cevap: forumu gyt qzl buluorm teması çok hoş siyah siyah xD bide burdan [KAPLAN]' a tşk etmek istiorm böle qzl bi site kurduqu içinüyelerin sıcak yorumları çok qzl çok hoşuma gidio qrçktn tm aile formuxD nese çok uzattım glb forumu ve üyelerini çok seviorm=)

Bu güzeL röportaj için değerLi vaktini ayıran _bushra_ adLı üyemize çok teşekkür ederiz(=
NOT: Bu roportajımızı TeamViewer 3 program aracılığı ile karşılıklı yaptık(= (uzakmasaüstü programı):iconsiritik::iconsiritik:

işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : _bushra_'le Karşı_Karşıya..xD

Eski 07-10-2008   #2
bbk

güzel bi röportaj olmuş:)
samimi die ben buna derim işte köpüğüm kopuğum:P
teşekkürler her ikinizede seni tanımak güeldi busra

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-10-2008   #3
rock_alltime

İkinizde çok şekersiniz yaSeni tanımak çok eğlenceliydi Büşra

Her ikinize de tşkler:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-10-2008   #4
gothicc_girll26

yorumlarınız için çokçokçok tşk ederim (= bbk ve rockqulum(=
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-11-2008   #5
_bushra_

yorumlarınız icin cok tesekkurler arkadaslar :sm_sleep:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-11-2008   #6
sudenaz

sanki bir konuşma ortamında 3 şahıs olarak dinliyormuşum gibi hissettim gerçekden çok samimi içten bir tavrınız vardı ikinizede tşk ederiz
ben bişey rica etmek istiyorum olur mu bilmiyorum ama böyle bir röportaajında KAPLAN beyle yapılıp onu daha yakından tanımak isterim bize bu güzel siteyi bağışlayan birinin asıl biri olduğunu merak ediyorum açıkcası neyse tekrar tşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-11-2008   #7
gothicc_girll26

cnmmm bnmm yorumun choq qzl tşklr zamnını ayırıp okudqun için(=
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-11-2008   #8
[KAPLAN]
Icon47

Bu samimi röportajdan dolayı her iki arkadaşıma teşekkürlerimi sunarım Sizleri yakından tanımak güzel Sevgili _bushra_

Alıntı:
sudenaz tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben bişey rica etmek istiyorum olur mu bilmiyorum ama böyle bir röportaajında KAPLAN beyle yapılıp onu daha yakından tanımak isterim bize bu güzel siteyi bağışlayan birinin asıl biri olduğunu merak ediyorum açıkcası neyse tekrar tşkler
Belki ailemizin ilk ferdi ben oldum,ancak sizlerin sayesinde bu aile ayakta kalmayı başarıyor Ailemize katıldığınız ilk zamanlarda sizinle aramızda kısa bir sohbetimiz olmuştu ve size bir konuda söz vermiştim Ancak sözümü gerçekleştirebilmem için biraz daha zaman gerekiyor Samimi ilginizden dolayı çok teşekkür ederim Sudenaz Hanım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-11-2008   #9
gothicc_girll26

qzl yorumun için biz tşk ederis [KAPLAN](=
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-12-2008   #10
!!juninho!!

roportajı okumaq cok zevkliydi
ikinisde tşklr
sizi tanımak gzldii:D

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-12-2008   #11
KRDNZ

Çok hoş bir röportaj olmuş İkinize de teşekkürler:sm_smile:
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-16-2008   #12
gothicc_girll26

ayy bn tşk ederimm ablacımm (=
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-18-2008   #13
sudenaz

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

Belki ailemizin ilk ferdi ben oldum,ancak sizlerin sayesinde bu aile ayakta kalmayı başarıyor Ailemize katıldığınız ilk zamanlarda sizinle aramızda kısa bir sohbetimiz olmuştu ve size bir konuda söz vermiştim Ancak sözümü gerçekleştirebilmem için biraz daha zaman gerekiyor Samimi ilginizden dolayı çok teşekkür ederim Sudenaz Hanım
siz bilirsiniz tabiki yinede yanıtsız bırakmadığınız için tşk ederim=)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-07-2008   #14
hayko26

Sinsice Soru: bnde sn gibiyim kopuqum önce EsEs sona Gs (= forumumuza EsEs hkknda bilgi verirmsn?
_bushra_'ca cevap: tabiki tek kelimeyle Eskişehir takımına çok bağlıdır ve EsEs için ölür müdürümüz Hayko26 bununla gyt qzl ilqilenio farkettim burdan tşlrimi iletiorm=)

öncelikle çok gzl bir röportajonun için selin arkadaşııza teşekkürlerimi iletiyorumve büşra eskişehir için eskişehirspora yapğığın yorumlar için teşekkür ederimsni yakından tanımak gzldiinş bir gün kısmet olurda sni daha iyi tanıyabilirimzaten aynı okuldaymışızgörüşmek dileğiyle arkadaşımikinizede çok teşekkür ederim

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com