Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası > Üyelerimizle Röportajlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beraber, kezbanımla

Kezban^ımla Beraber...(=

Eski 07-02-2008   #1
gothicc_girll26

Kezban^ımla Beraber...(=

(=(=(=(==)=)=)=) işte kezbancıqımla roportajımız!

Sinsice Soru: SevgiLi kezban gerçek ismin de 'Kezban' sanırım?
kezban'ca cevap: evet cnm adım kezban
sinsice Soru: : SevqiLi Kezbancıqım nereLisin ya da nerede oturuyorsun?
kezban'ca cevap:kastamonuluyum,ama istanbulda oturuyorumbol bol memleketime ziyarete gidiyorum ama
Sinsice Soru: Eğitim durumun nasıL ve nerede okuyorsun cnm(=
kezban'ca cevap:atatürk anadolu teknik lisesinde bilgisayar bölümü okuyorum cnm=)
Sinsice Soru: Kaç yaşındasın payLaşırmısın?
kezban'ca cevap:teomanın bir şarkısı varya daha 17,17=)
Sinsice Soru:Medeni durumun nedir ?
kezban'ca cevap:bekarım canımsadece ufak bi gönül meselesi vardı ama silindiaz çok biliyorsun
Sinsice Soru: Birazcıkta özeLine giricem özeL hayatın nasıL? Sevgi aşk qibi şeyLer desem ne dersn?
kezban'ca cevap:aşk beni ben yapan en büyük unsurben hayatımda bir çok şeye aşığımama kastettiğine cevap vermek gerekirse hayatımda bir erkek yok

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrüben var mı ?
kezban'ca cevap:kısa bir süre babamın yanında çalıştımbir lokanta=)ama gerçek iş hayatım son iki gündür özel bir rehabilitasyon merkezinde bilgisayar stajerliği ile başladışuan mükemmel gidiyor
Sinsice Soru: hangi müzik tarzını beğenerek dinLersin?
kezban'ca cevap:müzik evrenseldirkulağıma hoş gelen tüm müzik tarzlarımnı dinlerimama biraz melankolik bi havam var sanırım=)
Sinsice Soru: NeLer yapmaktan hoşLanırsın, örneğin yaptığın bir spor ya da çaLdığın bir müzik aLeti var mı cnm?
kezban'ca cevap:kitap okumak,yazarların,önemli bilginlerin hayatını didiklemek benim en zevk aldığım uğraşımbunun yanında şiir,öykü,hikaye yazıyorum28 harfliyim("r" harfini söyleyemıyorum ama buna rahmen okulumuzun şiir dinletilerindede kendi şiirlerimi seslendiriyorumdenize hayranım,müzik aletlerinin hepsinin seslerine hayranım ama malesef çalmayı öğrenecek pek vaktim olmadıöğrenirsem ilk olarak ney çalmayı öğrenmek istiyorum,aşığım ney'espor olarakda futbol u seviyorum,masa tenisi ve basketbolda sevdiğim sporlar arasında
Sinsice Soru: NasıL bir aiLe yapısına sahipsin ? Kaç kardeşin var?
kezban'ca cevap:çalışkan ve hiç yerinde duramayan bir aile yapısına sahibimaslında her biri farklı bir karakter,biri uçuk,biri kaçık,biri ağırbaşlı,biri geveze,biri suskun,biri titiz biri pasaklı=)herbirine baktığımda farklı bir şey öğreniyorumevimiz kızlar yurdu gibibiz tam beş kız kardeşizüç ablam ve bir kız kardeşim varaçıkçası bu durumdan şikayetçi değilimkalabalık ev ortamını seviyorum
Sinsice Soru:Hayata bakış açın ve bekLentiLerin neLer?
kezban'ca cevap:bana göre hayat insanların kendini ispat edebilmesi içi kurulan küçük bir sahneherkezin rolleri var,değiştirmekte bizim elimizdehayat bana hangi yüzünü gösterirse göstersin,ister acı ister mutluluk ben ona hep gülümsemekten yanayımhayat bir ayna gibidir,siz gülmesseniz gülen birini göremessinizhayattan beklentilere gelince,hayattan beklentilerim yok,benim bütün gayem içimden gelenleri yapmak,bunun için ne hayattan nede insanlardan birşey beklemıyorum çünkü pirensibim kendikendime yapabilmekbirilerinden yardım beklemeden
Sinsice Soru:Hayatta en çok yapmak istediğin şey nedir?
kezban'ca cevap:hayatta en çok yapmak istediğim 4 şey var
1)insanların okumaktan hoşnut kaldığı bir yazar olabilmek
2)türk dili ve edebiyatı tarihi öğretmeni olmak
3)çeşitli ülkelerde türkçeyi öğreten öğretmenlerden olabilmek
4)insanlara kendimi doğru düzgün anlatabilmek(nedense bazen yanlış anlaşılabiliyorum ve bu üzücü oluyor)
Sinsice Soru:BiLgisayar ve internet iLe iLk oLarak ne zaman tanıstın biraz bahseder misin cnm?
kezban'ca cevap:işte beklediğim soru =)bilgisayar bölümü öğrencisiyim evet ama liseye gidene kadar bilgisayara pek ilgim yoktuyanlış hatırlamıyorsam ilk okul 7sınıfta kullanmaya başladım ama oda yok denecek kadar azbilgisayarda sadece şiir yazıyordum zaten onuda elle yazmayı çok daha fazla seviyordum
Sinsice Soru: İnternetLe aran nasıL? İnternet senin için ne kadar önemLi?
kezban'ca cevap:internetle gayet iyi anlaşıyoruz aslında :)istediğim herşeyin ayaklarıma serilmesi güzelama internet giderse ben hiç birşey yapamam,o benim hayatımın en önemli varlığı diye tiriplere giremem acıkcasıtamam yurt dışındaki arkadaşlarımla hem daha pratik hem daha iyi anlaşmama sebeb oluyor o ayrı,ama bir gün internet diye birşey kalmassa hayatıma kaldığı yerden aksamadan devam edebilirimhatta şuan bile vakit buldukça kütüphanelere gidip ordan öylesine araştırmalar yapıyorumbazen bir bilim adamının hayatı,bazen bir şairin şiirlerini fotokopiyle çoğaltıp evde saklıyorumbiraz antikayım sanırım =)
Sinsice Soru: Nickiniz neden kezban neden değişik bişi kuLLanmadınız ?
kezban'ca cevap:aslında arkadaşlar arasında "mechulkiz" diye biliniyorumdikkat etmişsen msn adresimde onla baslıyorama sitelerde mechulkiz ismini cok kullanıyorlar sanırımforumsinsiden önce baska bi sitede daha üyeydimüye adım mechulruh tuama demo indirmek,merak ettiğim konularda link görebilmek için heryere kezban diye kayıt oldumburasıda tesadüfen bulduğum bir yerdibende ismimle üye oldumayrıca şiirlerim bir kaç şiir yarısmasında okundugundan merak konusu olmuş internette arıyorlarmışantolojiyede koymayı düşünüyorum zaten ama belki ismimle beraber şiirimin adınıda girerlerse şiirimi bulabilirler diye ismimi kullanmayı daha uygun gördüm
Sinsice Soru: Seni biraz sıkıştırayım:) Forumda en sevdiğin üyeLer hangiLeri bakaLım?
kezban'ca cevap:hemen sayim sen hariç herkezi seviyorum gothicc ciğim =)şakaydıtabiki kendimi daha yakın hissettiklerim var mesela sen,mesela begüm,mesela sudenaz gibiama kimseye karşı önyargılı yada büyük bir sevgiyle yaklasmıyorum açıkçasıinsanlar hakkımda istediklerini düşünsünler,ben iyi olanı düşünürüm diye bir sözüm vardı arkadaslarıma kullandıgımbu şekilde bakıyorum bu konuyaherkeze iyi bakıyorum kii bu sitedede kötü bakılacak pek kimsede yokherkez gayet iyi niyetli ve açık yürekli,olması gerekende bu sanırım
Sinsice Soru: Son oLarak forumumuzun daha da güzeL oLması için sence neLer yapıLabiLir?
kezban'ca cevap:forumun güzelleşmesi için herşey yapılıyor benceradyo başladı,yarışmalar düzenleniyor,oyun odası var bildiğim kadarıylaben yapılmaması gerekeni söylemek istiyorum,kimse kimseye hakarette bulunmuyor ama inandıkları konulara hakaret edebiliyorlar,bu bir nebze engellenirse tartışmasız konular olacaktır
Bu güzeL röportaj için değerLi vaktini ayıran kezban adLı üyemize çok teşekkür ederiz

işde bn o zor oLanı yasıyorum şimdiLerde

|__tak jiLeti dudaqına öp beni şahdamarımdan__|
'seLin_
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Kezban^ımla Beraber...(=

Eski 07-03-2008   #2
bbk

gerçekten güzel bi röportaj olmuş
kezban seni daha yakından tanımak güzel inşlh yapmak istediğin o 4 şeyi yapabilirsin
gothick kız teşekkürler:)

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #3
KRDNZ

Teşekkürler arkadaşlar güzel bir röportaj olmuş Seni yakında tanımak güzeldi Kezban Umarım ilerde istediğin kitabını yazarsın, bende okurum ve bugünler gelir aklıma;)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #4
gothicc_girll26

ben tşk ederim bbk(=
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #5
black_R-O-S-E

bi insanı tanımak ilk defa bu kadar zevkli oldu benim için röportaj harikaydı ve seni tanımak gerçekten çok güzeldi ikinizede çok teşekkür ederm

Eski 07-03-2008   #6
gothicc_girll26

ayy cnm okuyan gözlerine saqlık siyah gülüm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #7
gothicc_girll26

okuyan gözlerine saqlıq cnmm bn tşk ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #8
_bushra_

ewt kezban seni tanımak qüzeldı =) ikinizede tesekkurler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #9
gothicc_girll26

kopuqum bn tşk ederimm(=
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #10
sudenaz

kezbancım seni zaten tanıyordum ama bunu senden dinlemekde daha güzeldi ikinizede tşk ederim ikinizde çok sevdiğim arkdaşlarımsınız ellerinize sağlık çok güzel olmuş tşkler canım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #11
Gözyaşı

İkinizde güzel röpörtaj çıkarmışınız teşekkürler sizi tanımak güzeldi

Eski 07-03-2008   #12
jasmine

her ikinizide tebrik ederim arkadaşlar bu kadar zevkli bir röportaj okudum sevgili kezban seni tanımak gerçektende güzelemeğine sağlık gothicc_girll26

Eski 07-03-2008   #13
gothicc_girll26

saol müdürüm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #14
rock_alltime

Seni tanımak çook güzeldi Kezban

Hem sana hem de Selin'e çok tşkler:) Emeğinize Sağlık!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-03-2008   #15
gothicc_girll26

ayy müdürüm tşklr(=
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com