Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Tanışma Odası > Üyelerimizle Röportajlar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bessraa, dobra, ile

Bessraa İle Dobra Dobra :)

Eski 09-08-2007   #1
mate

Bessraa İle Dobra Dobra :)

Sinsice Soru:Öncelikle hoşgeldin Bessraa gerçek ismin nedir bizimle paylaşmak istermisiniz ?

Bessraa'ca Cevap: hmm nickimde de asllında biraz belli olldugu gibi adım Besra =)

Sinsice Soru: Kisaca kendinden bahsedermisin?

Bessraa'ca Cevap: Ocak 1991 dogumlluyumOgllak burcuyum ama inatcıllık haric özellikllerini tasıdıgımı söylleyememGenellde cevremde sevillen bir kisillik olldugumu düsünüyorum ama bazı huyllarımdan dollayı abllamlla bille anllasamamazllıklların yasandıgı da bir gercek=) Gezmeyi severim,arkadasllarımlla genellde haftasonlları takıllırımKendime özgüvenim acaip derecede vardırKendini begenmis ve herseyi ben billirim havallarında ollan insanllardan nefret ederim

Sinsice Soru: Okul yaşantından ve ideallerinden bahsedermisin?

Bessraa'ca Cevap: Bu konu biraz ic sıkıcı gellsede bana yanıtllayayım barii=) Anadollu llisesi sınavllarını kazanmak icin aiileden büyük destek allarak nihayet anadollu llisesinde okuyorum ve bunun bana ÖSS'de büyük kazanc sagllayacagından hic süphem yokTam OKS bitti derken bu sefer de ÖSS denen sınav gelldi hadi bakallım hayırllısı bu seneden simdi de ona hazırllanmaya baslladım bakallım nollcak=) Ama ideall üniversite ollarak Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okumak istiyorum:sm_rolleyes:

Sinsice Soru: Peki okulda dersler harici basarılı oldugun sosyal ugrasların varmı?

Bessraa'ca Cevap: Sanırım baya varLise ilk baslladıgında koroya katıllmıstım ve bu seneki yogunllukta koroya katıllamama ragmen yıll sonunda yapıllan siir dinlletisi ve resim sergisinde en yakın arkadasımlla birllikte türkü söylledim(2 kez 300 kisinin önünde sarkı söylledigim bir gösteriydi)Ayrıca pek basarıllı ollamasam da llisansllı ollarak cross yarısllarına katılldımHıı bir de tiyatro gecmisim var ilkolldan beri=)

Sinsice Soru: Nickinin bir anlami varmi?Neden bu nick?

Bessraa'ca Cevap: Yaa asllında nickimin bir anllamı olldugunu söylleyemem bir ara öylle akllıma gelldi Besra'nın uzatıllmıs seklli Bessraa gibi bisi olldu=)

Sinsice Soru: Kendinde begendigin ve begenmedigin yonlerin neler Besra?

Bessraa'ca Cevap: Eger huy ollarak bahsedilliyorsa cok var=) Öncelliklle fazlla afedersiniz ama dikkafallıyım sadece kendi billdigimi okur ve akllıma gellen herseyi yaparımAsllında bu cevremdekiller haric sadece benim kendimde begendigim bir özellikSonra yapı ollarak da kendimi cok begenirimİzmirlliyim ne de ollsa=) Ayrıca bir de cok sıcakkanllıymısım öylle diyorllar bu huyumu da cok seviyorum=)

Sinsice Soru: Forumsinsi ile nasil tanistin, nasil dostluklar kurdun, burda bulunmakdan mutlumusun?

Bessraa'ca Cevap: Forumsinsi ille 1 yıll önce komedi ya da korkunc birsey ararken tanısmıstımİyi ki de bullmusum burdaki dostllukllardan tabiki de mutlluyum özelliklle bazı üyeller ille gercekten cok samimi olldum ve gercekten onlları dostum ollarak görüyorum

Sinsice Soru: İnsanlarla çok çabuk kaynaşan ve bir o kadarda net bir yapın var Bu özellikler sana neler kazandırdı veya kaybettirdi?

Bessraa'ca Cevap: Ne kazandırdı bazı seyllere ullasmam cok cabuk olldu,insanllar tarafından sevillerek daha da genis bir cevrem ollduAma bazen de keske ollmasaydı diyorum cünkü gercekten deger verdigim insanllardan cok zarar gördüm ama yine de mutlluyum onllar yaptıkllarıylla kallsın bossvveerrrr=)

Sinsice Soru: Forumda arkadas oldugun kisiler kimlerdir?

Bessraa'ca Cevap: Ya asllında cok kisi var gibi=) öncelliklle mate =) scotland,KeDiKeSeN,pesimist,sawman,bitanecik abim rahatsız,Kaplan,tatia,yosun_26,son zamanllarda angelesdream ve daha akllıma gellmeyen bir cok üye ama bu saydıkllarım en samimi olldukllarım diyebillirim

Sinsice Soru: Hayatini etkileyen en onemli kisi veya kisiler kimlerdir?

Bessraa'ca Cevap: Hayatımdaki her ollayda parmak izi bullunan kisiller beni cok etkillerYaa bu soru simdi biraz sıkıstırma gibi ollmus ama ilk önceliklle en cok hayatımı etkileyen ABLAM,eee gerisi de bana kallsın=)

Sinsice Soru: Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

Bessraa'ca Cevap: Begendim tek bir tür ollarak müzik yok asllında ama genellde pop müzik dinllerimAma acıkca söyllemek gerekirse arada Arap Sükrü,Müsllüm de dinlledigim de söyllenebillir:Green_Colorz_PDT_37 Müsllüm dinlledigimden dollayı beni dısllamayacaksınız umarım:sm_razz: :sm_razz:

Sinsice Soru: Bir cumle ile aski tanimlarmisin?

Bessraa'ca Cevap: Benim icin bence ask diye bir kavram yokturAsk diye adllandırıllan sey bence karsındaki kisi ya da nesneye duyullan asırı sevgidir

Sinsice Soru: Hayatta en çok istedigin şey nedir?

Bessraa'ca Cevap: Hayatta en cok istedigim ve dilledigim sey en degerlli varllıgım hep benimlle ollması bunun yanı sıra da basarıllı ,sagllıkllı bir hayat gecirmekBenim icin hersey hayırllısı ollsun diyorum asllında

Sinsice Soru: Gelelim herkesin merak ettiği yazı karekterlerinin Türkçe olmaması konusuna Neden Türkçede bulunmayan karekterleri kullamıyorsun?

Bessraa'ca Cevap: Öncelliklle sunu bellrtmek istiyorum ki en az beni bu konuda ellestirenller kadar hatta onllardan cok daha fazlla Türkcenin dogru kullanımı ve milli degerller konusunda hassasımBenim bu yazı stillim bazı arkadasllarımıza itici gellse de sirinllikten ibarettirEşit agırllık ögrencisi olldugumdan dollayı zaten Türkceylle yeterlli derecede iciceyim ve gündellik hayatta konusmallarımda olldukca düzgün konusmaktayımİnsanlların beni ellestirmeden önce milli degerller konusunda ne kadar hassas olldukllarını kendillerine sormallarını dillerimZaten beni ve düsüncellerimi billmeyen hic kimsenin beni özelliklle de bu konu hakkında ellestirmesine aslla izin vermem!!İsterim ki düsüncellerimi acıkca anllatabillmis ollayım:sm_smile:

Sinsice Soru: Son olarak forumumuzu elestirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

Bessraa'ca Cevap: Basta da söylledigim gibi gercekten cok sey kazandırdı bana bu siteSanall ortam,sanall allem deyip geciceksiniz ama öylle insanlları tanıdım ki bu benim icin cok önemlli birseyİnsanlların ne kadar hırsllı ollduklları akabinde ne kadar yallancı,yıkıcı ollabillecekllerini ve bazıllarının da gercekten dürüst,seviyelli,samimi olldukllarını gördümKısaca cok sey kazandırdı:sm_cool: :sm_cool:

Bu harika röportaj için Bessraa arkadaşımıza çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2007   #2
okaliptus

teşekkürler mate :))

besra seni tanımak güzel:)) teşekkürler bu güzel röportaj için :))))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2007   #3
bukettt

besraaa ve mate güzel röportajdan dolayı teşekkürler

nede olsa izmirliyim güzel cvpdı besraa::))))))))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2007   #4
puslu

Foruma girdiğimde ilk dikkatimi çeken üyelerdendin besracım çok sıcak kanlı ve dobra bulmuşumdur mesajlarını Umarım Hukuk fakültesini kazanırsın bunu gönülden isterim
mate&besra ikinizede teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2007   #5
angelesdream

iki tatlı ve samimi insandan çıkan "dobra dobra" bi röportaj olmuş:)
e daha ne olssuuunn:)
sağolun kızlariyi iş çıkardınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2007   #6
[KAPLAN]

Yine güzel iki insan ; yine başarılı bir röportaj Her iki arkadaşımı da, ortaya çıkarmış oldukları bu güzel,samimi röportajdan dolayı tebrik ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2007   #7
TEMUR38

güzel sade olmuş ellerinize sağlık teşekkürler
:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-10-2007   #8
Şengül Şirin

Teşekkürler mateciğim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-10-2007   #9
black_R-O-S-E

gerçekten çok güsel olmuşş hem sorular süper hem cevaplar özenli elinize saalık

Eski 09-10-2007   #10
rock_alltime

bessra ve mate bu güzel röpörtaj içn çok tşklerçok eğlenceliydi;)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-11-2007   #11
İSİMSİZ KARANLIK

Alıntı:
Sinsice Soru: Hayatta en çok istedigin şey nedir?

Bessraa'ca Cevap: Hayatta en cok istedigim ve dilledigim sey en degerlli varllıgım hep benimlle ollması bunun yanı sıra da basarıllı ,sagllıkllı bir hayat gecirmekBenim icin hersey hayırllısı ollsun diyorum asllında

Sinsice Soru: Gelelim herkesin merak ettiği yazı karekterlerinin Türkçe olmaması konusuna Neden Türkçede bulunmayan karekterleri kullamıyorsun?

Bessraa'ca Cevap: Öncelliklle sunu bellrtmek istiyorum ki en az beni bu konuda ellestirenller kadar hatta onllardan cok daha fazlla Türkcenin dogru kullanımı ve milli degerller konusunda hassasımBenim bu yazı stillim bazı arkadasllarımıza itici gellse de sirinllikten ibarettirEşit agırllık ögrencisi olldugumdan dollayı zaten Türkceylle yeterlli derecede iciceyim ve gündellik hayatta konusmallarımda olldukca düzgün konusmaktayımİnsanlların beni ellestirmeden önce milli degerller konusunda ne kadar hassas olldukllarını kendillerine sormallarını dillerimZaten beni ve düsüncellerimi billmeyen hic kimsenin beni özelliklle de bu konu hakkında ellestirmesine aslla izin vermem!!İsterim ki düsüncellerimi acıkca anllatabillmis ollayım
Şu iki cevap Bir yerlerde mezarımın üzerinde bir ekinkargası yürüdü diyeyim

Tanımaya değer bir insansın bessraa, bu şirin ve güzel röportaj için her ikinizie de teşekkür ederim :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-21-2007   #12
pesimistt

ikinizede çok tşk ederim
seniyakından tnımak qüseLdi bessraacııqq :D:D

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-21-2007   #13
RaHaTSiZ

~~ :)) Güzel kardeşim ; senin kadar güzel bir röportaj olmuş İnşallah belirlediğin hedeflere yoluna çııkan her engeli yıka yıka ulaşıcaksın ;) Ablanında kıymetini iyi bil ;) İkinizede teşekkürler ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-22-2007   #14
virüs

güzel bir röportajdı gerçekten
besra seni yakından tanımak güzeldi
ikinizede teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-26-2007   #15
bessraa

Alıntı:
RaHaTSiZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
~~ :)) Güzel kardeşim ; senin kadar güzel bir röportaj olmuş İnşallah belirlediğin hedeflere yoluna çııkan her engeli yıka yıka ulaşıcaksın ;) Ablanında kıymetini iyi bil ;) İkinizede teşekkürler ~~

engelleri yıkmadan malleseff ullasamıoruss hicbiseye ztn:Green_Colorz_PDT_06
blliiomm blliomm onun kıymetini=)

öncelliklle bu röportaj yapıllırken yazmana dikkat et diyen mate'ye =)
we o güzell yorumllarını,tesekkürllerini eksik etmeyen tüm üyellere tskkür ederimmZaman gectikce birbirimizi daha ii tanıyacagımıza eminim=)

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com