Pesimistt İle Röportajımız

Eski 08-21-2007   #1
mate
Icon5

Pesimistt İle Röportajımız

Sinsice Soru: Öncelikle hoşgeldin Pesimistt gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

Pesimisttce Cevap: Hoşbulduktabiki adım selin

Sinsice Soru: Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

Pesimisttce Cevap: Kayserideyim

Sinsice Soru:Yaşınız nedir?

Pesimisttce Cevap: 16 yaşndayım

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

Pesimisttce Cevap: lisede okumaktayım

Sinsice Soru:Dersler nasıl alanınız ne ?

Pesimisttce Cevap: alanım mfmatematik hariç diğer sayısal derslerle aram oldukça iyibir tek matematiğe takılıyorum

Sinsice Soru: Şu an ki eğitim sisteminden memnun musunuz?

Pesimisttce Cevap: pek memnun değilim sürekli sistem değişiyor rayına oturtamadılar bi türlü

Sinsice Soru: Peki ileriye yönelik bir meslek belirlediniz mi aklınızda ?

Pesimisttce Cevap: evetşimdilik eczacılığı düşünüyorumaslında bazen göz doktoru olmayı istiyorumyani ikisi arasında karar veremiyorumikisi de çok hoşuma giden meslekler

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

Pesimisttce Cevap: hayır malesef

Sinsice Soru: Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

Pesimisttce Cevap: genellikle rock dinlerimçünkü abim tam bi duman hayranıydı aramızda 9 yaş olmasına rağmen abimin dinlediği müzikleri bn de dinler eşlik ederdimsonradan sonraya iyice bnmsemeye başladım

Sinsice Soru: Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

Pesimisttce Cevap: genellikle yalnızlıktan karanlıktan yanayım yalnız kalmayı severimeqer eski arkadaşları bulabilirsek futbol oynadığımız oluyormüzik aleti olarak da ilk okulda flüt çalıyodum

Sinsice Soru: Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

Pesimisttce Cevap: Aile yapım oldukça iyiherşeyi paylaşabildiğim anlayışlı bnmle her zamn ilgilenen bir ailem varbnmle ilgilenmelerini bn annemin ve babamın çalışmasına bağlıyorumçünkü bn küçükken işe giderlerdi ve hiç görüşemezdik annem hemşireydi gece nöbetleri fln olurduabimde o zamnlar fen lisesndeydi yani onlarla fazla konuşamazdmbir tek babamla aramız iyiydi çünkü ne istesem yapaardı annem nöbette olduğunda beraber vakit geçirirdikyani annemle de konuşurduk ama fazla bişey anlatmazdmşimdilerde belki de biraz büyüdüğümü düşünerek üzerime düşüyolarama gerçekten aile konusunda çok şanslı olduğumu düşünüyorumgerçekten bni anlayan bir ailem var:sm_wink: 2 kardeşiz

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

Pesimisttce Cevap: Hayata bakış açım insanlar oyuncu sokaklar sahneyani gelip geçiçi birşey herkes başrolde oynadığını sanıyorkimisi ise oyunun farkında değil :sm_smile:
beklentilerim ise fazla birşey beklemiyorum aslında sadece iyi bir mesleğim olsun ve hayatta ne olursa olsun ailem yanımda olsun :sm_wink:

Sinsice Soru: Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

Pesimisttce Cevap: İyice yaşklanıp emekli olup torunlarıma bakmak

Sinsice Soru: Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

Pesimisttce Cevap: Valla tam olarak bilmiyorum ama 3-4 seneden fazla olmuştur herlde

Sinsice Soru:Nickiniz neden Pesimistt?

Pesimisttce Cevap: Hayatta hep kötü olaylarla karşılaştığımı düşünürdüm ve nedense hep benim başıma geldiğini ve geleceğini düşünürdümarkadaşlarımdan kalan bişeypesimistt derlerdi hep karamsarsın derlerdiondan

Sinsice Soru: Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

Pesimisttce Cevap: Aslında forumun BENCE eleştirilecek bir tarafı yok oldukça seviyeli bir forumancak söylemek istediğim bir şey vartabi bunu eleştiri olarak görmeyinforumun temasısanki eski tema daha güzeldi yani şimdiki tema da güzel fakat diğer tema bence daha güzel duruyordu

Sinsice Soru: Genel olarak forumumuzdaki üyeler hakkında düşünceleriniz neler ? En sevdiğiniz üyeler kimler?:sm_cool:

Pesimisttce Cevap: Yani sonuçta sanal bir ortam kimin ne olduğunu bilemem ama tabi tanıdığım bildiğim ve sevdiğim üyeler de varen sevdiğim üyeleeeerr;
sen bktrul kaplan ergenekon puslu angelesdream bbk, besssraa özellikle :sm_smile: rock alltimeşimdilik aklıma bunlar geliyorsöylemediğim üyelerden özür dilermonlar kndilerini biliyolardır

Sinsice Soru: Forumumuzun daha güzel olması için üyelerimizin önerilerine her zaman ihtiyacımız var, Şu an var mı aklında şöyle olsa iyi olur dediğin fikirler?

Pesimisttce Cevap: Şu anda öyle bir fikrim yokzaten aklımdaki fikirleri kaplan ve senn sayende gerçkleştrdmolursa da ilk söyleyeceğim kişiler sizlersiniz :sm_smile:

Bu harika röportaj için Pesimistt arkadaşımıza çok teşekkür ederiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2007   #2
bbk

seni tanımak güzeldi selin
teşekkürler mate

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2007   #3
İSİMSİZ KARANLIK

Gerçekten de bu güzel röportaj için her iki arkadaşıma da teşekkür ediyorum, güzel bir çalışma olmuş:))
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2007   #4
pesimistt

ikinize de tşk ederm iLqiniz için :)
mate abLama da tşk ediyorum :)

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2007   #5
Gözyaşı

seni tanımak güzeldi güzel bi ropörtaj çıkarmışınız

Eski 08-21-2007   #6
_SiYaH_

hmmm gzl ropörtaj olmuşş

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2007   #7
[KAPLAN]

Her zamanki gibi yine güzel bir röportaj olmuş Her geçen hafta arkadaşlarımızdan birini daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz Seni yakından tanımak gerçekten güzel , Pesimist Yalnız tema konusundaki cevabında " eski " tema derken, hangisini kastettiğini tam olarak anlayamadım

Ayrıca bu güzel uygulamanın devamlılığını sağladığı için Mate'ye de teşekkürlerimi sunarım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-21-2007   #8
suskun

Güzel bir ropörtaj olmuş her ikinizede teşekkürler!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-22-2007   #9
bukettt

seni benm kadar iyi tanıyan çok nadir kişiler vardır:)))herzamanki gibi güzel bi iş çıkarmısınız ikiniede teşekkürlerinanın bana selin kadar mükemmel çok nadir insan vardır onu tanıyınca eminim doğru söylüyorsun diyeceksiniz

tekrar teşekkürler her ikinizede:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-22-2007   #10
Ergenekon

Kendi güzel, huyu güzel , sevimli, şirin kardeşimi daha yakından tanıdım, teşekkürler ikinize de
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-22-2007   #11
RaHaTSiZ

~~ Seni yakından tanımak güzeldi selin :) ßu güzel röportaj için ikinizede teşekkürler toprakım böyle devam et :)) ~~
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-09-2007   #12
puslu

güzel bir röportaj olmuş seni yakından tanımak güzel pesimistböyle güzel insanları tanımamıza vesile olduğun için matecim sanada teşekkür ederiz
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Pesimistt İle Röportajımız

Eski 10-27-2007   #13
m_r_b

çok güzel olmuş gerçekteniiki bunu yapmışsınız seni tanıdığıma memnun oldum selin

Eski 10-27-2007   #14
rock_alltime

Seni tanımak çok zevkliydi Selincimmİkinizede çok tşkler;)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-27-2007   #15
pesimistt

iLqinz için bn tşk ederm hepinize :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com