Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Diğer Forumlar > ForumSinsi Sorunları & Duyurular > Yetkili Alımı ( Başvuru Bölümü )

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başvuru, bilgiler, bölümü, için, istenen, isteyenlerin, müdüralımı, olmak, yetkili

Eski 07-23-2007   #16
bbk

göstermiş olduğunuz duyarlılığa çok teşekkür ediyorum yetki verdiğiniz bölümler konusunda bi sorun yok tekrar teşekür ediyorum umarım hayırlı olur

Neler istediler neler

Sonra bırakıp dünyayı gittiler

Sen hiç gitmiycek gibisin değilmi?

O gidenlerde senin gibiydiler;
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-23-2007   #17
[YaSiN]

yaaaa Benide Seçinnnn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-24-2007   #18
[KAPLAN]

Alıntı:
[YaSiN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
yasşim 16 Barmöen Günde 4 5 Saat Netteyim Beni Vahşet Mekanina Müdür Yapmaniz Rica Ediyorum Olum Ve Olumsuz Cvplariniza Teşekkür Ederimmm
Yönetici arkadaşlarımla beraber sizin yetkilendirme konusunu konuştum Öncelikle yaşınızın küçük olması, konu başlıklarınızın birçoğunu hala daha düzeltiyor olmamız , yetkilendirme durumunu etkileyen olumsuz faktörler diyebilirim Ancak siteye ilk gelişinizden bu yana, birçok konuda gelişme gösterdiğiniz de aşikar

Yine de yetkilendirilmeniz için biraz daha zamana ihtiyacınız olduğu kanısına vardık Umarım bizi anlayışla karşılacaksınız

Hayırlı akşamlar dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-25-2007   #19
[YaSiN]

teşekkür Ederimm Ama Ben Bir çokk Yani Yaşim Küçük Olmasina Ragmen Bir çokk Sitede Yöneticilik Yaptim Yinede Siz Bilirsiniz Teşekkür Ederimm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-28-2007   #20
Ergenekon

Alıntı:
[YaSiN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
teşekkür Ederimm Ama Ben Bir çokk Yani Yaşim Küçük Olmasina Ragmen Bir çokk Sitede Yöneticilik Yaptim Yinede Siz Bilirsiniz Teşekkür Ederimm
Sayın üyemiz,
Daha önce yöneticilik yaptığınız bilgisi, son günlerde kaydettiğiniz olumlu aşamalar da dikkate alınarak, durumunuz hafta sonunda yönetim tarafından bir kere daha değerlendirilecektir
İyi günler dileriz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-29-2007   #21
[YaSiN]

pekii Tşkkür Ederimm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #22
okaliptus

25 yaşındayım, gunde en az 4-5 saatim internet basında geciyor, ve bu sure zarfında forumu surekli olarak takip ediyorum, forumunuzda müdür olmak istiyorum, gecmişte bi kaç forumda moderator görevini üstlenmiştim, ve bu forumdada bu görevi yerine getirebileceğimi düşünüyorum

sizler içinde uygunsa serbest forum, aşk ve sevgi , geyik odası, bayanlara özel,yerli müzik cenneti, gibi baslıklarda görev alabilirim

şimdiden teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #23
[KAPLAN]

Alıntı:
okaliptus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
25 yaşındayım, gunde en az 4-5 saatim internet basında geciyor, ve bu sure zarfında forumu surekli olarak takip ediyorum, forumunuzda müdür olmak istiyorum, gecmişte bi kaç forumda moderator görevini üstlenmiştim, ve bu forumdada bu görevi yerine getirebileceğimi düşünüyorum

sizler içinde uygunsa serbest forum, aşk ve sevgi , geyik odası, bayanlara özel,yerli müzik cenneti, gibi baslıklarda görev alabilirim

şimdiden teşekkürler
Forumumuzdaki geçmişiniz başvunuzu değerlendirmemiz açısından bize oldukça olumlu bir tablo sunuyor Ancak bahsetmiş olduğunuz bölümlerden özellikle yerli müzik cenneti , bayanlara özel , geyik odası gibi başlıklarda fazlasıyla yetkili arkadaşımız bulunmaktadır

Bunların yanında forumumuzun daha önce size de bahsetmiş olduğum bilgisayar bölümünün, bazı kısımlarında özellikle zaman zaman yapılması gereken bağlantı kontrol noktasında da yetki almak isterseniz , ( örneğin ; windows görünüm, oyun dünyası, msn- icq- ve mail yardım gibi ) , başvurunuzu onaylamamız konusunda başka herhangi bir engel kalmayacaktır Eğer koşullarımızı kabul ederseniz, yarına yetkili arkadaşlarımızdan biri olarak sitemizde göreve başlayabilirsiniz Son kararı size bırakıyorum

Hayırlı akşamlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #24
okaliptus

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Forumumuzdaki geçmişiniz başvunuzu değerlendirmemiz açısından bize oldukça olumlu bir tablo sunuyor Ancak bahsetmiş olduğunuz bölümlerden özellikle yerli müzik cenneti , bayanlara özel , geyik odası gibi başlıklarda fazlasıyla yetkili arkadaşımız bulunmaktadır

Bunların yanında forumumuzun daha önce size de bahsetmiş olduğum bilgisayar bölümünün, bazı kısımlarında özellikle zaman zaman yapılması gereken bağlantı kontrol noktasında da yetki almak isterseniz , ( örneğin ; windows görünüm, oyun dünyası, msn- icq- ve mail yardım gibi ) , başvurunuzu onaylamamız konusunda başka herhangi bir engel kalmayacaktır Eğer koşullarımızı kabul ederseniz, yarına yetkili arkadaşlarımızdan biri olarak sitemizde göreve başlayabilirsiniz Son kararı size bırakıyorum

Hayırlı akşamlar

ilginiz için teşekkür ediyorum,
sölediğiniz bölümlerde elimden geleni yapacagıma emin olabilirsiniz :)

tekrardan teşekkürler :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #25
[KAPLAN]

Alıntı:
okaliptus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ilginiz için teşekkür ediyorum,
sölediğiniz bölümlerde elimden geleni yapacagıma emin olabilirsiniz :)

tekrardan teşekkürler :)

Yetkili olduğunuz bölümler aşağıdaki gibidir

Aşk & Sevgi, Bayanlara Özel, MSN, ICQ ve Mail Yardım, Oyun Dünyası, Serbest Forum, Windows Görünüm, Yerli Müzik Cenneti

İlginizden dolayı teşekkür eder, görevinizin Forumsinsi Ailesine hayırlı olmasını dilerim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #26
okaliptus

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yetkili olduğunuz bölümler aşağıdaki gibidir

Aşk & Sevgi, Bayanlara Özel, MSN, ICQ ve Mail Yardım, Oyun Dünyası, Serbest Forum, Windows Görünüm, Yerli Müzik Cenneti

İlginizden dolayı teşekkür eder, görevinizin Forumsinsi Ailesine hayırlı olmasını dilerim
teşekkür ediyorum :)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-14-2007   #27
ERen

Yaşım 18 günde en az 2 saat internetteyim bu zamanda forumu da takip ediyorum

Spor bölümü ve youtube bölümü ve boş olan herhangi bir yerde bende yetkili olmak istiyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-15-2007   #28
[KAPLAN]

Alıntı:
ERen tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yaşım 18 günde en az 2 saat internetteyim bu zamanda forumu da takip ediyorum

Spor bölümü ve youtube bölümü ve boş olan herhangi bir yerde bende yetkili olmak istiyorum
Sitemizdeki olumlu geçmişinizin yanı sıra, azimli bir genç olduğunuzu da bize fazlasıyla ispat ettiniz İstekte bulunduğunuz bölümlerin yanısıra ; beyin fırtınası ve full program merkezimizde de yetki almayı kabul ederseniz, müdürlerimizden biri olmanız için başka koşul aranmayacaktır Son kararı size bırakıyorum

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-15-2007   #29
rock_alltime

14 yasındayımgünde 4-5 saat internete girebiliyorumve forumdaki konuları takip ediyorumherhangi bir bölüm için ısrarlı olmasam da resimler veya youtube bölümüne müdürlük yapmayı çok isterim

teşekkür ederim:)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-15-2007   #30
[KAPLAN]

Alıntı:
rock_alltime tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
14 yasındayımgünde 4-5 saat internete girebiliyorumve forumdaki konuları takip ediyorumherhangi bir bölüm için ısrarlı olmasam da resimler veya youtube bölümüne müdürlük yapmayı çok isterim

teşekkür ederim:)
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, ancak yaşınız sitemizde yetkili olabilmek için yeterli değildir Bizi anlayışla karşılayacağınızı umuyorum

Hayırlı akşamlar

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com