Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ara, günlük, okullarda, tatil, tatili, yarıyıl, zaman

9 Günlük Tatil Ne Zaman? Okullarda Ara Tatil Ne Zaman? Yarıyıl Tatili Ne Zaman?

Eski 11-01-2021   #1
Şengül Şirin

9 Günlük Tatil Ne Zaman? Okullarda Ara Tatil Ne Zaman? Yarıyıl Tatili Ne Zaman?

9 günlük tatil ne zaman? Okullarda ara tatil ne zaman? Yarıyıl tatili ne zaman?

MEB duyurdu 2021 ve 2022 ara tatili tarihleri belli oldu Milyonlarca öğrencinin beklediği tatil takvimi yayınlandı 15 Kasım’da başlıyor Okullarda ilk ara tatil uygulaması Kasım'da başlıyor Yarıyıl tatili de ocak ayında başlayacak Öğrenci, veli ve öğretmenlerde sıklıkla, “9 günlük tatil ne zaman? Okullarda ara tatil ne zaman? Kasım tatili ne zaman 2021? Yarıyıl tatili ne zaman?” sorularını araştırıyor Peki, Okullar ne zaman kapanıyor? 2021 ve 2022 ara tatili tarihleri!

MEB’ten tatil açıklamadı geldi MEB, ilk ara tatilin kasım ayında başlayacağını duyurdu Kasım ayının ilk gününde milyonlarca öğrenci ve öğretmen MEB tarafından açıklanan tatil takvimini araştırıyor Peki, 9 günlük tatil ne zaman başlıyor? Okullarda ara tatil ne zaman? Kasım tatili ne zaman 2021? İşte okulların tatil olacağı tarihler…

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda, hazırlanan eğitim takvimine göre, ilk ara tatilin Kasım ayında yapılacağı açıklandı

9 GÜNLÜK TATİL NE ZAMAN BAŞLIYOR?

MEB tarafından geçtiğimiz senelerde uygulanan ara tatil bu yıl da ilk dönemde 9 gün geçerli olacak Ardından ise 15 tatil başlayacak Bu yıl ilk ara tatil kasım ayında gerçekleşecek Birinci dönem ara tatili 15 Kasım tarihinde başlayacak ve 19 Kasım'da sona erecek

YARIYIL TATİLİ NE ZAMAN?

Yarıyıl tatili 24 Ocak tarihinde başlayacak ve 4 Şubat'a kadar devam edecek

İKİNCİ DÖNEM ARA TATİLİ NE ZAMAN?

İkinci dönem ara tatili 11-15 Nisan tarihleri aralığında olacak

OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK?

Okullar, 17 Haziran 2022'de karnelerin dağıtılmasıyla birlikte yaz tatiline girecek
VATAN

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com