Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Dilekçe Örnekleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
basvuru, dilekçesi, emeklilik, için, kurumu, sigortalar, sosyal

Emeklilik Dilekçesi (Sosyal Sigortalar Kurumu İçin Emeklilik Basvuru Dilekçesi)

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Emeklilik Dilekçesi (Sosyal Sigortalar Kurumu İçin Emeklilik Basvuru Dilekçesi)

Emeklilik Dilekçesi - Emeklilik Dilekçesi Nasıl Yazılır - Emeklilik Dilekçe Örneği
Emeklilik Dilekçesi (Sosyal Sigortalar Kurumu Için Emeklilik Basvuru Dilekçesi)

EMEKLILIK DILEKÇESI (Sosyal Sigortalar Kurumu Için Emeklilik Basvuru Dilekçesi)
T C
ÇALISMA VE SOSYAL GÜVENLIK BAKANLIGI SOSYAL SIGORTALAR KURUMU BASKANLIGI SIGORTA ISLERI GENEL MÜDÜRLÜGÜ —… SIGORTA MÜDÜRLÜGÜNE —
— sigorta sicil numarasi ile son — is yerinde çalismakta iken … / … / … tarihinde isten ayrildim 506 sayili kanunun Sosyal Güvenlik Sözlesmeleri’nin ilgili maddelerine göre tarafima yaslilik / malüllük sigortasi yönünden tahsis yapilmasini arz ederim
… / … / …
SIGORTALININ
Adi Soyadi : IMZASI :
Parayi almak istedigim Banka subesi :
Baglanacak ayligima mahsuben Avans : ( ) istiyorum : ( ) istemiyorum
EKLER 1-Vukuatli nüfus kayit örnegi 2-Beyan ve taahhüt belgesi 3-Fotograf ( 4 adet )
IKAMATGAH ADRESIM
TEL :

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com