Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayarlamak, için, kız, yöntem

Kız Ayarlamak İçin 10 Yöntem

Eski 07-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

1)Bir cafeye girilir ve bir kız 20 dk kesilir ardından tanışmak için göz kırprlır baş sallanır ve netice beklenir( Bence işe yaramaz )[/color][/size]

2)Çarşıda gezerken beğendiğiniz kızın yanında hemen kendinizi atın
-ahh -off diye inleyin sizi hastaneye götürür ve tanışırsınız (insanlıkta yapmamak lazım )

4)Kız otobüs durağında bekliyorsa felan otobüs geldimi diye sorun hemen ardından telefonunuz çalıyormuş gibi cebinizden çıkarıp kulağınıza dayayın -aloo benim peşimi bırak kızım benden sana yar olmaz ben dürüst bir erkeğim! deyip cebinize koyun tekrar kıza dönüp ya bu kız manyak peşimi bırakmıyor ama sizin gibi birisi olsa neyse deyip muhabbeti başlatın ( Yalancılar bi ihtimal )

6)Kız sınıfınızdaysa biraz romantik olun okulun bahçesinden kopardığınız otları bir müsvette kağıdına sararak iltifatta bulunun( Kızlar tuvaletinde acaip geyik olur )

7)Bir çay bahçesinde iseniz gözüne kestirdiğiniz kızın masasına yavaş yavaş ilerleyin üzerine yanlışlıka olmuş süsü vererek çay dökün ve gömleğinizi çıkarıp buyur bununla sil deyin bu nazik hareketinize dayanamaz ( iyi bi azar işitmeyi göze alıosanız neden olmasın )

9)Bir konserdeyseniz heyecenla kendini müziğe vermiş bir kızın kolyesini çaktırmadan alın ve kıza bunu yerden budum herhalde sizin deyin (Hırsızlarrr )

Ben yanlarına böyle taktiklerle ne kadar başarılı olabileceğinizi yazdım gerisi size kalmış

Bunlarda bir bayan olarak benim tavsiyelerim

1)Hergün banyo yapin tras olun, kendinize bakin

2)Kiskançlığı, maçoluğu ve duygusallığı yerinde ve tadında yapin Kiskanclik ile guvensizliği karistirmayin Kiskanclik flörtün bir parçasi olsun Duygusalligi ise kizi anneniz gibi davrandiracak hale getirmeyin

3)Kendi arkadas grubunuz olsun, kizin da arkadas gruplari, kendi ilgi alaniniz ve ortak ilgi alanlariniz olmali, ortak hayat gibi

4)Destek gormek hosunuza gider, siz de destek olun Özellikle is hayatinda veya eğitim hayatinda

5)Yemek yapmayi , kendi çamasirlarinizi yikamayi bilin Kendi eviniz varsa kendiniz tertemiz yapin Bazen kiz arkadasinizin evinde bulasiklari yikayin, o da gelecekte size yardimi görev degil zevk olarak yapar

6)Çiçekler bir kla****** unutmayin

7)Saçma sapan yollarla tanışmaya çalışmayın, doğal ve kendiniz olun

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 07-12-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Bunlarda bir bayan olarak benim tavsiyelerim

1)Hergün banyo yapin tras olun, kendinize bakin

2)Kiskançlığı, maçoluğu ve duygusallığı yerinde ve tadında yapin Kiskanclik ile guvensizliği karistirmayin Kiskanclik flörtün bir parçasi olsun Duygusalligi ise kizi anneniz gibi davrandiracak hale getirmeyin

3)Kendi arkadas grubunuz olsun, kizin da arkadas gruplari, kendi ilgi alaniniz ve ortak ilgi alanlariniz olmali, ortak hayat gibi

4)Destek gormek hosunuza gider, siz de destek olun Özellikle is hayatinda veya eğitim hayatinda

5)Yemek yapmayi , kendi çamasirlarinizi yikamayi bilin Kendi eviniz varsa kendiniz tertemiz yapin Bazen kiz arkadasinizin evinde bulasiklari yikayin, o da gelecekte size yardimi görev degil zevk olarak yapar

6)Çiçekler bir kla****** unutmayin

[size="3"][color="blue"]7)Saçma sapan yollarla tanışmaya çalışmayın, doğal ve kendiniz olun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com