Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hanımı, potansiyel, tehlikedir

Her Ev Hanımı Potansiyel Bir Tehlikedir!

Eski 06-04-2007   #1
angelesdream

Her Ev Hanımı Potansiyel Bir Tehlikedir!

Uzmanların yaptığı araştırmaya göre bir bayan günde 23000-30000 arasında,

Erkek ise 9000-13000 arasında kelime konuşuyormuş

İyi de bundan bize ne, zaten bu bilinen bir şey demeyin Bu konu hakkında biraz düşününce bakın nasıl bir sonuçla karşılaştım

Evli bayanların büyük çoğunluğunun sorunu, akşam eve gelen eşlerinin konuşmadığıdır

Peki neden konuşmaz erkekler? Çünkü zaten adamcağızın kelime kapasitesi 9000 civarında E bunuda zaten akşama kadar işyerinde kullanmış, zavallının eve gelince konuşacak kelimesi kalmamışki :))

Oysa bayanlar öylemi? 23000 kelimeden 10000'i işyerinde harcamış olsa bile daha geride kullanacağı 13000 kelimesi var :)

Hele birde eşiniz çalışmıyor ve ev hanımı ise 23000 kullanılmaya hazır kelime sizi bekliyor :))

Ben eşimi çalıştırmam, kırsın dizini evde otursun ben ona bakarım diyen erkeklere duyurayım dedim

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-04-2007   #2
doctor88

tesekkuerler angelgüsel olmus valla
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-09-2007   #3
İSİMSİZ KARANLIK

İyi dedin :)))

Teşekkürler angelesdream

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com