Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
boyutunu, filmlerin, küçültme

Filmlerin Boyutunu Küçültme

Eski 03-16-2007   #1
[KAPLAN]

Filmlerin Boyutunu Küçültme

Öncelikle Dr Divx Programını bilgisayarınıza kurunuz

ve en önemli kısım burası burda filmimiz boyutunu belirliyoruz

Öneri: 400 kpbs den küçük olmamasına özen gösteriniz

Devamında filmin boyutuna göre biraz bekleyeceksiniz Programı kullandıkça bazı detaylarıda öğrenebilirsiniz

Programı tam sürüm yapmanız gerekecek

Dr Divx programını açınız
Enter Serial Number yazan yeri tıklayınız
Resimde de gösterdiğim manual registration steps yazıyısını tıklayınız

Şifre programını açıp

DR Divx de istenilen 1 bölüm de Serial number yerine yazınız
Sonra 2 bölüm de Web linkine tıklayınız orada da Print URL yazısına tıkladığınız da size bir web adresi verecektir o web adresinin hepsini kopyalayınız ve key gen de Activation URL yazan yere yapıştırınız

Generate yi tıklayarak Activation Code yi kopyalayınız

ve tekrar Dr Divx programına gelerek 3bölüm de Enter Activation Code yazan yeri tıklayınız biraz once kopyaladığımız kodu buraya yapıştırın ve contunie setup deyiniz İşlem bu kadar

Dr DivX 201 Beta 3
http://rapidsharecom/files/15908813/drdivx2-201-b3-setuprarhtml

RarŞifresi: apadanagroup

Alıntı Yaparak Cevapla

tsk ederim

Eski 03-18-2007   #2
Manken

tsk ederim

slm Kaplan bey

resimli anlatim icin cok tsk ederim ama indirdigim programin icin bu resimleri göremedim ve verdigim sifreyi de kabul etmedi acaba yanlismi indirdim veya instale ederken bir hatami yaptim
indirdigim program Dr DivX 20 OSS di ve indirdikten sonra instale ettikten sonra divx codec indirmem gerektigini söyledi onu da indirdikten sonra actim ama sizin bu resimde gösterdiklerini hic bir yerde bulamadim sifre yeri ise verdiginiz sifreyi kabul etmedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-02-2007   #3
[KAPLAN]

Alıntı:
Manken tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
slm Kaplan bey

resimli anlatim icin cok tsk ederim ama indirdigim programin icin bu resimleri göremedim ve verdigim sifreyi de kabul etmedi acaba yanlismi indirdim veya instale ederken bir hatami yaptim
indirdigim program Dr DivX 20 OSS di ve indirdikten sonra instale ettikten sonra divx codec indirmem gerektigini söyledi onu da indirdikten sonra actim ama sizin bu resimde gösterdiklerini hic bir yerde bulamadim sifre yeri ise verdiginiz sifreyi kabul etmedi
Sanırım program ile ilgili bir versiyon sorunu olmuş Biraz önce indirdim ancak, programın vista uyumu olmadığından dolayı test etme imkanım olmadı

İsterseniz, bir de programın bir alt sürümünü deneyebilirsiniz

http://sourceforge.net/project/downl...se_mirror=kent

Dr DivX 201 Beta 2
http://prdownloads.sourceforge.net/d...p.exe?download

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-21-2007   #4
tatia27

bkontrol

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com