Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > İç Anadolu Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, fazıl, ilköğretim, konya, kısakürek, necip, okulu, selçuklu

Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Hakkında - Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Tanıtım - Necip Fazıl Kısakürekİlköğretim Okulu Resimleri - Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu İletişim

Selçuklu Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Selçuklu Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Selçuklu Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Selçuklu Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Selçuklu Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 2004-2005 öğretim yılının II döneminde 24 derslikle eğitim-öğretime açılmıştır Okulumuza Necip Fazıl KISAKÜREK ismi Konya İl Milli Eğitim Komisyonunun, il Milli eğitim müdürü Mehmet ÖZER başkanlığında 11/01/2005 sayılı toplantısında oy birliğiyle alınmış karara istisnaden verilmiştir 5 öğretmen iki hizmetli bir memur ve 200 öğrenci ile eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan okulumuzun kurucu müdürü Mehmet ÇAĞLAYAN, ilk kadrolu müdürü Nadi SOYLU'dur Halen bir müdür iki müdür yardımcısı, iki hizmetli bir memur ve 54 öğretmeniyle 1300 öğrencinin eğitim ihtiyacını karşılamaktadır 2006-2007 öğretim yılında bilgisayar teknoloji sınıfına kavuşan okulumuzun öğretmen açığı yoktur Ortalama 20 kişilik sınıflarda birikimli ve deneyimli idareci ve öğretmenlerin yönetiminde eğitim hizmeti sunulmaktadır Okulumuzda müdüründen hizmetlisine varana kadar bütün personel, toplam kalite yönetimi anlayışı içinde takım ruhu ile çalışmaktadır

Örgün eğitimde kadrosu ve hizmetiyle varlığını gösteren okulumuz, yaygın eğitim alanında da hizmet sunmayı kendine hedef edinmiştir Bu hedefin ilk adımı olarak içinde 2006-2007 öğretim yılında nakış kursu açılmıştır

Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SELÇUKLU NECİP FAZIL KISAKÜREK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Bosna Hersek Mahallesi
Telefon Numarası: 3322416175
Faks Numarası: 3322416175
E-mail Adresi: selcuklunecipfazilkisakurek@gm ailcom
Web Adresi: - http://wwwnecipfazilkisakurekk12tr

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com