Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atatürkün, halkı, indiriliyor, resimleri, türk, uyuma

Atatürk'ün Resimleri İndiriliyor !!! Uyuma Ey Türk Halkı!!!

Eski 12-04-2010   #1
Hüzün
Icontr

Atatürk'ün Resimleri İndiriliyor !!! Uyuma Ey Türk Halkı!!!

ATATÜRK RESİMLERİNİN KALDIRILMASINA İZİN VERMEYELİM !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Fotoğrafları ’İndirin’ dedi
Türkİye AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkan Yardımcısı Andrew DuffDevlet dairelerinden Atatürk’ün fotoğrafları indirilsin” demişti

Küstah İngiliz böyle söylemişti
Türkiye AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkan Yardımcısı İngiliz Liberal Demokrat Partili Andrew Duff Türkiye bir şekilde Kemalizm tanımını reforme etmeli ve devlet dairelerinin duvarlarından Kemal Atatürk’ün fotoğraflarını indirmeli Atatürk bugün yaşasaydı Türkiye’nin AB üyeliğine evet demezdi Türkiye’de hâlâ Kemalizm milliyetçiliğin i değiştirmek istemeyenler var Egemenliği paylaşmak AB üyeliğinin bir kuralıdır demişti

Eski yönetmelikteki ’özel eğitim kurumları ve özel okullarda ‘Atatürk Köşesi’nin oluşturulması’ zorunluluğu, yeni yönetmelikte yer almadı

MİLLİ Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan yönetmelik değişikliğiyle, Atatürk Köşesi”nin özel öğretim kurumlarında bulunması zorunluluğu ortadan kaldırıldı Eski yönetmelikte özel okul ve eğitim kurumlarında “karma eğitim” yapılacağına ilişkin kural da yeni yönetmelikte yer almadı

Avrupa Birliği istedi Atatürk’ü indirdiler
Milli Eğitim Bakanlığı, yaptığı yönetmelik değişikliği ile özel okullarda “Atatürk Köşesi” zorunluluğunu kaldırdı, kılık kıyafete serbestlik getirdi

Özel Öğretim Kurumları Kanunu’nda geçen yıl yapılan değişikliklere paralel olarak hazırlanan Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi Kanundaki değişikliklere uyum amacıyla yapılan yönetmelik değişikliği ile 1985 yılında yürürlüğe giren yönetmelik yürürlükten kaldırılmış oldu 14 Şubat 2007’de yürürlüğe giren kanunda bir yıl içinde çıkarılması gereken yönetmelikler arasında sayılan yönetmeliğin, kanunun öngördüğü süre geçtikten sonra yürürlüğe girmesi dikkat çekti Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan yönetmelikteki bazı hükümler şöyle:

Atatürk köşesi
Eski yönetmelikteki “Sosyal Tesis ve Teçhizat” bölümü ile bu bölümde düzenlenen özel eğitim kurumları ve özel okullarda Atatürk köşesinin oluşturulması zorunluluğu yeni yönetmelikte yer almadı
Kaynak Yeniçağ gazetesi

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com