Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, daima, festivali, film, mutlu

Ankara Film Festivali 'Daima Mutlu'

Eski 03-14-2009   #1
Berna
Icon47

Ankara Film Festivali 'Daima Mutlu'

Sinemaseverler, İstanbul Film Festivali'ni bekleyedursun, başkentin festivalli günleri başladı bile Ankara Film Festivali, önceki akşam düzenlenen açılış töreniyle 20 kez başkentlilerle buluştu

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Farabi Salonu'nda düzenlenen törene sinema ve medya dünyasından çok sayıda davetli katıldı
Festivalin açılış töreninde 'Sanat Çınarı Ödülü' Muammer Sun'a, 'Aziz Nesin Emek Ödülü' de Macit Koper'e verildi

Dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda filmin katılacağı festivalin bilet fiyatları seanslara göre farklılık gösteriyor:
1200 senası 2,5; 1430 ve 1700 seansları 5; 1915-2130 ve gece seansları da 10 TL

Kızılay Büyülü Fener'de birkaç salonda yapılacak gösterimlerin bugünkü programı şöyle:
1200/ Kornel Esti'nin Muhteşem Yolculuğu, Yemin Ederim Ben Yapmadım, Serçelerin Şarkısı, Bekçi,
1700/ Gir Kanıma, Ayva Ağacı Güneşi,
1915/ Kalp Hırsızı, Karanlık Korkusu,
2130/ Marius ve Jeannette, Kaos

Ayrıca 'Beyaz Gece' etkinlikleri kapsamında bugün saat 2359'da Gir Kanıma ile beraber Mike Leigh'in 'Daima Mutlu' ve Michel Gondry-Leos Carax-Bong Joon-Ho üçlüsünün yönettiği 'Tokyo' filmleri gösterilecek

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com