Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Erkekler Kahvehanesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkekler, ister

Erkekler Ne İster???

Eski 08-11-2007   #1
black_R-O-S-E

Erkekler Ne İster???

Özgür olmak ister
Her ne kadar ilişkinin ilk zamanlarında seni elde etmek için devamlı arayıp sorarak ne kadar ilgili biri olduğunu göstermeye çalışsa da, erkeklerin çoğu zamanla bundan sıkılır Vaktinin çoğunu senin yerine arkadaşlarıyla birlikte geçirmeyi tercih eder Onlarla futbol maçı seyreder, arabalar hakkında geyik yapar, hatta alışverişe bile çıkar

Pohpohlanmak ister
Yaptığı bir işte başarısız olsa bile, koltuklarını kabartacak bir-iki güzel sözle hemen havaya girmeyen erkek var mıdır? Hatta işi o kadar abartılar ki, güzel sözcüklerin sadece bir kompliman olduğunun farkına bile varmazlar Eh, doğal olarak böyle davranan kızlar, onlar için her zaman bir numaradır Özellikle de arkadaşlarının yanında!

Kız arkadaşının güçlü olmasını ister
Erkekler her ne kadar “kız gibi kız”lardan hoşlansa da mızmız, beceriksiz, kendi işini kendi göremeyen tiplerden pek haz etmezler Güçlü, ayakları yere basan ve gerektiğinde erkek gibi sohbet eden kızlara taparlar Böyle kızların kendilerine ihtiyaç duyduğunu hissetliklerinde daha bir havaya girerler!

Eski 08-11-2007   #2
angelesdream

çok şey istiyorlar yahubitmek bilmiyor
teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2007   #3
bessraa

Özgür olmak ister
bu madde ashırıa kachmamallı amaa=)
pohpohllanır ama o smn da burunlları büüo yoqq yoqq en iisi sna ne kdar deg weriosa o kdar snde üserine düshcenn o kdar illgi göstercenn;)

TaPaRsAn TePiLiRsİn , TePeRsEn TaPıLıRsIn
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2007   #4
angelesdream

Alıntı:
bessraa tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Özgür olmak ister
bu madde ashırıa kachmamallı amaa=)
pohpohllanır ama o smn da burunlları büüo yoqq yoqq en iisi sna ne kdar deg weriosa o kdar snde üserine düshcenn o kdar illgi göstercenn;)
aferim kız:) işte budur!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2007   #5
black_R-O-S-E

yorumlarınız için saolun gerçekten çok sey istiolar:D çok haklısın bessra:D
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2007   #6
bukettt

ya onlar herşeyi ister vermeye kalksan

teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-11-2007   #7
black_R-O-S-E

Alıntı:
bktrul tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya onlar herşeyi ister vermeye kalksan

teşekkürler

:D:D fazla yüz vermemek lasım dimi :D

yorumun için saol bktrul

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #8
İSİMSİZ KARANLIK

Ooh, ne güzel, ezin erkekleri, azıcık şey istiyorlar ya:) Ben de benzer şeyler isterim Ama aslında tüm bunların, kızların kendilerine olan saygısından yaptığına inanırım Bana istediklerimi verebilen sevdiğim bir kız arkadaşım var Beni her zaman mutlu etmesini biliyor, çünkü ben de onu her zaman mutlu etmeye çalışıyorum Sevdiğiniz insanlara istediklerini bir ölçüye kadar verin, bessraa'yı bu konuda hep takdir etmişimdir, şimdi de çok güzel bir söz söylemiş; sana ne kadar değer veriyorsa o kadar üzerine düşeceksin, o kadar ilgi göstereceksin demiş Katılıyorum, bendenizdeki örnek gibi, sevdiğim kıza tapma noktasına geldim, ama şimdiye kadar ne karakterimden, kişiliğimden ödün verdim, beni olduğum gibi sevdi, değer verip yüceltti, ben de onu olduğu gibi sevdim, gönlümün baş köşesine yerleştirdim

Bunca safsatanın ardından söylemek istediğim şu; sevgi karşılıklıdır, karşılıksız kabul edilen sevgiler bile bir yerden sonra karşılık ister Ama ben size gene de şunu göstereyim :sly: :sly: :sly:

Alıntı:
Bir yarim olsun esmer yakisikli
Çok sey istemem boyu 180 olsun

Zengin olmasi önemli degil,
söyle 50-60 milyari olsun

Yaslanalim onunla ayni yastikta ,
Ne çikar yastigimiz Atlas'tan olsun

Meslege, etikete hiç önem vermem ,
Soyle avukat mühendis olsun

Yasi benim için önemli degil ,
Söyle 20-25 civari olsun

Evimde erkegimin sözü geçmeli ,
Yeter ki benimde müsadem olsun

Yüz görümlülügü önemli degil,
Isterse birkaç tasli pirlanta olsun

Raziyim ufacik bir balayina
Paris'te Roma'da New York'ta olsun

Nerde olursa olsun otururum ben ,
Minicik üç katli bir kösküm olsun

Ev islerini kendim yaparim,
Yeter ki bana yardim edecek bir hizmetçim olsun
Hiiç bi' şey istemezler değil mi:)))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #9
black_R-O-S-E

hehehe güsel sööledin isimsiz karanlık ama herkes senin gibi düşünmüyo işte bütün erkekler aynı deil bazıları çok fazla şey istio yazdığım yazıda dediğim gibi düşünen insanlar içindi böölelerine karşı dikkatli olmak gerektiğini söölemeye çalıştım

yorumun için saol

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #10
okaliptus

bide kendi haline bırakılmak isterler gibi geliyo bana

kendileri herseyinize müdahale edebilirken, kendilerinin hiç bi şeylerine müdahale edilmesin isterler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-13-2007   #11
black_R-O-S-E

tartışmaların çoğuda bu nedenle çıkıyo zaten özgür olmayı kendi halinde yaşamayı herkes ister ama bi taraf özgürken diğer taraf kısıtlanıyosa bi sorun var demek

yorumun için saol okaliptus

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-14-2007   #12
TEMUR38

bence 1 ve 3 doğru 2 benim için doğru değil ellerine emeğine sağlık kankim
:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-14-2007   #13
black_R-O-S-E

yorumun için saol cnm
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-14-2007   #14
İSİMSİZ KARANLIK

Ben teşekkür ederim black_R-O-S-E Ve sevgili okaliptus, söylediğin şeye katılıyorum, bu genelde böyledir Tabii bendeniz bunun biraz dışında kalıyorum gene(mütevazi görünmüyorsam affedin:sm_razz: ) Ben onun bi' kaç şeyine karışırım, o da benim Ama bu tür şeyler olmalı diye düşünüyorum, böyle küçük karışmalar yani O benim sigara içmemi hiç istemez mesela, yanında da içirtmez bana sigara:sm_cry: Ben de onun diyet yapmasına karışıyorum (Kızların genel "manyak"lığı işte, sevdiğim kız da "fıstık gibi" ama hâlâ diyet yapmaya falan kalkıyor:sm_biggrin: ) Bu tür şeylerde olmalı diyorum, ama gereksiz kıskançlıklar (yok eteğin niye kısa, yok sen gene pembe ruj mu sürmüşsün vs) olmamalı diyorum, ve beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum:)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-14-2007   #15
bukettt

ya aslında dünyada ne kadar insan varsa o kadar farklı kişilik vardırherkesi tek bi başlık altında toplamak zor ve saçma olurbazı genellemeler vardır tabi ama yinende herkes çok çok farklıdırama diyebilirimki gördüğün değer kadar değer vereceksin bayan erkek fark etmezbiliyorum bu bazen mümkün olmuyor ama doğrusu bu

tekrar teşekkürler black

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com