Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
erkek, günlüüne, kadın, olursa

Erkek Bir Günlü?üne Kadyn Olursa:)))

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Erkek Bir Günlü?üne Kadyn Olursa:)))

Adamin birisi bir gün hastalandi O gün cani ise gitmek istemiyordu Karisi ne güzel hep evde
kaliyor, hiç ise gitmiyordu Birden içinden allaha söyle bir dua edecegi tuttu 'Allahim hergün ise
gidip, 8 uzun saat boyunca evim ve esimin rahati için çalisiyorum Esim ise evde yalnizca oturuyor
Ne olur, bir gün için benim yerime geçip, ne zor bir hayat yasadigimi görmesini sagla'

Hikaye bu ya birden bire adamin dilegi yerine geldi Ertesi sabah, Adam, karisinin vücudunda
uyandi Hemen yataktan firladi, esinin kahvaltisini hazirladi, çocuklari uyandirdi, elbiselerini
hazirladi, onlarin da kahvaltilarini hazirladi, yedirdi, beslenme çantalarini hazirladi, çocuklari
okula götürdü, eve döndü

Hemen evi toparladi, yikanacak bulasiklari ve çamasirlari halletti Temizleyiciye götürülecek
olanlari eline alip, telefon faturasini ödemek için Türk Telekom'a gidip siraya girdi Faturayi
ödedikten ve temizleyiciye ugradiktan sonra aksam yemegi için alisverise gitti

Eli kolu dolu bir vaziyette eve döndü Bu arada ögle olmustu Evi, özellikle yemek masasinin altini
elektrik süpürgesi ile süpürdü Esyalarin tozunu aldi Mutfagi sildi Çocuklarin okuldan
geldiklerinden atlayacaklari keki pisirdi

Çocuklari okuldan alma zamani gelmisti Yolda onlarla sohbet etti Okulda olanlar konusunda onlara
akil verdi Eve geldiklerinde, derslerini kontrol edip, çalismalari için masalarina oturmalarini
sagladi, onlara süt ve kekten olusan aksamüstü yiyeceklerini verdi

Bu arada, yikadigi çamasirlari ütülemesi gerekiyordu Ütü bittiginde, ancak aksam yemegini
hazirlayacak kadar vakit kalmisti Patatesleri soymaya basladi Salatalari yikadi Pilav için
pirinci islatti Etleri çikarip, firin için hazirladi Kocasi eve geldiginde, sofraya tabaklari
yerlestiriyordu

Aksam yemeginden sonra, önce esinin kahvesini pisirdi sonra masayi topladi ve bulasiklari halletti
Esinin ve çocuklarin ertesi günü giyecegi kiyafetleri kontrol etti

Bu arada çocuklarin yatma saati gelmisti Onlara hikaye okudu

Salona TV seyretmeye, biraz gazete okumaya dönmüstü ki, esi onu yatak odasina çagirdi Ne de olsa,
adamcagiz bütün gün onlar için çok çalisip, yorulmustu Simdi rahatlamasi, gevsemesi gerekiyordu Bu
da onun göreviydi

Ertesi sabah, uyandiginda, hemen Allah'a yalvarmaya basladi 'Allahim, özür dilerim, ben ne dedigimi
bilmiyormusum Karimin hayatini rahat zannetmekle ne halt isledigimi simdi anladim Lütfen beni eski
halime döndür'

Allah cevap verdi; 'Evet, dersini aldigini görüyorum, herseyi degistirecegim ama maalesef 9 ay
beklemek zorundasin, çünkü dün gece hamile kaldin'

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com