Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
lezzetli, tavuk

Lezzetli Tavuk ...

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Lezzetli Tavuk ...

Üç zengin yahudi karde? annelerine do?um gününde birer hediye almaya karar vemi?ler Hediyelerini yolladyktan sonra aralarynda sohbet etmeye ba?lamy?lar

Birincisi demi? ki;
-'Ben anneme kocaman bir ev aldym'

Ykincisi
-'Ben bir limuzin aldym ve bir de ?öför tutum'

Üçüncüsü
-' Benim hediyem hepinizinkinden güzel Annemin Tevraty okumayy ne kadar sevdi?ini ve gözlerinin iyi görmedi?i için artyk eskisi gibi okuyamady?yny biliyorsunuz Ona bütün Tevraty ezbere bilen büyük kahverengi bir papa?an gönderdim Onu e?itmek için 12 Haham 12 yyl boyunca u?ra?my? Tevraty ezberletmi?ler Bu papa?an için havraya 20 yyl boyunca 1 milyon dolar ba?y?layaca?ym, ama buna de?er Annem sadece bölümün adyny söyleyecek ve papa?an ona ezbere okuyacak'

Öbür karde?ler biz niye bunu dü?ünemedik diye hayyflanmy?lar ve kyskanmy?larsa da bir ?ey dememi?ler Kysa bir süre sonra anneleri üçüne de birer te?ekkür mektubu yazmy?

Birinciye,
-' Abraham, bu ev bana çok büyük geliyor Tek bir odasy yetiyor ama hepsini temizlemek zorunda kalyyorum'

Ykinciye
-' Mi?on, yolculuk etmek için çok ya?lyyym, arabayy hiç kullanmyyorum ve ?öför çok kaba

Üçüncüye,
-'Solomoncu?um, annesini mutlu etmeyi bilen tek evladym sensyn Her?eyin büyük maddi hediyeler olmady?yny gösterdin Gönderdi?in tavuk çok lezzetliydi Te?ekkür ederim!'

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com