Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
“bekle, bekle, dostum, gelince

“Bekle Ey Dostum, Bekle! Sen Gelince Ben De

Eski 08-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

“Bekle Ey Dostum, Bekle! Sen Gelince Ben De

“BEKLE EY DOSTUM, BEKLE! SEN GELİNCE BEN DE GELECEĞİM!

Dotluk hikayeleri

Kaybedecek hiçbir şeyimiz yoktu Yüreklerimiz birbirine kenetli, kelepçeli ve hatta birbirinde kaybolmuşçasına içiçe girmişti O’nun ağlayışı benim yüreğimi sızlatırdı O gülünce deliler gibi sevinirdi yüreğim Benim korkularım O’nu düşündürür ve O’nu sevindirirdi benim mutluluklarım Sevdanın resmini beraber çizmiştik penceremize, beraber ışık tutmuştuk gül kokan hayallerimize Dostlar ayrı düşünemezdi bizi birbirimizden Ha can, ha canan; ikisi de birdi zaten Zamanın haince aramıza girişi bile güç yetiremedi bizi sevdamızdan vazgeçirmeye Ne o ümitsizlik kattı yüreğine ne ben Ne o vazgeçti tatlı tebessümlerden ne de ben Gökten inen her rahmetle yeniden yeşerttik sevdamızı, yeniden umut topladık yağmur kokulu gecelerden Şimdi yine yağmur var gökyüzünde Yüreğimize sevinç getiren, umut getiren bir yağmur Duaları rahmet kokusuyla göklere taşıyan, hep o gizemli yanıyla beklenen, hep o sırlı güzelliğiyle anılan bir yağmur Ve sen varsın ey dost, gönlümün isyansız köşesinde Her yağmur yağışında yeni bir sevdaya mekan tutuyorsun yüreğimi Ve her yağmur yeniden güçlendiriyor sevgimizi Biliyorum, gitmek değildi senin yaptığın İki ayrı bedeni tek’e indirmekti Zamana daha güçlü bir cüsseyle güç geçirebilmekti Şimdi seni yürüyorum yollarda, sana varıyor ayaklarım Ve her yağmurda sen yağıyorsun saçlarıma, gözlerime ve umutlarıma Unutulmazımsın ey dost! Yılların paslandıramadığı tek çelik yanımsın Haydi! Şimdi kaldır gözlerini, yağmurlarla dertleşsin yüreğin Unutma ki, senin her yağmurla yeryüzüne inişin beni yeniden kendinde varedişindir Ve yağmur olmak adına gökyüzüne yükselen her buhar, benim yeniden sende varolmak adına sana yönelişimdir Unutma! Her yağmur seni bana, beni sana müjdeler kendi lisanıyla Bekle ey dostum, bekle! Sen gelince ben de geleceğim…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com