Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yasindayim

18 Yasindayim

Eski 08-16-2009   #1
TiFus
Icon1uzz

18 Yasindayim

18 yasindayim ve kimseyi gerçekten sevemedim bütün iliskilerim öylesineydi benim için ta ki 2004 yazina kadartatilde tanistim onunla,bir çiktigim vardi ama sevmiyordum sadece vakit geçiriyodumonunla ilk tanistigimda ondan da etkilenmemistimarkadasi daha çok ilgimi çekmistibeni her konusmamizda tersliyordu,ona sinir oluyordum ama nerden bilebilirdim beni sevdigi için öyle yaptiginibunu ögrenince sok oldumve ona o gözle bakmaya basladim yine de pek emin degildimona oturdugum sehirde bir sev gilim oldugunu,ondan ayrilmam gerektigini,onu aldatamayacagimi söyledimkabul etti zaten ayni sehirde oturuyorduk her zaman görüsebilirdikson gecemdi ordao benden sonra dönecekti istanbul’aama yine de ben gidiyorum diye çok üzülüyordu ve çok içti,sarhos geldi yanimaben de içtim üzgündüm…sarhostu,ne yaptigini bilmiyordukizin tekiyle konusuyor benle hiç ilgilenmiyordubende ordan ayrildimonun en yakin arkadasi benden hoslandigini söyledi ve beni öptübuna izin vermek en büyük hatamdi ama olmustu bir kereona tembihledim “sakin hakan ögrenmesin” diyeama istanbul’a dönmek için otobüse bindigim anda ona bunu söylemis…gecenin bir körü ondan gelen telefonla irkildimbagirdi,çagirdi,hakaret yagdirdi banahakliydi da hiçbir sey diyemiyordum ama yine de onu seviyordumgünler,haftalar,aylar geçtihiç aramadioysa bulusacaktik dönünceartik umudu kesmistim ki ondan gelen bir mesajla hayata döndümbulusalim diyordu benim için cennet gibiydibulustuk,konustuk herseye bastan baslamaya karar verdik ama onda birseyler vardihissediyordum,çok soguktuyine haftalar geçti,yine arayan yok,daha önce hiç böyle bir aci yasamamistimsonra tekrar aradi yine bulusalim dedi,seviyordum onu ve gittim,kölesi bile olurdumbenden sevgilisi olmami istedi,o gün dünyalar benim olmustu,2haftada bir bulusup geziyorduken son bulusmamizda beni kardeslerim dedigi dostlariyla tanistirdihersey gayet güzel gidiyordu fakat birden soguklasti,ne aradi ne sordu…en sonunda ben aradim ve bulustukbana ayrilmak istedigini,yapamadigini söyledi,o çocugu öpmemi affetmeyecegini söyledio anda yikildimbana soguk davransa bile yaninda mutluydumve bana “seni gerçekten sevmek istemistim” dedi bu lafi hala unutmamyanindan ayrildigim anda gözyaslarina boguldumkimse için böyle aglamadim,aglamam da biliyorumaradan 1 yil geçti10 aydir baskasiyla beraberim ama hala yastiga basimi koydugumda yasadigim o büyük pismanlikla onu düsünüyorum ve belki birgün tekrar arar diye umut ediyorum aramayacagini bile bile…sadece bir kere arasin,yine kosa kosa giderim…

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com