Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Romantik Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
yaşındaydım

17 Yaşındaydım

Eski 11-14-2007   #1
gülgüzeli

17 Yaşındaydım

17 yasındaydım seni tanıdığımda hani ilk görüşte aşk derler ya iste benimkide öyle olmuştusen bir arabanın içinde bense kapının önünde oturmuş etrafı seyrederken,birden göz göze geldikiçim ürperdi,kalbimin atışları değişti
o günden hep gelmeni bekledimher yolunu gözlediğimde geldinbir gün yolumu kesip numaranı verdin ve aramanı bekliyorum dedin o gece heyecandan sabaha kadar uyumadım artık sadece hayallerimde değil,hayatımdaydın dasenden başka bir şey düşünemez hale gelmiştimiste o zaman askı tanıdımannem ilişkimizi öğrenmiş,dışarı çıkma yasağı koyduseni göremez olmuştum,günler cehennem gibiydisen sabahın 5 inde kapının önüne geldin,ben pencereden atlayıp sana o an değil annem,dünya umurumda değildiaylar su gibi aktıben İzmir'e okuluma döndüm,sen Foça'ya eğitimegörüşmelerimiz aynı hızla devam etti,annem artık seni kabullenmiştiçok mutluydum ta ki o telefona kadartelefonun ucundaki ses o benim erkek arkadaşım aramızdan çekil diyorduduyduklarıma inanamadım;o bunu yapamazdı,yapmazdıAma yanılmıştım bir başkası için çekip gitmiştiKendimi derslerime veremez olmuştum,hayatım alt üst oldueve kapandım okula gidemez oldumve böylelikle okul hayatım da bittigeleceğimi,askımı her şeyimi yitirmiştimyasamak için hiç bir sebep bulmazken bu sıkıntı beni hastanelik ettiilaçlar,serumlar ama hiç biri içimdeki acıyı dindiremediher şeye rağmen hayat devam ediyordu,hayatın bir yerinden tutmak zorundaydımzamanla değişmeye başladım,tam bir genç kız oldumkimseyi hayatıma sokmayacaktım ama olmadıve kalbimi birine açtımonunla beraberken bile fotoğrafın cüzdanımdaydı,yırtamazdımo da senin gibi çıktı,yine başkası girmişti aramıza bu sefer güçlüydüm,soğukkanlı davrandımondanda ayrıldıktan sonra kimseye güvenmedimartık darbe yiye yiye darbe atmayı öğrenmiştim kimseye acımıyordumben ağlatıyor,acı çektiriyordumbir zamanlar gelinlik hayalleri olan,üniversite hayalleri olan,hayatı hep iyi yönleriyle gören kız kayıp olmuş gitmiştisevgiye hasretim artık hayatım böyle sürüp giderken yıllar sonra karşımdaydınevlenmiştin,bir kızın olmuş kiminle evlendiğini merak etmiştim sormak istedim yapamadımgözlerimde kalan son bir yaş damlalarını yine senin için akıttımmutlu ol ama bana yaşattıklarını yaşadıktan sonra

Cevap : 17 Yaşındaydım

Eski 06-26-2008   #2
Emred

İnsanlar aşka yenilmemeli onu yönetmeyi bilmeli Paylaşım için teşşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-26-2008   #3
b3Güm

teşekkürler çok güzel bir paylaşım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-26-2008   #4
gulhan

emegıne saglık ablam tek kelımeyle harıkasın insan kendını buluyo adeta

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-26-2008   #5
gülgüzeli

Vakit ayırdığınız için teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-29-2008   #6
VANDETTA

Yani şimdi gülgüzeli,konuyu okudum içim burkuldu,gülgüzeli'nin açmış olduğu tüm konuların altında,ya yazıyı yazanın ismi yada alıntı ibaresi yer alıyordu bu konuda yok,konudan geri döndüm rastgele 4-5 konuna baktım hepsinin altında alıntı yazısı var,şimdi daha fazla içim burkuldu,ne dim acılar insanı ya perişan ediyor yada olgunlaştırıyor,benim düşüncem o ki gülgüzeli acılardan olgunlaşıp daha sağlam tutunur hayata ve pes etmeden doğru kişiyide bulur,tabii alıntı yazısını yazmayı unutmuşsa iş değişir tabi,güzel bir acılı hikayeydi teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-05-2008   #7
perisu_1907

gsl bi hikaye tşklerr
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com