Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Ürünler > Kitap, Film & Müzik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
baskerville'lerin, köpeği

Baskerville'lerin Köpeği

Eski 09-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Baskerville'lerin Köpeği

Baskerville'lerin Köpeği

"Sir Charles''in öldüğü gece, cesedi bulan uşak Barrymore, seyis Perkins''i atla bana gönderdi, daha yatmamış olduğumdan bir saat içinde Baskerville''e varabildim Soruşturmada ortaya konan bütün delilleri kontrol edip onayladım Porsuk ağaçlı yoldan ayak izlerini takip ettim Bir süre durup beklediğini gösteren ayak izlerinin değiştiğini gördüm; yumuşak çakıllı yolda Barrymore''dan başkasının ayak izlerine rastlamadım, sonunda dikkatle inceledim cesedi; ben gelinceye kadar kimse dokunmamıştı Sir Charles yüzüstü yatıyordu Kolları iki yana uzanmış, parmakları toprağa geçmişti, yüzü tanınmayacak derecede bozulmuştu Fakat herhangi bir fiziki yara yoktu Yalnız soruşturma anında Barrymore yanlış bir beyanda bulundu Cesedin çevresinde ve toprakta hiç iz olmadığını söyledi Görmemiş! Fakat ben gördüm, biraz ileride çok net izler gördüm"

Dr Mortimer bir süre acayip acayip baktı bize, sonra adeta fısıldarcasına; "Mr Holmes", bunlar dev bir köpeğin ayak izleri", dedi

Ürünün Resimleri:

Piyasa Fiyatı - 09092012
haber ver

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com