Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi > Fıkralar

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
fıkralar, komik

komik çok komik fıkralar

Eski 08-19-2006   #1
%jokér%

komik çok komik fıkralar

Ders Bitti
Delileri uçağa bindirmişler, bir şehirden ötekine naklediliyorlardıAma o kadar çok gürültü yapıyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı, uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittiğini görmek istedi Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardıBaktı, en başta, bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturuyordu
-Sen neden bağırmıyorsun? diye soracak oldu Adam :
-Ben bunların öğretmeniyim, diye cevap verdiOnlarda benim öğrencilerimŞimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum Pilot, çaresiz yerine döndü Bir süre geçtiBir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi Pilot:
-Aman çok güzel! diye sevindiHerhalde kendinin öğretmen olduğunu sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek, diye düşündü Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyorduPilot biraz daha bekledikten sonra merak ettiGidip bakmak istedi Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok değil mi! Dehşetle sordu :
-Öğrencilerin nerede?, diye
-Dersler bittiHepsini evlerine gönderdim!

Miyavv
Akıl hastanesinden kaçan iki deli, karşıdan gelen bekçiyi görünce iri gövdeli bir çınarın arkasına saklandılar Bekçi, onların ayak seslerini işitmişti Sordu :
-Kim o? İçlerinden biri kedi gibi miyavladı Bu başarılı miyavlamadan sonra bekçi yürüyüp gidiyordu ki, delilerin ayakları altındaki yapraklar hışırdadı Bekçi geri dönüp yine seslendi :
-Kim var orada? İkinci deli cevap verdi
-deli ikinci kediii
Yıkarken Ölmedi ki
İki arkadaşın, bir kedisi varmış Birisi :
-Zavallı kedi çok kirlenmiş ben onu yıkayayım, demiş Diğer arkadaşı :
-Hayır yıkama yoksa ölür, demiş Bizimki dinlememiş ve kedi'yi yıkamış ve kedi ölmüş Arkadaşı :
-Ben sana demedimmi kedi ölür diye, demiş Cevap şu :
-Ama ben kediyi yıkarken ölmedi, sıkarken öldü

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #2
90burcu

Medeniyet
Gümrük kapısından bir İngiliz, bir Fransız, bir Türk geçmek için bekliyorlarmış Gümrük görevlileri valizlerini kontrol etmeye başlamış Önce İngiliz'in valizine bakmışlar İçinden 7 adet don çıkmış "Niye 7 tane?" diye İngiliz'e sormuşlar O da "Haftanın yedi gün var Hepsi için bir tane Pazartesi, Salı, Çarşamba" demiş "Vay be! Helal olsun medeniyete, temizliğe bak adamlardaki" Sıra Fransız'ın valizine gelmiş açmışlar bakmışlar 8 tane don "7'yi anladık da niye 8?" diye sormuşlar Fransız "Pazartesi, Salı, Çarşamba Hergün için bir tane, bir tane de ne olur ne olmaz diye yedek aldım" demiş "Vay be! Adamlardaki temizliğe medeniyete bak!" demiş görevliler Sıra Temel'e gelince açmışlar bakmışlar tam 12 adet don "Vay be! Ne varsa bizim insanımızda var Şu medeniyete, şu temizliğe bak!" Sormuşlar "Neden 12 adet?" Bizimki cevap vermiş "Ocak, Şubat, Mart,"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #3
90burcu

Eve Gel Demiş
Ali Can okula gitmiş, derse başlamışlar Öğretmen:
- Kim cennete gitmek ister? demiş
Can hariç herkes parmak kaldırmış Öğretmen Can`a sormuş:
- Can sen cennete gitmek istemiyor musun?
- Ama öğretmenim ya annem kızarsa
- Niye kızsın oğlum, boşu boşuna Ayrıca herkes cennete gitmek ister
- Ama hocam, annem dedi ki: "Okuldan çıkınca hemen eve gel"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #4
90burcu

Özenti
Temel`in çocuğunu sokakta ders çalışırken görenler, Temel`e nedenini sormuşlar
Temel`in cevabı hazır:
- Herkes çocuğunu dışarda okutayi

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #5
90burcu

Dil Bilgisi
Dilbilgisi dersinde Karadenizli öğretmen, Erzurumlu öğrencisini sözlüye kaldırıp sormuş:
- Bakmak fiilinin çekiminu yap bakalım
Erzurumlu öğrenci hemen atlamış:
- Bakirem, bakirsen, bakir
Öğretmen, öğrencisinin bu cevabı karşısında onu azarlamış:
- Uy diluni eşekarisu soksun Öyle mi denur daa! Onun aslı pöyledir: Pakayrum, pakaysun, pakay

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #6
90burcu

Serinleyen Güneş
Belma, sınıfta pencerenin yanında oturuyordu Sıcak bir gündü Dersleri zor izliyordu Bir
aralık güneş, bulutların içine girmişti onun bu derse ilgisiz halini farkeden öğretmeni sordu
- Ne oldu Belma?
- O kadar sıcak ki öğretmenim, güneş bile gölgeye kaçıyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #7
90burcu

Hizmetçi
Evin hanımı işe başlayan hizmetçiye:
"Biz 8'de kalkar, 9'da kahvaltı yaparız Sen ona göre hazırlanırsın tamam mı? "
Hizmetçi, gayet sakin:
"Uyanamazsam, siz başlayın"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #8
90burcu

Uğursuz Kadın
Cafer komadadır Yanında ise karısı Cafer'in gözleri nemli, kısık sesiyle karısına doğru bakar ve k uşmaya başlar:
"İlk işten kovulduğum zaman yanımda idin İflas ettiğim gün oradaydın Vurulduğum zaman ilk gözümü açtığımda seni gördüm Trafik kazası geçirdiğimde hastanede hep başucumdaydın
Karısı takdir edilmenin mutluluğunda tabi
"Şimdi komadayım yine başucumdasın Sonunda anladım ama, çok geç oldu; yahu sen ne uğursuz karısın"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #9
90burcu

Verim
Sınıf olarak çiftliğe gitmişlerdi
Dolaşırken, sınıfın ukalası Mehtap, meyve bahçesinde çalışan çiftçiye:
- Ne kadar eski usulle çalışıyorsunuz böyle! Eğer öyle çalışmaya devam ederseniz, örneğin bu ağaçtan yılda on kilo bile elma alamazsınız, demişti
- Haklısın kızım diye onayladı çiftçi
Elbette on kilo elma alamayız, çünkü o bir armut ağacı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #10
90burcu

İÇİ BOŞ
Çocuğun biri bİ gün annesinin yanına gitmiş ve:
- Anne, karnım çok ağrıyo demiş
Annesi de çocuğa:
- İçi boş olduğu içindir, içi dolu olsaydı ağrımazdı, demiş
Ertesi gün çocuk okuldayken sınıftaki gürültüden rahatsız olan öğretmen öğrencilere:
- Susun, artık başım ağrıyor, demiş
Bunun üzerine bizim çocuk hemen söze atılmış:
- İçi boş olduğu içindir öğretmenim, dolu olsaydı ağrımazdı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #11
90burcu

TEMEL VE DURSUN

Temel ve Dursun bir otele gider Oda isterler Oda ama en üst kattadır Yani 100 katta Çıkmaya başlarlar Dursun Temele bir şey sölicem der 29 katta dersin diyor 29 Uncu kata gelince diyorun temel der dursun temel 68 katta söyle der 68 inci kata gelince söylüyorum der Dursun 100 üncü katta söyle der temel 100katta Temel ha şimdi söyle Dursun da anahtarı aşağıda unuttuk der

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-25-2006   #12
[KAPLAN]

Paylaşımlarınız için teşekkürler Güzel Fıkralar
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com