Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Diğer Forumlar > Ayın Üyesi

Anket Sonuçlarını Görüntüle: Mart Ayının En Başarılı Üyesini Birlikte Seçiyoruz
Angelesdream 31 39.74%
Virus 24 30.77%
90burcu 24 30.77%
Çoklu Seçime Açık Oylama Oylayanlar: 78. Bu oylama kapalı

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
ayının, başarılı, mart, olmalı, sizce, üyesi

Eski 04-05-2007   #16
[KAPLAN]

Alıntı:
Gözyaşı tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İyi akşamlar kaplan ayın üyesini toplantıda 5,6 kişi belirlenerek kural konur çekilmede olmasın ben böyle düşünüyorum karar sizin hakeden kazansın herkez ayrılıyor iyi birşey değil tabiki şimdiden duyarlı arkadaşlara teşekkürler yinede kararınıza saygı duyuyorum
Anket olayını uzunca bir süre kapadığımızı düşünüyorum Eskiden olduğu gibi, Forumsinsicom Yöneticilerinin birlikte kararıyla Ayın Üyesi seçilecektir Eğer bu kararı beğenmeyen ya da seçildiği halde geçerli (!) veya geçersiz sebeplerle bunu istemeyenler olursa ; site içinde yapılacak olan diğer organizasyonlara katılması da süresiz engellenecektir

Eski 04-05-2007   #17
angelesdream

bencede en doğru karar alınmışbu karara saygı duymakla beraber çok da sevindim ayın üyesini sizlerin seçmesi gerçekten güzel fakat "ayın üyesi" her ay düzenli seçilecek dğeilmi kaplan?aklıma takıldıda
saygılarımla

Eski 04-05-2007   #18
[KAPLAN]

Alıntı:
angelesdream tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bencede en doğru karar alınmışbu karara saygı duymakla beraber çok da sevindim ayın üyesini sizlerin seçmesi gerçekten güzel fakat "ayın üyesi" her ay düzenli seçilecek dğeilmi kaplan?aklıma takıldıda
saygılarımla
Her ay düzenli bir şekilde seçilmeye devam edilecek Kolay bir karar değil açıkcası, ama bu durumda yapacak başka çaremiz de kalmadı

Hayırlı Akşamlar

Eski 04-05-2007   #19
mate

Arkadaşlar bu konuda daha öncede olduğu gibi olabildiğince adil ve objektif davranacağımızdan hiç bir üyemizin kuşkusu olmasın
Her ay düzenli olarak seçmeye devam edeceğiz ayın üyesini
Bu konuda kimsenin kaygı taşımamasını rica ediyorum çünkü en uygun karar emin olun ki buydu

Eski 04-05-2007   #20
Gözyaşı

Alıntı:
mate tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Arkadaşlar bu konuda daha öncede olduğu gibi olabildiğince adil ve objektif davranacağımızdan hiç bir üyemizin kuşkusu olmasın
Her ay düzenli olarak seçmeye devam edeceğiz ayın üyesini
Bu konuda kimsenin kaygı taşımamasını rica ediyorum çünkü en uygun karar emin olun ki buydu
Hiç şüpem yok mate kaplan ve diğerleri teşekkürler doğru kararı vereceğinize eminim

Eski 04-05-2007   #21
ctn_86

bu kararın verilmesinde benim anketten çekilmem etkili oldu sanırım ama site tarafından yanlış tanınmak da istemiorumlütfen kimse anketten çekilmemi yanlış anlamasın

anket olmaması en iyi karar olmuştarafsız bir sonuç çıkartacağınıza inanıyorum

Eski 04-05-2007   #22
tatia27

bence angelesdream olmalı yani konuları güzeldi o bakımdan ya hepsi iyiler sıra sıra ayın üyesi seçilebiliolarmı??çok zor oluyoda böle şaka bi yana

ANGELESDREAM

Eski 04-06-2007   #23
revenge

tabiki angelesdream ve o kazanazak :)

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com