Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
içine, kaçıyor, penisimin, vücudumun

Penisimin Vücudumun İçine Kaçıyor

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Penisimin vücudumun içine kaçıyor

Fazla kilo penisi etkiler

* 29 yaşında bekar bir erkeğim Sorunum penisimin vücudumun içine kaçması! Bu durum otururken oluyor, ellemeden düzelmiyor Arkadaşlarımın alay konusu oldum FL/Malatya

Penisin içe gitmesi fazla kilodan kaynaklanıyor olabilir Normalden daha kiloluysanız ve özellikle de karın ve cinsel organın etrafındaki bölgede aşırı yağlanma varsa, oturduğunuzda penis içeri çekiliyormuş gibi görünebilir Kilo vermenizi, karın bölgenizdeki yağ oranını azaltmanızı ve topluluk önünde penisinizle oynamamanızı öneririm

DR CEM KEÇE

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

mrblar benimde öle bir sorunum var 17 yaşındayım 85 kiloyum ama bende genellikle korkunca oluyor içimde koku olunca içeri kaçıyor o yüzden hiç kavga edemiyorum nie
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

bende 30 yaşındayım benimde aynı sorunum var kilodan olabilir demişsiniz peki başka nedenleri olabilirmi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

Ben de 40 yaşindayim Boyum 167 cm, kilom 74 kg'dir Ayni sikinti bende de var ve çok rahatsiz oluyorum, bu rahatsizliğa care bulacak bir doktor yok mu türkiyede
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

Ben de ayni durumdayim,bazen nefesim kesiliyor,gerildigim zamanlarda iceri kacip hic cikmayacakmis gibi bir hisse kapiliyorumEbat sorunlarini gectim artik,bari rahat bir gunluk yasam surebileyimKilodan kaynaklandigini biliyorum ama yine de yapilacak birseyler olmali
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

aynı sorun bendede var daha 13 yaşımda olmama rağmen arkadaşımın teki söledi oda kilolu onla dalga geçiyorlar diye söylemedim ama çok utanıyorum :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com