Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
almıyor, eşim, ilişkiden, yapmalıyım, zevk

Eşim İlişkiden Hiç Zevk Almıyor Ne Yapmalıyım

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Eşim ilişkiden hiç zevk almıyor ne yapmalıyım

GERÇEK UYUM ZAMAN ALIR!
Soru: Evleneli 15 gün oldu İlişkiye girdiğimizde karım hiçbir şey hissetmiyor Çözümü nedir, ne yapabilirim? KH/Hatay

Henüz evliliğiniz çok yeni olduğundan eşinizle cinsel açıdan uyum sağlamamış olmanız gayet normal
Eşler arasında cinsel uyumun sağlanması zaten zaman alır

Toplumumuzda kadınların evlilik öncesi ilişki yaşaması hoş karşılanmadığından kadın, cinselliği ancak evlendikten sonra yaşamaya başlar

Bu nedenle de cinselliğe alışması zaman alabilir Eşinizle cinsel konularda konuşun, birbirinizle isteklerinizi ve beklentilerinizi paylaşın Onu özellikle bedenini tanıması için teşvik edin Eğer ön sevişmeye önem verirseniz, cinsellik mutlaka onun da hoşuna gidecektir

CİNSEL TIP DERNEĞİ BAŞKANI DR CEM KEÇE

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

ben 25 yasındaım eşim 22 yasında 1 senelık evliyiz ilişki esnasında ben mukkemmel zevk aldıgımı düşünüyorum ama eşim cinsel organı hissetmedyini soyluyo zevk almıyorum ama hosuma gidiyo diyor eşimin zevk almamasının sebebı nedir ve tıbben yapıla bilecek bişey varmı teşekkürler
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Alıntı:

lokman1 Nickli Üyeden Alıntı

ben 25 yasındaım eşim 22 yasında 1 senelık evliyiz ilişki esnasında ben mukkemmel zevk aldıgımı düşünüyorum ama eşim cinsel organı hissetmedyini soyluyo zevk almıyorum ama hosuma gidiyo diyor eşimin zevk almamasının sebebı nedir ve tıbben yapıla bilecek bişey varmı teşekkürler

Eğer penisiniz normal boyutlardaysa sorun sizle alakalı değil eşinizle alakalıdır diye düşünüyorum normal bir penis boyu 10cm'den 18cm'e kadar kabul edilmektedirAyrıyeten ben bir uzman değilim okuduğum bilgiler doğrultusunda cevapladım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

eşim ilşkide zevk almıyor ön sevişmede yaparız sevişme o kadar iyi geçer vajina bile uyanır ıslanır ama ilişkiye geldimi ben zevk alıyorum ama eşim mutsuz bir şekilde kalıyor lütfen bu konuda yardımcı olun
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com