Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Cinsellik

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hamile, kalınır, mastürbasyon, sonrası

Mastürbasyon Sonrası Hamile Kalınır Mı?

Eski 11-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mastürbasyon sonrası hamile kalınır mı?

Mastürbasyonla adetin ilişkisi

Ben 22 yaşında bir kızım Mastürbasyon yapıyorum Adetim gecikti Hamile olabilir miyim? DÇ/Niğde

Mastürbasyon, adet düzensizliğine neden olmaz Adet düzensizliğinizin hormonsal veya psikolojik bazı nedenleri olabilir Mevsim geçişleri, aşırı yorgunluk, stres ve üzüntü de adet döneminde düzensizliklere yol açabilir Bir kadın doğum uzmanına muayene olabilirsiniz Ancak hamileliğin oluşması için erkeğin sperminin kadının yumurtasını döllemesi gerekir Mastürbasyon, tek kişilik bir eylemdir ve kişinin mastürbasyonla hamile kalması mümkün değildir

DR CEM KEÇE

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Masdurbasyonla hamile kalınmaz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

mastürbasyon yaptım ama hiç bir ilişkiye girmedim ama karnım ağrıyo midem bulamıo ve kan geldi hamileyim sandım
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

hiçbir şekilde mümkün değilmi ?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

İki ay önce ilk kez mastürbasyon yaptım Sonra göbeğimin altında şişkinlik oluştu Göğüslerim çok büyüdü, kilo aldım Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? HY/Samsun

Mastürbasyon; partneri olmayan kadın veya erkeğin, cinsel arzularını gidermeleri için kendi kendilerini tatmin etme yoludur ve bireysel bir eylemdir Gebelik oluşumu içinse mutlaka bir kadın ve bir erkeğe ihtiyaç vardır!

KAYGILARINIZ YERSİZ
Hamilelik oluşabilmesi için kadın yumurtası ile erkek sperminin uygun koşullarda, uygun ortamda birleşmesi yani spermin yumurtayı döllemesi ve bunun ardından döllenmiş yumurtanın kadın rahmine düşerek rahim içinde gelişimini sürdürmesi gerekir Bu yüzden mastürbasyon yüzünden gebe kaldığınıza yönelik kaygı geliştirmenize hiç gerek yok

HİÇBİR BAĞLANTISI YOK
Sözünü ettiğiniz, kilo almak gibi bedensel değişimlerin de mastürbasyonla bir bağlantısı olması söz konusu değil Kilo almayı önlemek için öncelikle beslenme düzeninizi gözden geçirmelisiniz Cinsel bilgi eksikliğinizi gidermek için de doğru bilgi veren yayınlardan yararlanabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

mrb ben kız arkadasımle dun gece cınsel bırlesme olmadan surtunme ıle bıseyler yasadık ben bosaldım ama vajına ustune gelmedı yanlız o bolgelerı sılmeden devam ettık 5 10 dk sonrada kız arkadasım dus aldı acaba penıste az mıktarda kalmıs olabılır bu gebelıge yol acarmı??
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

hamile kalınamz çünkü senin penisin kızın içine girmemiş sürtünmeyle hiç bi şey olmaz
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 11-04-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

Arkadaşlar masturbasyonla yaptım hamile oldumu düşünyorum sizce hamilemiyim ?
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com