Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Ekonomi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
70e, den, edevlet, eklendi, ilgilendiren, sistemine, uygulama

E-Devlet Sistemine 7 Den 70'e Herkesi Ilgilendiren Bir Uygulama Daha Eklendi

Eski 03-27-2018   #1
Şengül Şirin

E-Devlet Sistemine 7 Den 70'e Herkesi Ilgilendiren Bir Uygulama Daha Eklendi

E-Devlet Sistemine 7 den 70'e herkesi ilgilendiren bir uygulama daha eklendi

e-Devlet'e birçok yeni uygulama eklendi

Miras sorgulamanın ardından e-Devlet'e yeni hizmetlerin eklenme çalışmaları sürüyor Bu kapsamda birçok yeni hizmet, vatandaşlarına kullanımına sunuldu

e-Devlet'e eklenen uygulamaların listesi şu şekilde:
"Adalet Bakanlığı

Personel Genel Müdürlüğü Sınav Başvuruları Hakim ve Savcı Adaylığı Mülakat Başvurusu Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı (UYAP) Hizmetleri SMS Bilgi Sistemi Abonelik Başvurusu ve İptali Veraset İlami Sorgulama Sulh Hukuk Mahkemelerince Açılan Vasiyetname Sorgulama

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Alo 183 Sosyal Destek Başvurusu ve Takibi Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama Koruyucu Aile Ödeme Bilgileri Sorgulama Sosyal ve Ekonomik Destek Ödeme Bilgileri Sorgulama
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı
Bursiyer Evrak Yükleme
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Sorgulama Enerji Kimlik Belgesi Sorgulama Şantiye Şefi Yapı Ruhsatı Bilgileri Sorgulama
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü
Evrak Takibi
Elektrik Üretim AŞ Genel Müdürlüğü
Elektronik Belge Yönetim Sistemi Evrak Doğrulama
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı
Gümrük Müşavir ve Yardımcılarının Bilgilerini Sorgulama
Milli Savunma Bakanlığı
1853-1928 Dönemine Ait Şehit Bilgisi Sorgulama
Orman ve Su İşleri Bakanlığı

Korunma Amaçlı Verilen Av Tüfeği Taşıma Belgesinin Vize Başvurusu Balık Yetiştiriciliği Görüş Başvurusu Korunan Alan İlan Teklifi Başvurusu Yerel Etik Kurullarının Çalışma Yönergelerinin Onay Başvurusu Yurt Dışından Alınan Deney Hayvanı Kullanım Sertifikası Onayı Başvurusu Hayvanların Korunmasına İlişkin Şikayet Başvurusu Korunan Alanlarda Çekim İzni Başvurusu Av Turizmi İzin Belgesi Başvurusu Milli Parklarda Gelişme Planında Öngörülen Projelere Görüş Başvurusu Korunan Alanlarda Kamulaştırma Başvurusu Milli Parklarda Yapılan Her Ölçekteki Planlara Bakanlık Görüşü Başvurusu Milli Parklarda Orman Sayılmayan Alanlarda Bakanlık Muvafakatı Başvurusu Milli Parklarda Orman Vasıflı Alanlarda Kesin İzin Başvurusu Milli Parklarda Orman Vasıflı Alanlarda Turizm Tesisi Başvurusu Milli Parklarda Orman Vasıflı Alanlarda Ön İzin Başvurusu Milli Parklarda Orman Vasıflı Alanlarda İrtifak Hakkı Başvurusu Milli Parklarda Orman Vasıflı Alanlarda Kesin İzin Devir Başvurusu Milli Parklarda Orman Vasıflı Alanlarda Kesin İzin İptal Başvurusu Milli Parklarda İzinli Tesisleri Kiralama Başvurusu Alan Kılavuzluğu Başvurusu Av ve Yaban Hayvanı Üretim Tesisi Kuruluş Başvurusu Avcılık Belgesi İptal İşlemi Başvurusu Avcılık Belgesi Vize İşlemi Başvurusu Avcılık Belgesi Başvurusu Avlanma İzin Kartı (Pulu) Başvurusu CİTES Ek Listelerinde Yer Almayan Türler İçin İhracata Uygunluk Belgesi CİTES Ek Listelerinde Yer Almayan Türler İçin İthalat Uygunluk Belgesi Fahri Av Müfettişliği Başvurusu Geçici Hayvan Bakımevi Kurulması Başvurusu Hayvanat Bahçesi Ruhsatı Başvurusu Hayvanat Bahçesi Açma Raporu Başvurusu Hayvanat Bahçesinde Bulunan Hayvan Türleri Tür Listesi Formları Kabulü Hayvanların Ticari Film, Benzeri Çekim ve Reklamlarda Kullanılması İzni Kayıp, Yıpranma, Belgede Yer Kalmaması Halinde Yeniden Avcılık Belgesi Korunma Amaçlı Av Tüfeği Taşıma Belgesi Başvurusu Mücadele Amaçlı Sürek Avı Başvurusu CITES Kapsamında, İthalat (İmport) İzni Verilmesi Başvurusu CİTES kapsamında İhracat, Yeniden İhracat İzni Başvurusu Orta ve Büyük Ölçekli Tesislerin Av ve Yaban Hayvanı Üretim Kesin İzni Orta ve Büyük Ölçekli Tesislerin Av ve Yaban Hayvanı Üretim Ön İzni Sulak Alan Koruma Bölgesi,Akarsu Koruma Bandında Bitki-Hayvan Toplama İzni Yabancı Turist Avcılar Geçici Avcılık Belgesi Başvurusu Yerli Avcılar İçin Özel Avlandırma İzin Belgesi Başvurusu EBYS Genel Başvuru Ulusal Öneme Sahip Sulak Alan Faaliyet İzin Belgesi Başvurusu Mahalli Öneme Sahip Sulak Alan Faaliyet İzin Belgesi Başvurusu Sulak Alanlarda Saz Kesimi İzin Belgesi Başvurusu Turba Çıkarımı İzin Belgesi Başvurusu SUEN Eğitim Ön Başvurusu

PTT
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu
Karasal Yayın Frekans / Kanal Sorgulama İzleyici Temsilcisi İletişim Bilgileri Sorgulama
Sağlık Bakanlığı
Okul Çağında Yapılan Aşı Bilgileri Sorgulama
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü
Pilot Lisans Teyit Belgesi
Sosyal Güvenlik Kurumu

Ortak (4A/4B/4C) Hizmetler İlaç Rapor Bilgisi Sorgulama Medula Optik Reçete Bilgileri Sorgulama Borçlandırma Hizmetleri 4C Borçlanma Başvuruları ve Takibi Malul Çocuğu Olan Sigortalı Kadın Çalışan 4C Borçlanma Başvurusu ve Takibi Diğer Hizmetler Medikal Market Sorgulama
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanlığı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı
Barkodlu Nitelikli Pay Sorgulama Belgesi Nitelikli Pay Sahipliği Sorgulaması Barkodlu Nitelikli Pay Belgesi Doğrulama Zamanaşımı Hesapları Sorgulama
Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ Genel Müdürlüğü
Aydınlatma Şikayet Başvurusu ve Takibi
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)
İş Arayanlar için Danışmanlık Hizmeti Randevusu Alma
Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı
Burs Başvurusu Sonucu Sorgulama
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
Araç Muayene İşlemleri Barkodlu Araç Muayene Raporu Doğrulama

Barkodlu Araç Muayene Raporu Sorgulama Mesleki Yeterlilik İşlemleri(SRC/ODY/ÜDY) Muafiyetli SRC Belgesi Başvuru Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama/Düzenleme Mesleki Yeterlilik Belgesi Doğrulama Yetki Belgesi İşlemleri Taşıt Kartı Sorgulama / Düzenleme Taşıt Kartı Doğrulama Yetki Belgesi Sorgulama / Düzenleme Yetki Belgesi Doğrulama Taşıt Belgesi Doğrulama Taşıt Belgesi Sorgulama / Düzenleme"
ulusalcomtr

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com