Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatım, bonus, kullanımı, kurulum, pro, resimli, teleport, v15

Teleport Pro. V1.5 + Kurulum + Kullanımı [ Resimli Anlatım ] + Bonus !

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Teleport Pro. V1.5 + Kurulum + Kullanımı [ Resimli Anlatım ] + Bonus !

Teleport Ultra,İnternette gezerken bir siteyi beğendiniz ve bunu internette olmadığınız zamanda gezmek istiyorsunuz O halde size bu programı öneriyoruz Teleport programıına beğendiğiniz sitenin adresini yazıyorsunuz ve program siteyi tamamen bilgisayarınıza indiriyorBöylece internette olmadığınız zaman bile siteye girip dolaşabileceksiniz

Teleport ile bir siteyi aynen internette gezebilecek şekilde dosya yapısını koru kopyalayabilir, belli biçim ve büyüklükteki dosyaları innDirebilir ya da tüm sitedeki bağlantı ve dosyaları listeleyebilirsiniz

HTML 40, CSS 20, ve DHTML türlerini okuyup şifreli web sayfalarını da kaydedebilen Teleport, otomatik bağlantı çevirebilme, Java applet desteği, zamanlayıcısı ve yeniden yönlendirme yapabilen sayfalardan da innDirme desteği ile göz dolduruyor

Teleport Pro Programı ile yapabileceklerinize birkez daha gözatacak olursak:

- Tüm web sayfalarını alt sayfaları ile birlikte sabit sürücünüze kaydedebilirsiniz

- Kaydettiğiniz bu sitenin birebir kopyasını çıkartabilirsiniz

- Belirteceğiniz dosya boyutu ve özelliklerine sahip web sayfalarında arama yapabilirsiniz

- Bilinen adreslerden innDirme yapabilirsiniz

- Kaynak web sayfasına bağlı tüm diğer sayfaları da inceleyebilirsiniz

- Anahtar kelimeler kullanarak bir web sayfası aratabilirsiniz

- Yavaş açılan web sayfalarını beklemek zorunda kalmazsınız

- Şifreli siteleri de bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz

Teleport Pro 15 Download

-------------------------KURULUM-------------------------

-------------------------KULLANIM-------------------------

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Teleport Pro. V1.5 + Kurulum + Kullanımı [ Resimli Anlatım ] + Bonus !

Eski 07-02-2015   #2
Kayıtsız

Cevap : Teleport Pro. V1.5 + Kurulum + Kullanımı [ Resimli Anlatım ] + Bonus !

peki doman ve hostingim var bu sitenin temasında bir site inşaa edeceğim türkçe panelde olması gerekli nasıl yapabiliriz
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com