Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat > Makaleler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
lakırdıları, obama, şubama

Obama Şubama Lakırdıları

Eski 04-10-2009   #1
GöKKuŞaĞı
Icon1361

Obama Şubama Lakırdıları

Çocuklar çekim yapıyor: Obama, şubama, bubama!
Görünen o ki; Amerika başkanının ismi ezberleniyor Eski başkanın adı yeryüzünden siliniyor anlamındadır ki, iyiye işaret!
Obama Ankara’ya indi Karşılayanlar arasında Melih Gökçek de vardı “Aynı kişinin iki kere bile seçilmediği bu şehirde dört defa üst üste kazanan başkan” diye takdim ettiler Tebrik etti: “Demek ki çok seviliyorsunuz” dedi Bu sırada yardımcılarından biri kulağına fısıldayınca başkanın gözleri büyüdü: “Asıl onunla tanışmak isterdim” dedi! Meğer şöyle demişler kulağına: “Karayalçın ismindeki rakibi 66 yaşına kadar her seçimde Gökçek’e karşı kaybetti 2014’e hazırlık yapıyor!
*
En çok merak ettiğim, Baykal’ın beş dakikada Obama’ya ne anlatacağıydı Dediler ki: “Bir elinde “CHP tüzüğü” diğerinde “Laiklik Budur” adlı kitaplar varmış Koymuş önüne ve “laikliği, çarşaf açılımını” anlatmaya çalışmış “Neden böyle yapmış ki” diye sordum “Adı Barak Hüseyin, Müslüman ismi ya, ne olur ne olmaz diye” dediler!
“Barak birader ya! Yani bırak birader ya, dalga geçiyorsun benimle!” Dedim “Nihayet anladın” dediler!
“Yaaanki Gooohom” diyerek Obama’yı kovmaya çalışanlar da diyecek ki şimdi: “Top patlarken bağırdık, korkusundan zıplattık!”
*
Bu yazıya aslında Danimarkalı yalancı için başlamıştım Kaldığı otelinin klozet kapaklarına portresi konulmalıydı! Sözlerinden döndüğü gece düşüp omzunu çıkardı! Dilini de koparsa acaba nasıl olurdu!
Sabahın 4’ünde paldır küldür Taksim Hastanesine götürmüşler Doktorlar demişler ki: “Bunun hem omuzu, hem şerefi çıkmış! Biz sadece omuzu sokabiliriz yerine!” Sokmuşlar da
Şimdi diyor ki Rasmussen: “Roj Tv için ve karikatür krizi için elimden geleni yapacağım, ama görüyorsunuz elim askıda!

Muammer Erkul/Türkiye

GaLiBa Bu GeCe YaĞMuRDa GöKKuŞaĞı MiSali
GüLeRKeN aĞLaMaNıN ZaMaNı
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Obama Şubama Lakırdıları

Eski 04-10-2009   #2
Equinox

Cevap : Obama Şubama Lakırdıları

Rasmussen tehlikeli oyunlar oynuyor eceli yaklaşan insanlarda bariz gözlenen bir imarePaylaşımınız için teşekkür ederim Gökkuşağı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com