Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gözyaşı, musunda, mısın, yok

Var Mısın Yok Musun'Da Gözyaşı

Eski 10-05-2009   #1
yesimciwciw

Var Mısın Yok Musun'Da Gözyaşı

VAR MISIN YOK MUSUN'DA GÖZYAŞI

Var mısın Yok musun'da dram "Kork benden Hamdi Bey" diyen Aydın yarışma sonunda yıkıldı, gözyaşlarına boğuldu

Var mısın Yok musun'nda kelimenin tam anlamıyla dram yaşandı Aydın teselli parası bile alamadan yarışmadan ayrıldı

Pazarcılık yapan ve borçlarını kapatmak isteyen Aydın'ın hayali yıkılınca gözyaşlarını tutamadı

Yarışmaya çok iyi başlayan Aydın üst üste mavi kutuları açtırdı Keyfi yerindeydi Aydın'ın "Kork benden Hamdi bey" diyerek etrafına pozitif enerji veriyordu

Üstelik "500 bine varım" yazılı tişörtle gelmişti yarışmaya Ama ne olduysa son yedi kutudan sonra oldu

Son yedine girerken Hamdi Bey'in 101 bin TL'lik teklifini geri çevirdi

5 kırmızı iki mavi kutuyla son yediye giren Aydın için bundan sonrası kabustu Önce üst üste 3 kırmızı kutu açtırdı

Son dörde 100 bin TL ve 500 bin TL olmak üzere iki kırmız ve iki mavi kutuyla girdi Hamdi Bey'in 57 bin TL'lik teklifini de kabul etmedi

Ancak Aydın üstü üste 2 kırmızı kutu daha açınca yıkıldı Uzun süre kendine gelemeyen Aydın'ı eşi teselli etti Aydın'ın konuşması herkesi hüzünlendirdi:

"Nefsime yenildim 75 bin TL yeterdi Çok büyük bir imtihan O soğuklardan kurtulurdum Belli yaştan sonra pazarcılık zor Çalışarak göremem Hayatımınen büyük hayatını yaptım Bıktım artık o farura bu fatura Böyle mi yaşayacağım Sokakta yaşıyorum bakkalara borcum var Eskiden çok iyiydim"

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com