Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi > Bilim & Teknoloji

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dünyanın, konuştuğu, yaratık

Dünyanın Konuştuğu Yaratık

Eski 09-01-2009   #1
ηєƒяєт

Dünyanın Konuştuğu Yaratık

DÜNYANIN KONUŞTUĞU YARATIK

Kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü Bilim adamları ise "DNA'sı yok" diye şaşkın

Meksika'da 2007'de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü Meksika'da ikinci bir uzaydan geldiği düşünülen yaratığın görüldüğü konuşuluyor

İşçi Francisco Garcia:"Yaşayan ikinci bir yaratık gördüm Gördüğüm 70 cm boyunda bir insancıktı Onu çiftlik kapısından çıkarken gördüm, sonra hızlıca oradan uzaklaştı" dedi

DNA'DAN SONUÇ ÇIKMADI

Dört ayrı labaratuvarda en modern tekniklerle DNA yapısı çözülmeye çalışıldı ancek bir sonuç alınamadı Uzmanlar "DNA'sı yok Ya da var ama bu tekniklerle biz inceleyemiyoruz" diyor

KORKUNÇ ETKİ

'Bild am SONNTAG' gazetesi muhabiri Michael Remke, yaratığı görmek için Meksika'daki Metepec kentine gitti İzlenimlerini aktarırken, "Göz çukurları, insan üzerinde korkutucu bir etki yaratıyor" ifadesini kullandı

VETERİNER ŞAŞKIN

Veteriner Marco Salazar, yaratığı bulan çifçinin, bir anlık korkuyla onu boğarak öldürmesinin hemen ardından inceleme fırsatına sahip olduğunu anlatırken "Şu ana kadar her türden hayvanı görme imkanım oldu, ama böyle bir şey daha önce hiç görmemiştim" dedi

EKLEM VE İÇ KULAKLARI İNSANA BENZİYOR

Etobur bir hayvanın diş yapısına sahip bu yaratığın; aynı zamanda kafatasının yapısı itibariyle de diğer hayvanlara göre daha zeka seviyesine sahip olduğu düşünülüyor Diş yapısı, kertenkeleye benzeyen yaratık; eklem ve iç kulakları yapısıyla insana benzediği söyleniyor

ÇİFTÇİ ÖLDÜRMEDEN ÖNCE FOTOĞRAFLARINI ÇEKMİŞ

Bulunan yaratığın hücre testlerinde, bedenini ince bir deri tabakasının kapladığı ve daha önce tanımlanmamış, ilkel yaratıklara göre çok daha gelişmiş gözlere ve iç kulağa sahip olan bir canlı olduğu kaydedildi Çiftçinin yaratığı öldürmeden önce fotoğraflarını çektiği ve bu fotoğrafların yakında yayınlanacağı bildiridi

Cevap : Dünyanın Konuştuğu Yaratık

Eski 09-01-2009   #2
peri

Hıç böylesınıde görmemıştım ellerıne saglık

Seviyorum demek önce onsuz olmayı kabullenmektir
Varlığı armağansa yokluğu ceza deği
Varlığının değerini bilmektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2009   #3
dejavu2009

Çok garip bir durum
Umarım bir aldatmaca değildir

İLGİNÇ BİR DİZİ;

http://www,dizimag,com/stephen-hawki...eady-dizi.html
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2009   #4
dejavu2009

videosunu burdan izleyebilirsiniz

Extraña criatura en Metepec

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2009   #5
peri

ben ısledımde gerçekmı sence ne dersın?
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-05-2009   #6
ηєƒяєт

onemli deil
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 09-07-2009   #7
dejavu2009

büyük ihtimalle gerçek
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com