Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Deneyimleriniz

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
beklenen, gerçekleşmesi, öykü

Gerçekleşmesi Beklenen Bir Öykü

Eski 01-21-2007   #1
90burcu

Gerçekleşmesi Beklenen Bir Öykü

İNTERNETİ GEREKSİZ YERE KULLANAN BİR ÇİFTİN HAZİN DEĞİL MUTLU SONU

İlk karşılaştığımızda beni çok sıcak karşıladı Elimi sıktı Hemen bir şeyler ikram etmek istediğini söyledi Ben de çay istedim Kısa bir süre sohbet ettikten sonra hayatının en önemli kesitini anlatmak istediğini söyledi Bunu söylerken çok heyecanlıydı Onun bu heyecanı beni iyice meraklandırmıştı Anlatması için ses kayıt cihazının düğmesine bastım Ve anlatmaya başladı
“İnsanda sigara gibi bağımlılık yaratan internet mucizesinin gerekli gereksiz kullanılmasına son derece karşıyım Hele ki sohbet odaları bana çok saçma geliyor İşte o saçma sitelerden birinde hayatımın aşkını_Elif’i_buldum
Bir gün can sıkıntısından ne yapacağımı bilemez durumdaydım Değişik bir şeyler yapmak istiyordum Derken bir sohbet odasına girdim Dürüst davranıp nickime_takma adıma gerçek ismimi yazdım (Can) Bir bayanla yazışmaya başladım Adı Sinem’di Uzunca bir süre sohbet ettik Sinem ismini çok sevdiğimi söyledim Bayan, bu kadar saattir sohbet ettiği ve ister istemez güven duyduğu için bana gerçek adının Sinem değil Elif olduğunu söyledi Ben buna bozulmadım Çünkü bana güvendiğini hissettim
Elif’le yazışmak çok hoşuma gitmişti Artık her gün o siteye giriyordum ve her gün yazışıyorduk Aradan 3-4ay geçtikten sonra ben Elif’e telefon numaramı verdim O da bana telefon numarasını verdi Ama benim kadar cesaretli değildi Çekindiğini hissediyordum Artık internet üzerinden yazışmalarımız azalmıştı Sürekli telefonla konuşuyorduk Bu sohbetler öyle bir hal almıştı ki birbirimizi çok iyi tanımaya başladık Elif’e karşı bir şeyler hissediyordum Ama bunu söylemeye cesaret edemedim Ama gün geçtikçe duygularım yoğunlaşıyordu
Bir gün Elif’e söylemeye karar verdim Ve ona “Elif aramızdakinin sadece bir sohbet olarak kalmasını ve ileride unutulmayı istemiyorum”dedim Elif, buna sevindi Sesinden anladım Ama çekingen davrandı Çünkü o A…ilindeydi Bense İ… ilindeydim Bunun engel olduğunu düşünüyordu Ama ben öyle düşünmüyordum
Bir gün aradım onu Yarın A…’ya geliyorum dedim Çok sevindi
25nisan 2000 günü A…’ya gittim Sabah 741de buluştuk Birbirimizi gördüğümüz o ilk anı unutamıyorum İkimizde çok heyecanlıydık Ama belli etmemeye çalışıyorduk O gün akşama kadar beraber gezdik A…da ne kadar cafe varsa gezdik Sinemaya gittik Sohbet ettik O kadar çok konuştuk ki birbirimizin fikirlerini iyice anlamaya başladık Fikirlerimiz uyuşuyordu İkimizin de hayattan beklentisi aynıydı Her şey çok hızlı gelişiyordu Birdenbire onunla evlenmek istediğimi söyledim Şaşırdı Uzunca bir süre cevap veremedi Ama düşündükten sonra bu kararımı onayladı Benimle evleneceğini söyledi Ama önümüzde bir engel vardı Elif’in okulu Elif üniversitede okuyordu Bu yüzden okul bitene kadar bekleme kararı aldık Ama geçen süre içinde de en azından nişan yapmak istediğimi söyledim Elif, buna ne diyeceğini bilmiyordu Çünkü ailesinin tepkisinin ne olacağını kestiremiyordu
İkimizi de bir korku sarmıştı Ailelerimizin bu karara ne diyeceklerini merak ediyorduk Karşı çıkıp bu evliliğe izin vermeme olasılığı daha yüksekti Çünkü internette tanışmıştık
Derler ya korkunun ecele faydası yok diye Bunu düşünerek hareket ettik Kısa bir süre sonra Elif’in ailesiyle tanışmaya karar verdim ve tanıştım da Ama korktuğumuz olmadı Elif’in ailesiyle tanıştığımda beni çok sevdiler bana karşı çok sıcak davrandılar Bu sıcaklık karşısında bende onları sevmeye başladım Aradan yaklaşık bir sene geçmişti Bir gün A…ya gidip Elif’in anne ve babasına “Ben artık ailemi getirmek istiyorum En azından nişanı yapsak olmaz mı?”diye sordum Olumlu karşıladılar ve ailemi getirdim Tesadüf bu ya birbirimizi ilk gördüğümüz günün yıl dönümünde 25nisan 2001 de nişanlandık
Aradaki mesafe beni çok üzüyordu Ama bir bakıma da iyi oluyordu Birbirimizi sık sık göremiyorduk Görüştüğümüzde de çok özlemiş oluyorduk Sevgimizin azalmasına imkân olmuyordu Tam tersine sevgimiz artıyordu
3yıl geçti aradan Elif’in okulu bitti Çalışmaya başladı Ben de evlilik hazırlıkları yaptım
2004 yılında evlendik Şimdi o kadar mutluyuz ki İnanamıyorum Eğer ben o gün o sohbet sitesine girmeseydim, ya da A…ya gitmeye karar vermeseydim belki bugün ikimizde mutsuz birer insan olarak hayatımıza devam edecektik
Şunu da unutmamam gerekir Bugünkü mutluluğumuzu Elif’in annesinin ve babasının bana güvenmelerine, beni sevmelerine borçluyuz İnşallah hayatım boyunca bu güveni, sevgiyi boşa çıkarmayacağım”
Can Bey konuşmasını bitirdiğinde bende alaycı bir gülümseme vardı Bu öykünün doğruluğundan şüphe ediyordum Çünkü bunun sadece kitaplarda ya da filmlerde olduğuna inanıyordum Bunu hissetti ve beni evine davet etti Tereddüt etmeden bu teklifi kabul ettim Evine gittim Elif Hanımla tanıştım Aynı öyküyü birde onun ağzından dinledim Hala inanmıyordum Geçmişe dair ne varsa, mektup, fotoğraf, vs gösterdiler Gerçekten inandım Güzel bir öyküleri var Çağımıza yakışır bir öykü bu İnternet, sohbet odaları, chat dünyası…
Birde bir oğulları var1yaşındaAdı Deniz İlerde annesiyle babasının öyküsünü dinleyince nasıl bir tepki vereceğini merak ediyorum

<<<Bengü Ç>>>
(ablamın ödevidirr 98 aldı bunun sayesinde:img-haha: :img-haha: )
inş çok mutlu olursunuz ablacığım&müstakbel enişteciğimm
Deniz'i hemen bekliorum:):):)

:52: :52: :52: :52: :52: :52:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 01-21-2007   #2
ctn_86

inşallah gerçekleşir (amin)
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com