Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2011, albüm, clasiccal, tanıtım

Clasiccal 2011 Albüm Tanıtım

Eski 10-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

SANATÇI ADI: Clasiccal 2011

ALBÜM ADI: Clasiccal 2011

ALBÜM YILI: 2011

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

EMI Classics'in "Classical 2011" derleme albümü, çok büyük ilgi gören 2009 ve 2010 derleme albümlerinin kalitesini bir ileri aşamaya taşıyor Önceki derlemelerde olduğu gibi “Classical 2011”de de EMI katalogunun gözde müzisyenlerinin en kaliteli yorumları sizler için bir araya getirildi

Klasik müziğin her dalından ve eski yeni her döneminden parçalar içeren albüm, ayrıca Sir Simon Rattle, Angela Gheorghiu, Plácido Domingo, Nigel Kennedy, Sarah Brightman, Leif Ove Andsnes, Evgeny Kissin, Roberto Alagna, Emmanuel Pahud gibi halihazırda ustalaşmış isimlerden, Joyce DiDonato, Yundi Li, Alison Balsom, Sarah Chang, Kate Royal, Alexandre Tharaud, Simon O’Neill, Diana Damrau, Max Emanuel Cencic ve Philippe Jaroussky gibi yeni kuşağın parlak temsilcilerine uzanan geniş bir solist kadrosuna da yer veriyor

Klasik müzik dünyasında bir ufuk turu niteliğindeki “Classical 2011”, öncüllerinin yarattığı geleneği bozmayacak gibi görünüyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com