Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
$Ãrkı, sözlé®Ìñdéñ

$Ãrkı Sözlé®Ìñdéñ ~ (:

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

$Ãrkı Sözlé®Ìñdéñ ~ (:

~Seni Sevip Sensiz Yaşamakmış Benim Kaderim

~Anladım Senin Bana Döneceğin Yok Bu Perişan Halimi Göreceğin Yok

~Ölümü Huzur Sayar Güler Geçerim

~Bir Sözün Ah Yeter Anlasana Gönül Hasret Bir Dokunuşuna Hasretim Ah Beni Yormasana Ölürüm Sebep Olmasana

~Bir Yemin Ah Bir Dua Gibisin Yüreğim Bilir Yüreğimsin

~Şimdi SenLe AyrıLdık İşte Şimdi ELLer MutLu OLsun Yine O Kader O Masum Aşkımıza Kıydı AğLama SevgiLim GözyaşLarını SiLemem Ki

~İçimden Söküpte Alamazlar Ya, Hayalini Aklımdan Çalamazlar Ya, Hayatımdan Seni Alıp Gittiler, Kurduğum Dünyayı Yıkamazlar Ya…

~Gittinde Ne Oldu ! Ne Değişti Yarim Yalancı Ellere Sattın Bizi Hain OySa Ne Hayaller Vardı Uğruna Deliren, Ben Her Sözüne Güvenen İnandım ! Kahrettin Bizi Yaktın Yeniden

~En Çok Neye Üzülüyorum Biliyor Musun Sevgilim Bir Daha Böyle Sevilmeyeceksin Kimseler Uğruna Bu Kadar Gözyaşı Dökmeyecek Ve Adına Şarkılar Yazılmayacak Giderken Söylemiştim Ya Sana Sensiz Doğan Her Güneşe Ben Biraz Daha Batıyorum Diye Battı O Büyük Aşkın Hemde Sana Olan Tüm Ahlarıma Rağmen

~Adının Karşısında Acı Yazıyor Bütün Sözlüklerde

~Hoşçakal Olacaklar Sensiz Olsun Daha Durmam Boşluklarında Ben Unutuyorum

~Yapma Dokunma Kim Dokunduysa Sana Ona Git Nerde Unuttuysan Beni Orda Kal Ezdirmem Kendimi Sana

~Gün Gelir İlelebet Unutursun Unutursun Demiştim

~Ne Ben Seni Unutabildim Ne Bu Gönlümü Uyutabildim Ne Bu Derdimi Avutabildim Unutamam Canım Unutamam Seni

~Yüreğim En Derinden Yanıyor Alev Alev

~Bırak Beni Yanlız Kadaerim Onsuz Bu Hayata Köleyim Sevme Beni Göz Bebeğim Ağlamam Yemin Ederim

~Bir Günah İşledim Kaybettim Seni Bilirim Geriye Dönmezsin

~Her Gece Seni Özlediğimi Söylesemde Faydası Yok Bilirim

~Ben Hatalarım İçin Sana Yaptıklarım İçin Hiç Affetmedim Kendimi

~Hatıralar Sayfa Sayfa Kalbimde Sen Parça Parça Bu Gidişle En Sonunda Yaşatmaz Beni Öldürür Sevdan

~Kim Sevecek Söyle Benim Gibi Delice

~Artık Yansın Bu Dünya Umrumda Değil Kadere Karşı Koymak Elimde Değil Senden Bana Hatıra Bir Resmin Bile Yok Hasret Sancından Başka

~Sen Bilemezsin, Kaç Gece Suçsuz Yere Adını Günahkar Koyduğum Hayalinle Sessizce Sohbet Etmek Ne Demek, Sen BilemezsinBir Yanım Deli Hasretin, Bir Yanım Adını Bile Bilmediğim Sana BenzetilenlerGözlerimde Umut YokSen Gittin Ya, Hani Ne Var Ne Yok Götürdün ZatenŞimdi Bana Kalanlarla Yetinmeye Çalışıyorum Be GülümOysa Bir Resmin Bile YokHani Olsa, Belki Yakardım Hani Olsa, Belki Basardım Bağrıma, Ağlardım Ya Da Belki Bakardım Saatlerce Benim Sandığım Gözlerine Yine Benimmişcesine Kendimi KandırarakAma Bana Senden Kalan Bir Resmin Bile Yok, Hasret Sancından Başka!

~Tenim Olmuş Teninin Tiryakisi

~Sana Bu Gönülden Çiçekler Var

~Sevgimiz Yetersiz Bence Bir Süre Görüşmeyelim Ayrılık Olabilir Nedensiz Onca Yalana İlişmeyelim Bu Son Sözler İmansız Senle Kötüye Dönüşmeyelim Belki Gemi Oluruz Limansız Sonunda Külahı Değişmeyelim

~Hasret Aşktan Hediye

~Ayrılıkta Gerek Varmı Teselliye

~Sanki Gönlüm Boşyere Yanmış Külleri SavrulmuşBıraktığın Acılar Öyle Böyle Değil Çifte Kavrulmuş

~Sende Bulursun Kafana Göre Birilerini Bu Aşk Bitti Hazırladım Gelecek Olanın Yerini

~Kadere Söz Say İsyan Etme Belli Olmaz Sağı Solu

~Seni Benimle Tanıştıranlar Hepsi Girsin Cennete

~Aramadığım Yer Kalmıyor Seni Sabahtan Yatana Kadar Sanırım Hep Seni Sevecek Kalbim Son Kez Atana Kadar

~İstermiydim Böyle Olsun Herşey Güzelken Bu Aşk Burada Son Bulsun

~Severse Soldan Silerse Sağdan İnersin Hobba Dönerse Gözüm Daha Bunlar Neki Göreceklerinin Yanında Anca Kalır Önsözüm

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com