Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Genel Bilgiler > Hazır Mesajlar & Güzel Sözler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
colourfuldan sözler

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

♥ Hiçle başlayan, hiçle biter

♥ Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yılda bir kere, adımı anmayı sakın unutma!

♥ Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi

♥ Bir insanı doğru yapmak isterseniz ona güveniniz; düzenbaz yapmak isterseniz ona güvenmeyiniz

♥ Ne içimde seni unutmak gibi bir his varnede aşkımı körükleyen bir rüzgarne seni görmeyecek kadar güçlüyümnede görmeye dayanacak kalbim var

♥ Düsünceniz ne ise yasaminizda odur, yasaminizin gidisini degistirmek istiyorsaniz düsüncelerinizi degistiriniz

♥ Hayatımın hem anlamı hem neşesi oluverdin, Seni gördüğüm günden beri, Şarkılarda seni düşündüm,
Gecelerimin parlayan yıldızı oldun

♥ Nokta kadar aşk için virgül gibi eğilme

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

♥ Conways Kanunu: Yanınıza yaklaşan genç ve güzel kız, sizinle ilgilendiğinden değil, birini kıskandırmak için etrafınızda dönüyordur

♥ Ne kazandık bu kadar bakmak ile Leyleğin ömrü geçer laklak ile

♥ Benjamin Franklin : Evlenmeden önce gözlerini dört aç, evlendikten sonra ise yarı kapalı tut

♥ Bern Williams : Flört ederken kalbimiz o kadar yüksek sesle atar ki, aklımızın sesini duyamayız

♥ Dostlarınız azaldığı derecede ölüme biraz daha yaklaşmışsınızdır demektir

♥ Zaman, Tutsaklar için yaratılmıştır ( Franklin )

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim

(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi(SENİ UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #4
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedirGül dediğin nedirki, Solar gider, Ateş dediğin nedirki, Kül olur gider, Gün dediğin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsunHayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecekO vefasız kalbin hissetmesedeGecelerden ayazı sevmemVarlığının tiryakisiSeni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et ünkü aşk sessiz sevgi dilsizdirSesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değerDepremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetindeSen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #5
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdırGölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu DünyadaTatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansızTutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anlaki sen benim canımsın seni kaybettimmi ÖlürümHissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelirRüyalara rest çektim uyumuyorumYüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarımSolmadan gel artık aşkımın gülü, olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #6
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Behdanem benimdüşünsene bir kez dahi olsaDikenin güle,ipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisiniUçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarınıBen de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kereO muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inat

Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin

Gözlerim anladı bakmıyorsun Dudaklarım anladı öpmüyorsun Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim

çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt

küL oLmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözLer seni sevdi başkasına bakarmı?

Nekadar çok seversen sev belli etmiyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #7
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenimSeni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensinKalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderimDünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsusHoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #8
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir

gözlerin hep gülsünonuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun

Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN

Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtimGideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun

Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #9
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsunKendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN

Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtimGideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun

Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #10
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Seni dar ağacındaki bir mahkumun ,hayatı sevdiği kadar seviyorum

Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar Taşa toprağa seni yazdı bu eller Ah sevmenin değeri bir bilseler

365 sayfalık bir öykü daha basladı her güne bir yaprak, her yaprağada bir öykü sığdır mutluluk de bu öykününde adına basrol oyuncuları sen ve ben olalım hiç ayrılmamacasına! seni çok özlüyorum her geçen saniye, her geçen dakika, her geçen gün seni daha çok seviyorum )

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #11
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Yüreğin öyle güzel ki,onu inciltmelerine izin verme Ne sıcaklığını yitir, nede dostluğunu Tek korkun unutulmak olsun Senin gibilerini unutanlara YAZIKLAR OLSUN

ben sevdim de ne oldu?hergün yeni kahırlar ekleniyor kahırlaraherkes bir özel günü yılda bir kez kutlar biz her ay kutluyoruzbir sürü de sorumsuzluk eklenince adamın arkasına bakmadan kaçası geliyorama nereye kaçacaksın ki? her yerde o vardediğim gibi arkadaş: s e v m e y e c e k s i n

! YARİM

Belki dünya için önemli olmayabilirsin Ama benim için dünyalar kadar önemlisin

Saatlerle dalga geçtim, dakikaları saydım, saniyeleri düşündüm, AMA yine seni unutamadım, unutulmaz sevgilim

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #12
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalıSevdamızın Adı Berrak Sonu Toprak Dönen Alçak Olsun

Utanırdı ettiğinden felek aşkı tanısaydı Her ayrılığın arkasında bir acının bin nazı var yaşanan en büyük aşkın silinmeyen izleri varSen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda keşin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #13
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

♥ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana

♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #14
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

♥ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu Hissettin mi?

♥ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

♥ Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

♥ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Alıntı Yaparak Cevapla

"Colourful'dan Sözler"

Eski 09-07-2012   #15
Prof. Dr. Sinsi

"Colourful'dan Sözler"

♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

♥ Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun

♥ Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım Sonra ismini her yere yazdım İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım! Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir

♥ Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

♥ Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin

♥ Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com