Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Anketler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, dershane, wwwodtululeraktifegitimcom

ANKARA DERSHANE - Www.odtululeraktifegitim.com

Eski 08-07-2017   #1
stajer123

ANKARA DERSHANE - Www.odtululeraktifegitim.com

ANKARA DERSHANE
Dershaneler ülkemizde hep tartışmalara sebep olmuştur Adayların aklında hep 'Acaba dershaneler sınava ne kadar doğru hazırlanmamı sağlar?' yada 'Dershaneler bir ticaret hane mi, sınava hazırlanırken bana ne kadar yardımcı olur?' soruları yer etmiştir Adayların bu konuda endişe duyması doğaldır soruları çünkü dışarıdan dershaneler para karşılığında eğitim satıyor gibi görünmekte Ancak şöyle bir durum var dershaneler sizi ÖSYM tarafından yapılan neredeyse tüm sınavlara hazırlayabilen tek kurumdur
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan merkezi sınavlar adaylar için oldukça büyük öneme sahip sınavlardır Bu sınavların neredeyse çoğu için öğrencilerin okullarda aldığı eğitim yetersiz kalmakta ve okul müfredatı ile sınav sistemi paralellik göstermemekte bu da adayları oldukça zor duruma düşürmektedir Dershaneler adayları bu zor durumdan kurtarmakta ve sınavla sistemi ile tam anlamıyla birebir benzerlik gösteren çalışmalar yaparak onları sınavlara hazırlamaktadır
Dershaneler Türk eğitim sisteminin koparılamaz bir parçasıdır Ankara'da da önem taşıyan bu dershanelerin en başarılı üyeleri bulunmaktadır Ankara dershaneler için merkez sayılabilecek bir şehirdir Buna bir çok şey neden olmaktadır ama en büyük etken eğitim açısından zengin bir içeriğe sahip olması bir çok başarılı üniversite, lise, kolejin burada bulunmasıdır diyebiliriz Aynı zamanda şehrin başkent olması, coğrafi olarak Türkiye'nin merkezinde bulunması, çevresine göre en gelişmiş şehir olması gibi nedenlerde Ankara'nın dershanelerin merkezi seçilmesini sağlamıştır
Ankara' da bulunan dershanelere baktığımızda çoğunun donanımlı olduğunu görebiliriz Peki bu dershaneler nasıl çalışırlar? Son derece uzman ve tecrübeli kadroları merkezi sınav sistemine uygun olarak hazırlanan program ile adayların hazırlık yapmasını sağlarlar Bu linke tıklayarak da görebilirsiniz https://wwwodtululeraktifegitimcom/ Yaptıkları denemeler sayesinde adaylara temsili olarak sınav ortamını yaşatırlar ve aynı zamanda sınava çıkabilecek soruları öğrencilerin görmesini sağlarlar Aynı zamanda bu denemeler sayesinde adayların eksik oldukları konuları tespit etmesini sağlayarak adayla birlikte bu esikliğin çabuk bir şekilde kapatırlar Bunun dışında adayın derslerde anlamadığı bir konu olduğunda yada sormak istediği sorular olduğunda bu talebi karşılamak için kurdukları etüt sistemleri ile de adayların eksiksiz bir şekilde yola devam etmesini sağlarlar
Ankara'nın dershaneler açısından zengin bir şehir olduğundan bahsetmiştik Kızılaydaki dershaneler de titizlikle çalışan büyük kurumlardır Kızılay Ankara'nın kalbinin attığı son derece cazip semtlerinden biridir Burada bir çok dershanenin de şubesi bulunmaktadır Kızılay ulaşım açısından da tam merkezde bulunmakta ve neredeyse her yerden ulaşım sağlanmaktadır buraya Dershaneler de özellikle bu yönünden ötürü oldukça talep görmektedir Burada bulunan dershaneler de öğrencileri ile çok özenli bir şekilde ilgilenmekte onları zorlu sınav sürecinde doğru bir şekilde yönlendirmek için çalışmaktadır Her zaman geliştirerek hazırladıkları özel programlar ile inovatif ve farklı bir hizmet sunmaktadırlar
Fiyat açısından bakıldığında Ankaradaki dershane fiyatları verdikleri hizmet düşünülürse makul fiyatlardır Bu dershaneler adaylara zorlu sınav sürecinde hem eğitim hem de doğru bir yol seçmeleri için rehberlik hizmeti vermekte ve onlara bu çetin yolda yoldaşlık etmektedirler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com