Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye > Kıssadan Hisse

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adam, çıkartan, kimdir, taş, şeytana

Şeytana Taş Çıkartan Adam Kimdir?

Eski 08-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Şeytana Taş Çıkartan Adam Kimdir?

şeytana taş çıkartan adam kimdir?

adamın biri çölde tek başına yola koyulmuş giderken lanetlik şeytanda insan kılıgına bürünerek ardından yetişir ve kendisine yok arkadaşlığı teklif ederadam ile şeytan yollarına devam ederlerken vakit bir hayli ilerleraksam olur gün batar, sabah olur gün doğarlanetlik şeytanın kafası önemli bir noktaya takılırbakar ki adam ne sabah ,ne öğlen, ne ikindi ne akşam nede yatsı namazı kılarartık çok yol yürümekten yoruldukları için bir yerde konaklamak üzereyken şeytan ayrılarak koşmaya başlarşaşırıp kalan adam ardından 'nereye gidiyorsun beni burda yanlızmı bırakacaksın 'diye seslenirbunun üzerine şeytan durarak adama şu ibret dolu cevabı verir(arkadaş ben ömrümde 1 defa ALLAH'a karşı geldimo yüzden kovuldumfakat sen günde 5 defa karşı geliyorsunALLAH(cc)gökten taş yağdırırda bana isabet eder)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com