Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atacak, dama, pabucunu, projeler, vistanın, windows

Windows Vistanın Pabucunu Dama Atacak Projeler !!

Eski 11-22-2007   #1
RaHaTSiZ

Windows Vistanın Pabucunu Dama Atacak Projeler !!

Üç boyutlu işletim sistemleri geliyor Windos Vista'nın pabucunu dama atacak projeler yolda Kanada'da bir yazılım firmasının proje aşamasındaki işletim sistemi ilgi çekti

Üç boyutlu grafiklerle donatılmış masaüstünde elinizle istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz Hazırlık görüntüleri youtube'a düştü bile

İşletim sistemi Linux ta benzer bir çalışma yürütüyor Üç boyutlu masaüstü ekran ile dokunmatik ekran çalışmasını başlattı

youtubecom/watch?v=Yx9FgLr9oTk" title="View this video at YouTube in a new window or tab" target="_blank">YouTube Video
youtubecom/watch?v=Yx9FgLr9oTk"> youtubecom/watch?v=Yx9FgLr9oTk" /> ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

youtubecom/watch?v=_x0sVg4vzls" title="View this video at YouTube in a new window or tab" target="_blank">YouTube Video
youtubecom/watch?v=_x0sVg4vzls"> youtubecom/watch?v=_x0sVg4vzls" /> ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

youtubecom/watch?v=GcK1nlxB80E" title="View this video at YouTube in a new window or tab" target="_blank">YouTube Video
youtubecom/watch?v=GcK1nlxB80E"> youtubecom/watch?v=GcK1nlxB80E" /> ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Windows Vistanın Pabucunu Dama Atacak Projeler !!

Eski 11-24-2007   #2
are-x

İlk video hoşuma gitti çünkü öbür videolarda yapılanlar bazı programlarla sağlanıyor paylaşım için tşk

Eski 11-24-2007   #3
RaHaTSiZ

Alıntı:
are-x tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
İlk video hoşuma gitti çünkü öbür videolarda yapılanlar bazı programlarla sağlanıyor paylaşım için tşk
~~ Hmmm 2 ve 3 videolar bazı programlarla sağlanıyor ama ilk videoyu yapmak için bir program yok sanırım ? Adamım laf olsun torba dolsun diye yorum yapma, beni en çok sinir eden kışkırtıcı ve bir konu hakkında birşeyler bildiğini sanıp yorum yapmaktır Böyle bir niyetin varsa en azından benim açtığım konulara yorum yapmayacaksın ! ~~

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com