Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gülümse, kaderine

Gülümse Kaderine..

Eski 04-05-2007   #1
angelesdream

Gülümse Kaderine..

Aslinda o gün kiz icin herzamanki gibi cok normal baslamisti, degisik olan hic birsey yoktu Taki trene binene kadar Kiz trende yakisikli bir oglan görmüstü cünkü, ama aldirmadi cünkü annesi erkek kardesi ve kiz kardeside vardi yaninda, erkek kardesini derhaneye birakip onlar alisverise gideceklerdi Oglan kizdan kizda oglandan gözlerini alamiyordu taki oglan kizin erkek kardesine selam verene kadar kizin kalbi daha hizli carpmaya basladi cünkü kizin erkek kardesi trendeki o yakisikliyi taniyordu ikisi megersem ikisi ayni dershaneye gidiyorlarmis yollari ayrildiktan sonra kiz yakisikliyi unuttu gitti nede olsa her gördügüne asik olamaz bi insan, zaaten ask nedir daha bilmiyordu bile bir kac gün sonra dedesini ziyarete giden kiz karsidan gelen bi oglani fark etti Kiza baya uzakti kizin düsüncesi ne yakiskli ya bu kim acaba ilk defa görüyorum onu burda yanina yaklastiginda kiz sok olmustu, cünkü gecen gün trende gördügü yakisikli ve bu kisi ayni kisiydi Yillarca buraya gelip gitmisti kiz ama onu ilk defa burda görüyordu Oysaki oda ayni mahallede oturuyormus Kiz yine aldirmadi ama ici bir tuaf olmustu, sonra dayanamayip erkek kardesine caktirmadan yakisiklinin ismini sordu hakkinda bir kac birsey ögrendi Ama hersey orda noktalanmisti Sonra beklemedik bir yerde ve anda o yakisikli yine kizin önüne cikti Bu sefer oglan kizin gittigi okula yazilmisti ve tenefüste kiz oglani görünce eli ayagina karisti bu tesadüf olamazdi bukadari fazlaydi bu olsa olsa KADER olabilirdi evet o yakisikli kizin KADERIydi sevdigiydi ILK ASKIYDI Kiz asik olmustu hersey birbirine bagliydi nereye bakarsa o cikiyrdum Okulda oglan ´takip altindaydi Kiz arkadaslarina anlatti askinin büyüklügünü, siirler yazmaya basladi, onun icin agliyor onun icin gülüyordu herseyde heryerde o vardi o olmasa yasayamazdi artik Ama güvendigi arkadaslari hep onu sirtindan vurdu yalanlar konustu Üstüne üstelik aski sevgisi karsiliksizdi Kiz yikildi maf oldu Ölümü göze aldi gece gündüz agladi okulundan geri kaldi Annesi endiselenmisti ama kiz hic bir acik vermiyordu oysaki ici icini yiyordu Oglan kizi basindan atmak icin tehdit etti kardesine babasina söylerim diye, okulda kizlarla gezdi Kizin önünde baska kizlarla sarmas dolasti Kiz okuldan eve gidince agladi cok agladi hersey bitmisti onun icin Kizin yasi ona göre kücükmüs o cocuklari sevemezmis Oysaki oglan 2yas büyüktü kizdan Kiz ilk firsatta evde oglan icin yazdigi siirleri yakdi tabii hersey gözyaslari dökerek gerceklesti sonra oglan okulunu bitirmis ve okuldan ayrilmisti bunlar kízin umrunda degildi yikilmisti sevmek istemiyordu Aradan yarim sene gecmisti kiz onu hic görmemisti unuttu saniyorduki oglan ve ailesi kizin mahellesine yakin biyere tasindi Bu sefer ayni otobüsü kullaniyorlardi, kiz onu görmemek icin dua ediyordu korkuyordu sanki tüm acilar yeniden basicak gibiydi Kizin babasi derslerine baktiktan sonra kizida dershaneye yazdirmaya karar verdi Kiz istemesede gitmeye mecburdu ve yine birlesmislerdi ayni dershanede Kiz gururuna yedirememisti onun tehdit edisini ve hic ilgilenmiyordu oglanla ayni yolu beraber arkadaslarla yürüseler bile herkezle konusup onu bos sayiyordu Kizin bazen ici icini yiyordu ama fark ediyorduki oglan artik onun pesinde Oglan kizi kiskaniyordu koruma altina almaya calisiyordu Nede olsa aradan 1sene gecmisti kiz güzellesmisti pesinde erkekler vardi ve o oglanda bunu kiskaniyordu Bunu fark eden kiz kendini tutamadi bunlar cok iyi arkadas oldular msn de yazisirlarken birgün oglan kiza sevgilin varmi diyince kiz dayanamayip onu sevdigini söyleyip hemen cikti Sora geri girdiginde oglanda onu sevdigini söyledi Bunu duyan kiz bilgisayarin basinda mutluluktan aglamaya basladiAMA bunlarin hepsinin bir AMA si vardi sevgili olduktan 3ay sonra kiza onu üzecek haberler geldi Oglan baska kizlarla telefondan konusuyormus ve konustugu kiz onu seviyormus tartistilar kiz dayanamadi bu aciya, acilari yeniden tazeleniyordu Ama kiz affetti kizin pesinde cok kisi vardi cikma teklifleri aliyordu ama kimse yoktu gözünde Oglana hicbirsey belli etmiyordu cünkü yanlis yapmiyordu, duyarsa üzülür diyordu Ama oglan kizi düsünmeyerek onu kiskandirmak icin elinden geleni yapiyordu Kiz mutsuz oldugunun farkinda degildi mutluyum diye geciniyordu Oglan verdigi sözleri tutmamisti iliskilerini kimse bilmeyecekti kizin zor duruma düsmemesi icin Ama kiza gelip SAGIR SULTAN BILE DUYDU IKINIZI diyen cok oldu kiz korktu ama aldirmadi oglan ex kiz arkadaslariyla bulusuyormus kiz ona sordugunda bunu inkar etti Kizin tek korkusu ve ona dedigi sey BENI BEN OLDUGUM ICIN SEV GÜZEL OLDUGUM ICIN DEGIL!! Oglanin cevabi ben seni sen oldugun icin seviyorumdu oglan kizlardan vazgecemiyordu ex kiz´arkadasinla bulustugunuda inkar ediyordu kiz bunun hic birine dayanamamisti nerdeyse 1bucuk sene sevgilim diye pesinde kostugu kisiyle yasadigiklarina geri dönüp baktiginda aslinda herseyin yalan oldugunu fark etmisti Kiz sadece kendi hayal dünyasinda yasamisti tek yürekten seven kisi o kizi AYRILDILAR! Kiz yalanci oldu sevmiyor oldu dalga gecti oldu Oglan ise seven hakli olandi Kiz dayanamadi sevmek istemiyordu kimseyi birdaha sevemezdi onun kadar kimseyi Oglan kiza yalanci dese bile sevmiyor dese bile o seviyordu Ama zamanla sevgisi bitmisti cünkü SADECE ASIK OLDUGUN KISI ICINDEKI ASKI YASATA YADA ÖLDÜRE BILIRDI! O ise öldürmüstü bir süre sonra kiz biriyle tanisir O kisi kizi cok sever Pesinde 5-6 ay kosar kiza kendini asik etmek icin herseyi dener Kizin gözünde yakisiklilik güzellik hic birsey yoktu cünkü bir kere yanmisti ikincisini istemedi, o kisi yakisikliydi ama ikinci kez asik olmak istemiyordu Ama asik oldu bu sefer asik oldugu kisiye DÜRÜSTLÜGÜ icin asik olmustu yalani dolani yok diye asik olmustu 5-6 ay sonra cikmaya basladilar Kiz gün gectikce o gence asik olmaya basliyordu simdiki sevgilisi kizin gecmisini biliyordu aldatildigini biliyordu ve kizin tek beklentisi yürekten sevilmekti YALANSIZ DOLANSIZ Ikisi okadar mutluyduki hergün telefonla konusuyorlardi hergün haberlesiyorlardi o arada eski sevgilisi bunu duymus ve kizi kiskandirmak icin nisanlandigini cikartmisti ortaya ve kiza beni bunun icin biraktin beni aldattin diye iftira atmisti Kizin simdiki sevgilisi kizin eski sevgilisiyle konusmus ve biz onunla sadece arkasdasiz beraber degiliz ve o kiz seni asla aldatmaz sevmisti seni cünkü dedi ve herseyi yoluna koymustu Kiz simdi okadar mutluyduki okadar huzurluyduki AMA 5ay sürdü o mutlulugu dürüstlügü icin sevdigi o genc kizi aldatmisti Kiz bunu ögrenince tabi inanmadi onu araadi ve sordu oglan inkar etmedi kiz agladi agladi ama sonunda affetti sonucta hayatinda ilk defa mutluydu ve oglan inkar etmedi pismandi herseyin farkindaydi yalvardi kiz affetti ama bi kac günlügüne kiz geziye gidince Hala kiza haberler geliyordu aldatiliyorsun diye kiz dayanamadi sevgilisine mesaj yazdi ip inceldigi yerden kopsun diye oglan ise kiza haber gönderdi SEVMIYORUM ARTIK DIYE!! kiz yikildi Ilk askinda SEVEMEM kimsey diyordu AMA SEVEBILDI o kisi basarmisti kendine asik etmeyi dürüslügünle AMA oda maf etti herseyi kiz bundan sonra hayatina devam ediyor Düsüncesi : Sen Yalandan Kactikca Yalan Seni bulur aska inanci kalmadi Iki kere sevdi IKISINDEDE aldatildi HAYATTAN ISE HIC BIR BEKLENTISI KALMADI Arkadaslari dersen YaLaNci sevdigi kisi dersen onu sevmiyormus :) megersem ne kolaymis öyle sevmemek oysaki kizin tek istegi yürekten seven biriydi
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-05-2007   #2
tatia27

bıkmadım sabreddim okudum emegine saglık begendimm cnm

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-06-2007   #3
angelesdream

Alıntı:
tatia27 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
bıkmadım sabreddim okudum emegine saglık begendimm cnm
rica ederim tatiagörevimiz:))okuduğun için ben teşekkrüe derrim canım

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com