Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
geceydin, için

Sen Geceydin Benim İçin

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sen Geceydin Benim İçin

Yıllar önceydi sokaklarında hasret kokan bir şehirde yürüyordumYanlızdım kimsesizdim Hüzün doluydum Terkedilmiş harabe bir yürekti taşıdığım Geceyi seviyordum insanlar yoktu yalanları yoktu bir başıma hayaller kurabiliyordum en azından geceleri Temiz hayallerdi içinde güzel bir gelecek ve tertemiz kalpli bir sevda vardı Yoktu içinde ayrılık içinde yoktu ihanet içinde yoktu hüzün Mutluluk vardı güzeldi hayallerim ve geceler güzeldi
Sonra sabah oluyordu geceden kalan ne varsa bir çırpıda silinip gidiyordu
Sokakta yürüyen insanlar sonlanmış düşlerimi anlatıyordu sanki bana Ayrılık kokuyordu etrafım Bitmiş sevdalar egemen olmuştu sokaklara Acıydı ama hayat hep mutluluk vermiyordu insanlara ve her aşk hikayesi kavuşarak bitmiyordu
İşte bu karamsar tablonun ortasında seninle karşılaştım Aslında buna karşılaşmakta denilemez Uzak bir şehirdeydin ve bir kez bile olsa görmemiştim seni Ne gözlerini bir kez görmüştüm ne ellerini tutmuştum Sen bir hayaldin ulaşılması imkansız ama ben çok seviyordum seniYalanlardan uzakta sevmiştim ve hep sevecektim Çünkü sen hayatımın gerçeğiydin

Sen geceydin benim için yalanlardan uzak bir sevda karanlığıma ışıktın
Sen mutluluktun benim için
Sen temiz bir kalp Sen mutluluktun
Uzaktasın tenim tenine değmesede Sen hep benimlesin
Hayatıma girdiğin için Teşekkürler

Serdar YILDIRIM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com