Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arama, çıkıyor, levha, tek, yön

Levha Arama '' Tek Yön '' Sana Cıkıyor (;

Eski 08-26-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Levha Arama '' Tek Yön '' Sana Cıkıyor (;

Kalakalırsınyüreğine düşleriaklımdan geçenleridüzenli bir cümle birliği ile anlatamazsıno kadar güçleşir ki sadece kelimelerini duyumsadığın bir müziğin savrulur ruhun ve her şey ama her bir şey hücrelerinde hissettiğin yerini yurdunu aramak adına bir soru olarak düşer ki parmak uçlarından avuç içlerine giden yolun patikalarında levha arama''TEK YÖN'' sana çıkıyor
sevgili ve sözlerin benim sırtımda/aklımda/yüreğimdeki tüm benliğimdeki en AK alana sızmış
sesine düştüğümde kurtulacağımkurtulacağım kısır olasıkların kıskacını ve unutacağımumuda yer açmak adına
senin dudaklarından/dudaklarıma akan ıslaklığınla karşılaşacağımdüşlerinin dibinden sızıyor ruhuma kokusu mevsimlerindokunuyor ve yakıyor
Üçüncü CEMRE olup yüreğime düşerken sen ruhum/sularım ısınıyor
ve ses/sizlik
nadasa bırakıyoruz tüm söylenmemiş seslerimizi/sözcüklerimizi bir küs mesafesindeve ben ki sevgilien masum yıldız tozundanvuslatına doğru uzayan göç yollarına/o yolanurdan ve ışıktanbaş koyarcasınasevdamı sınayan işaretler bırakıyorum yüreğimde seni azad ettim sevgilitüm bedenim seninsesindeki tüm benler gibi ve kapattım odamın ışığınızifir karası bir sessizlik çaldım saçındaki kırıkların her bir teline merhem olmak adına ki martı çığlıkları ve yosun kokuları içinde derinlerinde ıslandığım/ıslandığın boğulduğum tek deniz ol/acaksın

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com