Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Bilim Teknik ve Teknoloji Merkezi > Cep Telefonları

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
haber, iphoneculara, iyi

İphone'culara İyi Haber!

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İphone'culara İyi Haber!

iPhone'culara iyi haber!

Akıllı telefon pazarında yaşanan rekabetin işletim sistemlerine yansıyan tarafında 3 dev firma pazar payı için amansız bir mücadele içine girdiler Apple'ın mobil işletim sistemi halen liderliğini sürdürüyor Google'ın Android'i farkı giderek kapatıyor ama Windows Phone 7'nin de devreye girmesiyle tüm hesaplar değişecek gibi görünüyor Akıllı telefon pazarını yorumlayan Wall Street analisti Charlie Wolf, son zamanlarda devam eden iPhone ve Android rekabetindeki dengeleri Windows Phone 7'nin değiştireceğine inanıyor Şu ana kadar iPhone'a rakip olarak lanse edilen Android telefonların, WP7 ile birlikte asıl rakibi ile karşılaşacağını söyleyen Wolf, pek çok neden dolayı benzerlikler içeren bu iki sistemin kendi arasında girişeceği pazar payı mücadelesinin iPhone'u çok az etkileyeceğini söylüyor
Wolf'a göre Android ve WP7 rekabetinin sonuçlarını bu iki işletim sistemi için şu aşamada kestirmek çok güç ama söylenebilecek tek şey bu durumun iPhone'a yarayacağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com