Göz Kapağı Şişmesi

Eski 07-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Göz Kapağı Şişmesi

Göz kapaklarının şişmesinin çeşitli nedenleri olmakla birlikte, şişmeye en çok aşırı ağlama, böcek ısırması, alerjiler, iltihaplanma, nezle ve kızamık neden olabilmektedir Göz kapağındaki geçmeyen ve sürekli hal almış şişlikler kalp ve böbrek hastalıklarının da habercisi olabilir

Göz kapaklarındaki Şişmenin Tedavisi için öncelikle nedeni bilinmelidir Şişliğe neden olan durum ortadan kalktığında şişlik kendiliğinden geçecektir Bununla birlikte, poşet çayların poşetleri, çay demlendikten sonra alınıp soğutularak göz kapaklarının üzerine konursa göz ağrısına ve şişmeye iyi gelir

Alıntı Yaparak Cevapla

Göz Kapağı Şişmesi

Eski 07-15-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Göz Kapağı Şişmesi

Yaklasik bir yildir suren bir kasintim var doktora gidip ilac kullandiysam da sebebi bulunamadi hep alerji yada egzama denildi ilac verildi fakat gecmedi ayni anda da goz kapaklarim sisiyor kasiniyor ve sonrasinda kirisip sarkiyor bir sure iyi oluyor sonra tekrarliyor vucudumun cesitli yerlerinde kasintilar oluyor kasinirken icleri sari renkte gorunuyor ama derinin ustunde iz birakmadan sonra kayboluyor acaba bir ic hastaliktan kaynaklaniyor olabilir mi ? ayrica gozlerimde sislik ve goz alti torbaciklari olusuyor nasil gececek anlamadim gitti yardim ederseniz sevinirim Bir sure once de ellerimde egzama oldu kuru ve kasintili ama ilac kullandiktan sonra gecti ama gozlerimdeki ve daha cok geceleri olan vucudumun degisik degisik yerlerinde cikan bu kasintilar gecmedi

Alıntı Yaparak Cevapla

Göz Kapağı Şişmesi

Eski 07-15-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

Göz Kapağı Şişmesi

Merhaba,

Misafire bir sorum olacakti bu ara neyiniz oldugunu ögrenebildinizmi? cünkü hemen hemen ayni semtomlar bende de var 3-4 aydir bileyimde baslayan kasintiyla birlikte kücücük sivilce gibi bir kac tane kabariklar olustu dünden beri de sol ayagimin basparmagi uyusuk ve sagdaki gözkapagim sis henüz doktora gitmedim, ilk önce internetten kendim arastirayim dedim ve sizin bu yaziya rastladim bana neler oluyor gercekten bilmek istiyorum

bu arada gecmis olsun

slm

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Göz Kapağı Şişmesi

Eski 04-12-2018   #4
Kayıtsız
Icontr

Cevap : Göz Kapağı Şişmesi

Arkadaslar,benimde vucudumun çogu yerinde kabarcik olusuyorbazen uyandigimda gözkapagimin biri sis uyaniyorumDoktor alerji dediAnaliz yaptirdim polenlerden kaynakli alerji yüksek oranda gözüküyorilaç kullaniyorum bir müddet geçiyorsonra yineliyorEn son çare Hastanede genis çapli bir analiz yaptiracagim
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »
Konu Araçları Bu Konuda Ara
Bu Konuda Ara:

Gelişmiş Arama
Görünüm Modları

forumsinsi.com