Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Psikoloji / Sosyoloji / Felsefe

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
öykü

Bir Öykü . . .

Eski 10-09-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Öykü . . .

BİR GÜÇLÜKLE KARŞILAŞTIĞINIZDA,

KENDİNİZE BİR KAÇIŞ YOLU DEĞİL,

BİR ÇIKIŞ YOLU ARAYIN D L Weatherford

Nebraska'da yaşlı bir adam yaşardı Patates ekimi için bahçeyi bellemesi gerekiyordu, lakin bu çok zor bir i şti Tek oğlu olan David ona yardım edebilirdi, fakat o da hapisteydi Yaşlı adam oğluna bir mektup yazdı ve müşkülatını izah etti

Sevgili David,

Patates bahçemi belleyemeyeceğimden, kendimi çok kötü hissediyorum Bahçeyi kazmak için oldukça yaşlanmış sayılırım Burada olsan bütün derdim bitecekti Biliyorum ki sen bahçeyi benim için hallederdin

Sevgiler

Baban

Bir kaç gün sonra oğlundan bir mektup aldı

Babacığım,

Allah aşkına bahçeyi kazma, ben oraya cesetleri gömmüştüm

Sevgiler

David

Ertesi gün sabaha karşı saat 04:00' de FBI ve yerel polis ç ıkageldi ve tüm sahayı kazdılar, lakin hiç bir cesede rastlamadılar Yaşlı adamdan özür dileyerek gittiler

Ayni gün yaşlı adam oğlundan bir mektup daha aldı

Babacığım,

Simdi patatesleri ekebilirsin Bu şartlarda yapabileceğimin en iyisini yaptım

Sevgiler

David

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com