Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bunlardan, haberdarmısınız

Bunlardan Haberdarmısınız 2 !!!

Eski 05-27-2009   #1
TiFus
Icon4531

Bunlardan Haberdarmısınız 2 !!!

Bunlardan Haberdarmısınız

Geçen Gün Sahil Kenerında Biraz Kel Birazda Artist Birine Yaklaştım Biraz Yakından Bakınca Bizim AvatarAang561'miş KRDNZ Kıyılarında Gökkuşağına Bakıyordu Asil Bir Gemi Yakşalaştı KRDNZ Sularında Gökkuşağının Altında meLankoLik_asaLet Gibi Bir Rüzgar Estirdi Güvertede KAPLAN Gözüktü Hemen Kaplanın Yanında Gölgesi Büyük Kendi Küçük Equinox Adında Bir Kedi Çıkmasınmı Çok Sevimliydi Sonra Sert Bir Rüzgar Bir An Bulutlar ysnkrks Şekli Aldı Elinde Bakır Bastonlar ŞENGÜL Ablamız Gözüktü Güzel Gemisiyle Asil Bir Tavrı Vardı Arkasında Torunlar Arkasında Karmaşık Ciw Ciwler Yalnız Bunlar Farklıydı Yesil Ciw Ciwdi Hepsi Sonra Şengül Abla Seslendi yesimciwciw Diye CiwCiwler Bir An Hareketlendi Neyse Equinox Adındaki Kedi İçeri Girdi Dışarda Bir Fırtına Sonra KRDNZ suLARINDA Bir Superisi Çıktı Karşısında Dejavu İle Karmaşık Bir Savaş Yapılıyordu Ateş İle Suyun Kavgası Gibiydi ŞENGÜL Abla Durun Demesiyle Fırtınadan Önce Sessizlik Oldu KAPLAN Kükremeye Başladı Ve Bum !

Türkiye Büyük ForumSinsi Meclisinde Hareketli Bir Gün Hafif yağmur Vardı Sonra Güneş Çıktı Ve Yine Gökkuşağı Gözüktü Bonsoir Adı Verilen 1 Derece Önemli Toplantı Odasında Sırayla Liderler Gelmeye Başladı Siyah Limuzinn Beyaz Takım Elbise Giyen Karadeniz Temsilcisi Kırmızı Halının Üzerinde Gözüktü Çin Suvarileri Gibi Korumaları Vardı İçeri Bonsoir Odasına Girdi Ardından Akdeniz Temsilcisi Çok Çok Değerli Bir Üye TiFus Geldi Kapı Önünde Hayranları Bir İmzalı Fotoğraf İstiyordu Fakat Hemen İçeri Girdi Egenin Padişahı meLankoLik_asaLet Gelmişti Oda İçerdeydi Biraz Sonra Marmara Kralı Büyük ysnkrks Gelmişti Doğu Andolu Ve Güneydoğu Anadolu Kralları Gözyaşı Ve Equinox Gelmişti Bölgeler Bonsoir Odasında Tamdı Ve Forumsinsi Meclisi Başbakanları ŞENGÜL VE KAPLAN Prens VE Prensesi Meclise Gelmişti İçerde Obama , Bred pitt , Ancelina Coli , Paris Hilton Gibi Starlarda Ordaydı Ama Onlar ForumSinsi Üyeleri Kadar Değerli Olmadığı İçin Pek Bakmadık Toplantı Başlamıştı İçerde Soğuk Bir Rüzgar Sıcak Bir Aragorn Esti Ardından Hani Fırtınadan Önce Sessizlik Derler Ya Orda sudenaz'dan Önceki Sessizlik Vardı İçerisi Çok Soğuktu Aragorn Klima Isıtmaya Yetmemişti Gökkulağından Bir Renk Koptu Ve Meclise Girdi TiFus Başladı Söze Moderatörlük Kavramını Ne Zaman Yürütmeye Vericeksiniz Dedi Kaplan Müdürler Moderatörlük Kavramını Görüyor Dedi Sitedeki Üyelerin Mesaj Sayıları Mesaj Konuları Hakkında Konuşmaya Başladılar Şengül Ablanın 13 Bin kÜSÜR Mesaj Sayısı kONUŞULMAYA bAşlandı Kaplan Elini Sesizce Masaya Vurmasıyla Yine Sesizlik Sağlandı Ve Meclisin Toplantıyı Bitirdiğini Açıkladı Bir Dahaki Türkiye Büyük Forumsinsi Meclisinde Görüşmek Üzere Bay bAY

ForumSinsi'nin ( BilgeNesil ) Keşfi 22062009;

Siz ForumSinsiyi Bred Pitt Mi Keşfetti Sanıyorsunuz
Hayır

Dinleyin Bizim Ekip Toplanıyor Temizlikçi TiFus (ben) , Aşçı sudenaz , Gemi Korumalarımız Bonsoir ,Dejavu , haticee , Gemi Tayfası meLankoLik_asaLet,Equinox , Verus_TR, yesimciwciw Tayfa Başı Erol Abi ( Gözyaşı ) Ve Tabiyki Gemi Kaptanı Şengül Abla Ve Şengül Ablanın Yarım Metre Dişi Olan KAPLAN Ayrıca Şengül Ablanın Yardımcısı ysnkrks'de Gemideydi

Bindik Gemiye KRDNZ Sularından Yolumuz Uzundu Koskoca ForumSinsiyi Keşif Etmeye Gidiyorduk sudenaz'ın Elinden O Nefis Yemekleri Yiyerek Tabiyki ForumSinsi'ye Giderken Önümüze Kocaman Bir Buzul Dağ Çıktı Neyseki Şengül Abla Dikkatliki Sonumuz Titanic Gibi Olmadı Neyse Öyle Böyle Derken Bir Karaya Çıktık Sanırım Artık ForumSinsi Topraklarına Ayaka Basmıştık İlk Adımız Geminin Başarılı Temizlikçisi TiFus (ben) Attım Neyse Sonra Bizim Gemi Tayfası Herkez Karaya Çıktı sudenaz Seslendi Hemen ''Ulaa Da Biz Nereye Geldik '' Derken Dan Dan Dan !! Sesleri Arasında ForumSinsinin Yerlileri Bizi Karşıladı Bize Hoşgeldin Hediyesi Olarak 1000 Mesajlı Bir Üyeyi Kurban Kestiler İlginçti Ama Afiyetle Yedik Fakat Sudenaz Böyle Bir Eriği Ne Yemiş Nede Görmüştü Ve Seslendi Amma Yemekmiş Ha Buda Berbat Bişey Ya Dedi Ve ForumSinsi'nin Sinsi Kısmı Burda Verildi Forum Sinsinin Sinsi'si Artık Yazılmıştı Bize Düşen Forumu Bulmaktı Çok Aradık Çok Çabaladık Ama Bir Türlü Forum'u Bulamadık Bir An Geri Dönmeyi Düşündürle Ama Olmaz Sinsiyi Bulmuşuz Forumuda Buluruz Elbet Dedik Gerçi Dememe Gerek Kalmadı Gemi Bozulmuştu :) Ve Adadaki Yerlilerin Ölmesiyle Tek Kalmıştık Çok Acıkmıştık Birbirimizi KRDNZ Usulü Kebaplar Olarak Görmeye Başladık Neyseki Gemi Aşçısı Sudenaz'ın Aklına Gelmesiyle Adada Tarıma Başladık Ne Hayallerle Geldiğimiz Bu Adaya Ne Durumlarla Yaşıyorduk Adada Tütün , Fındık , Çay , Ayçiçek Yağı Vb KRDNZ Ürünleri Yetiştirdik Karnımız Doydu Ve Hadi Son Kez Bu Forumu Bulucağızzzz Diye Bağırdık Ve Büyük Bir İnançla Aramaya Başladık Ve Odana Bulanık Bir Görüntü Hayır Bu Serap Diğil Gerçek Ve sudenaz Bağırdııı Buldummm Komedi Odasını Buldummm Ve İlk Odayı Bulduk Forumu Bulmamız İçin 10 Önemli Oda Bulmamız Lazımdı Geriye 9 Oda Kalmıştı Çok Geçmeden Onlarıda Bulduk Ve ForumSinsi Bu Zorluklarla Keşfeldildi Arkadaşlar Lütfen Forumumuzun Değerini Bilelim Bu Aile Her Yerde YOK

MUTLU SON !!!

Güzel Bir Gün Dışarda Bulutlar İle Güneş Arasında Kocoman Bir Gökkuşağı Bizim Arkadaşlar İle Balık Tutmaya Ayıptır Söylemesi Benim BMW İle Gideceğiz Önce Erol Abiden (gözyaşı) Balık Yemi Alıcaktık Neyse Gittin Balık Pazarına Neyseki Sudenaz İle Pazarlık Yaptımda Ucuza Aldım Bagaja Koydum Yemi Yem Kokmamsın Dİyede Bagajın Kapağını Açık Bıraktım Eve Geldik Saolsun Bonsoir Yapmıştı O Nefis Yemeklerinden Yine Yedik Bitti Sonra Bizim Tayfayı Topladık Equinox gülgüzeli Felan Tüm ForumSinsi Üyeleri Ziyafet Yapıcaktık Benim Ehliyet Yok Diye Şengül Abla Kullanıyordu Arabayı Ben Genellikle Uçakla Gittiğim İçin Hedef KRDNZ Suları Dedik Bastık Gaza Yolda Çok Sevdiğim Bir Abim ysnkrks Alıcaktık Arabaya Bindi Arabaya Bastık Gaza Bir 20 Metre Gittikten Sonra Arkadan Ah Dİye Bir Ses Duyduk İlk Önce Bakmadık Sonra Durun Bekleyin Benii Diye Bir Ses Duyduk Döndüğümüzde ysnkrks Arabadan Düşmüş Arkadan Bizi Takip Ediyordu Sonra Aldık Sorduk Sizce Ne Olmuş ?
-ysnkrks Abi Başka Yer Bulamamışta Bagaja Yaslanmış Biz Gaza Basmamızla Bum :)

Yeni Haberlerle Karşınızda Olacağım

TiFus Yayın Ajansı =)

Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Bunlardan Haberdarmısınız 2 !!!

Eski 05-28-2009   #2
perisu_1907

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
süperler :D

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-28-2009   #3
TiFus

Teşekür Ederim
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-28-2009   #4
Şengül Şirin

4- Heyy Naber Şengül Abla Yarın 4 Asır'ın Doldurucak =)

Eski 05-29-2009   #5
yesimciwciw

3- yesimciwciw kim ? ; Şüpheli hareketleri üzerine CIA'in izlemeye aldığı yesimciwciw, örümcek adamın ta kendisiymiş Popstar yarışmasından bugüne dek CIA tarafından izlenen ajdarın sırrı ancak ortaya çıktı CIA raporuna göre çok iyi gizleniyor ve çok kötü şarkı söylüyormuş Ajanları kötü şarkı söyleyerek atlatmayı başan yesimciwciw bu sefer yenik düştü programlarda hoplayıp zıplaması da çevikliğini gösteriyor Örümcek adam beni dövdü diyen alihanm bu haber üzerine ne diyecek acaba?

Yanlış ajans bildirimi almışsın arkadaşım ben aslında FBI ajansıyla çalışıyorum CIA ajansında para yokk :):)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-29-2009   #6
TiFus

Yooo Az Önce Obamayı Aradım FBI'da yesimciwciw Diye Biri Çalışmıyormuş =)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-29-2009   #7
TiFus

Yeni Haberlar Yayına Girmiş Bulunmaktadır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-29-2009   #8
[KAPLAN]

Birkaç gün öncesine kadar Avusturya'ya gitme durumum vardı Nasıl bir tesadüf olmuşsa siz de onca ülke arasından Avusturya'yı seçmişsiniz :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-29-2009   #9
TiFus

Alıntı:
[KAPLAN] tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Birkaç gün öncesine kadar Avusturya'ya gitme durumum vardı Nasıl bir tesadüf olmuşsa siz de onca ülke arasından Avusturya'yı seçmişsiniz :)
Abi Benim Bildiğim Senin O Avatarındaki Yarım Metre Dişi 5 Metre Ağzı Olan Kaplanlar Avusturyada olur tabi bu konuda kesin bilgim yok bildiğim kadarıyla =)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-29-2009   #10
ysnkrks

Ellerine Sağlık TiFus
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-30-2009   #11
yesimciwciw

Alıntı:
TiFus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yooo Az Önce Obamayı Aradım FBI'da yesimciwciw Diye Biri Çalışmıyormuş =)

Hani ajanım ya sana o yüzden öyle söylemiştirler işimizin kuralı gizlilik ne de olsa :):)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-30-2009   #12
TiFus

Alıntı:
ysnkrks tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
ALICAĞIN OLSUN TİFUS BEN YOKUM :(
Abi valla senin ismin ile ilgili bir şey bulamadım ama söz bir şeyler ayarlıyıcam

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-30-2009   #13
TiFus

30 Mayıs Haberleri Şuandan İtibaren Girilmiştir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-30-2009   #14
KRDNZ

8-Seyito Abi'nin Eşi'de Siteye Kaydolmuş Karı Koca Çok İyiler Yakında Çocukları Seyithan Felanda Kaydolur Olmadı Seyito Kabilesi Kurarız Dimi Abi =)

:)) Hepsi de çok güzeller emeğine sağlık Sevgili Tifus Çok güldüm

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-31-2009   #15
ysnkrks

ysnkrks Kullanıcısının Açılımı ;

YeniSevgi Noktası Karlı Raylarda Kar Senfonisi

süper olmuş

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com