Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Kapalı Konu

Konu Araçları
görülmedi, saçmalık

Cevap : Böyle Saçmalık Görülmedi

Eski 05-06-2009   #31
sudenaz

Alıntı:
emraxx tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Siz uyandığınızı zannederken zaten derin uykudasınızRüyada yaşıyosunuzNeyse siz takılın kendi aranızdaAma gün gelir Amerikan askerleri size tecavüz ederken kafanızı duvarlara vurmaya çalışırsınız, ortada duvar falan göremezsinizSizi bir din dalgasına sarmışlarDin diyorsunuz başka birşey demiyorsunuzTakılın kafanıza göreBen Allaha şükür din eğitimimi aldımNeyin ne olduğunun farkındayımBu vatanın nasıl kurtulduğunun farkındayımAma siz farkında değilsiniziTek örnek vereyim ÇerkezEthem Kuvay-i Milliyenin önemli adamlarından biriydiAncak tam bir iktidar bağımlısıydı herkes ona biat etsin istiyorduBu yüzden ayaklanma çıkardı ve zaten düşmanla kısıtlı sayıda uğraşan vatan evlatlarını bir de bu şekilde meşgul ettiAma sizin böylelerini örnek almanızı pek yadırgamıyorumYada Cia ajanlarına tapmanızıGerçekten yadırgamıyorumSadece şunu diyorum size:

"İYİ UYKULAR , TATLI RÜYALAR !!!"
Bu konuyu bu sabah gördüm ve bekliyorum acaba ne yazcaksınız diye böyle bi cevap bekliyordum gerçekdende %398 gibi insanların dışında kalanlardan ancak bu cevap alınabilirdi çünkü
Konuya yorum yazmak istemedim ama bu yorumunuzda öyle bir damarımıza basıyorsunuzki!!!
Eminim amerikalılara esir düşsek o zor durumdayken bizlerin elinden tutmak yerine karşımıza geçer gülersiniz bunu söylemenize gerek yok buna ne şüphe zaten!Din kardeşini niye kurtarasınki sen boşver amerikan askerlerini pışpışla din dalgasıda neymiş değil mi?
Din kelimesini öyle basit kullanıyorsun ki ne demek din dalgası ya sen bu dünyaya ne için geldin de böyle konuşuyorsun din dalgasıymış Din diycez tabiki başka ne dememizi bekliyoruz önce ÜMMET sonra MİLLET bizde kardeş bilmem anladın mı?
Neyin ne olduğunu bilseydin eğer bu şekilde eminim konuşmazdın konuşamazdın,bu cümleleri kuramazdın
Tapmak kelimesini burda senden başka kimse kullanmıyor cia ajanalarına tapıyormuşuz gerçekden çok komiksinBunlara benim cevap yazmamdaki sebepde olur ya sanane falan dersin diğerleriyle aynı görüşte olmamdan kaynaklanıyor
Kimseyi örnek aldığımız yok bu kahramanlığı tek başına Atatürk'e yükleyemezsiniz diyoruz sadece
Ha bu arada sen devam et o tatlı uykuna biz seni ne kadar dürtsekde uyanmıycaksın çünkü

Konuyu açan arkadaşımızdan özür dilerim konu saptı ama bu yorumu yazmak zorundaydım

Eski 05-06-2009   #32
[KAPLAN]

Düşüncelerimizi yazıya dökerken, ne kadar istesek de karşımızdakilere tam anlamıyla yazının duygusunu yansıtamayabiliriz Özellikle birçoğumuz birbiriyle yüz yüze bir sohbet içinde bulunmadığı için yazdıklarımız net olmalı ve yanlış anlaşılmalara zemin oluşturacak anlamlar taşımamalıdır Zira birbirimizi yalnızca yazdıklarımızla tanıyoru ve gönüllerin istemeden de olsa kırılmasına müsade etmem Bu yalnızca bir hatırlatmaydı

Atatürk'ü de böylesi konulara dahil etmenin hiçbir anlamı yok Ne din düşmanları, ne de Atatürk düşmanları bizden değildir Hedef İslamı ve Türklüğü en güzel şekilde temsil etmek olmalı ki, zamanında Osmanlı bunu hakkıyla çok güzel gerçekleştirmiş Ancak güçlü devletler kolay kurulmadığı gibi, liderler de kolay yetişmiyor Beklemeye zaman yok, birlik olup çalışma vakti Böylesi konuları tartışmaya ayıracak zamanımız olmamalı

Konu yoruma kapatıldı

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com