Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Komedi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kaniş, kuzuyu, satmışlar

Kuzuyu, Kaniş Diye Satmışlar

Eski 04-27-2007   #1
asyaland

Kuzuyu, Kaniş Diye Satmışlar

Kuzuyu, kaniş diye satmışlar

Japonya’da binlerce zengin kadına, kuzuları özel biçimde traş edip "kaniş" cinsi köpek diye sattılar Olay, Japon film yıldızı Maiko Kawakami’nin TV’de yeni köpeğinin havlamadığını ve mamasını yemediğini söyleyerek yakınmasıyla ortaya çıktı Tolkşovda köpeğinin resmini gösteren Maiko, onun bir kuzu olduğu söylenince yıkıldı
İngiltere ve Avustralya’dan ithal edilen çok sayıda kuzu, "kaniş" gibi traş edilerek bir internet pazarlama şirketi tarafından "Herkesin sahip olması gereken evcil hayvan" diye satıldı Yüzlerce kadın, polise başvurarak merkezi Japonya’nın Sapporo kentinde bulunan şirket tarafından aldatıldıklarını, kendilerine cins köpek diye kuzu satıldığını bildirdiler

Ülkede fazla bulunmadığı için Japonların kuzunun neye benzediğini bilmemesinden yararlanan şirketin en az 2 bin kişiyi dolandırıldığı sanılıyor Hayvanı köpek kuaförüne g*türen bir çift ise, görevlinin manikür yapamayacağını çünkü hayvanın ayaklarında pençe değil toynak bulunduğunu söylemesi üzerine aldatıldıklarını anladı Dolandırıcılığı yapan "Poodles As Pets" adlı şirket kapatıldı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #2
doctor88

heheekim yemiş acaba yok böle bişisaol asya
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #3
Ergenekon

argo sözleri sevmiyorum ama bu söz halk dilinde argo değil, bir darbımesel gibidir, zaten konu da köpek -koyun münasebeti haberi okuyunca insanın "yok deve" diyeceği geliyor:))
Hadi koyunu köpekten ayıramadınız, muhterem japon hatunlar! ömrünüzde hiç deve de mi görmediniz(ne ilgisi var deme, böyle habere böyle yorum asyaland)

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #4
asyaland

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
argo sözleri sevmiyorum ama bu söz halk dilinde argo değil, bir darbımesel gibidir, zaten konu da köpek -koyun münasebeti haberi okuyunca insanın "yok deve" diyeceği geliyor:))
Hadi koyunu köpekten ayıramadınız, muhterem japon hatunlar! ömrünüzde hiç deve de mi görmediniz(ne ilgisi var deme, böyle habere böyle yorum asyaland)

Vallahi ben bu Japonlardan hiç bişi anlamıyorum
her seyin altından cıkarmı bir ülke yaa nedir bu
hayır zekilermi değillermi onada karar vermiş değilim acıkcası :))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #5
virüs

süper bir şey :)))))
bir arkadaşımın arkadaşı da benzer bir olay yaşamış
köpek almışlar fakat köpek hiç uyanmıyormuşyemek yedirmeye çalışmışlar, gezdirmeye çalışmışlar ama uyanmamışuyansa da hemen kapanıveriyormuş gözleri
meğer köpek yerine ayı satmışlar ayı da kış uykusundaymış:)))

teşekkürler asyaland

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #6
İSİMSİZ KARANLIK

:)) Güzel haber ve Ergenekon'dan güzel bir yorum :)) Emeğine sağlık asyaland, güzel olmuş
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #7
doctor88

Alıntı:
virus tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
köpek almışlar fakat köpek hiç uyanmıyormuşyemek yedirmeye çalışmışlar, gezdirmeye çalışmışlar ama uyanmamışuyansa da hemen kapanıveriyormuş gözleri

teşekkürler asyaland
:img-ok: :img-ok: :img-ok: :img-ok: :img-ok: :img-ok:

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #8
asyaland

Alıntı:

teşekkürler asyaland
Hahahahahahaha Virus hiç güleceğim yoktu koptum burda
saol canım

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #9
İSİMSİZ KARANLIK

Alıntı:

teşekkürler asyaland
Aynen ben de sonradan gördüm, müthiş ya :D :D :D

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #10
Ergenekon

Alıntı:

teşekkürler asyaland
ya virus, hele senin anlattığın olay, "yok ?" valla deveden başka büyük ne var Haa Yok Fil senin haber çok daha komik oldu arkadaşına mukayyet ol valla evlenme çağı geldiğinde, damat diye bir KOCAOĞLAN yutturmasınlar kızcağıza Hele düğünü aralığa denk getirise bahara kadar bekler uyansın diye

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #11
angelesdream

insanların zekaraına ve akıllarına hayranımtabı yapabıldıklerı şeyleredeama neden kötüye kullanırlarkı verilen bu güzel niğmeti
ama haberı okurken eğlendım:) kaniş he!:)
sağol asyaland

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #12
virüs

:)))))))))) veterine gitmeden de anlayamamışlar damadı nasıl anlarlar bilemem artık :)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #13
angelesdream

Alıntı:
:)))))))))) veterine gitmeden de anlayamamışlar damadı nasıl anlarlar bilemem artık :)
verdiğin örnek çok yaratıcı sevgili virüs:))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #14
Ergenekon

asyaland-virus koptuk burda inanmıyorlar haber asparagas mış
bende asyaland doğru haber verir dedim onlar internetten ASYA Haber Ajansını arayorlar Bunlar da haketti Kaniş yerine koyunu ama siz haber kaynağını verin de bakalım gene:)))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-27-2007   #15
virüs

Alıntı:
Ergenekon tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
asyaland-virus koptuk burda inanmıyorlar haber asparagas mış
bende asyaland doğru haber verir dedim onlar internetten ASYA Haber Ajansını arayorlar Bunlar da haketti Kaniş yerine koyunu ama siz haber kaynağını verin de bakalım gene:)))
:))))))) ASYA haber ajansı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com