Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Protesto Ediyorum !...

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adlar, güler, misin, mısın

Cevap : Ağlarmısın Yoksa Gülermisin

Eski 04-04-2008   #16
sudenaz

alpere1482 katılıyorum ve söylenecek söz bırakmadığını düşünüyorum tşkler alper
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-26-2009   #17
sahtekar_şeytan

ne demek yaa bez parçası
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-27-2009   #18
delishhhh

ben bir kadın olarak türban hayatımın hiç bir bölümünde kullanmıcam bir durum ama şuda bir gerçekki insanların özgürlüklerini elinden alamazsınız bu kadın haklarına resmen bir saldırıdır ve her zaman türban konusunda erkekler ahkam kesmektedir artık bu ülkede düşünce özgürlüğü bile suç değilken saçma sapan şeyleri yasaklamak komiklikten ibaret herkes istediği gibi yaşamalı
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-27-2009   #19
KRDNZ

Baş örtüsü; bez parçası, kadınların esaretinin sembolü ya da bunun gibi saçma sapan bir görüşsün sembolü değildir olamaz da Baş örtüsü inançlarımız gereği Allah'ın kadınlara emridir Günümüzde kimse neden başın açık demiyor ama neden başın kapalı deniyor bu nasıl bir adalet?

Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar
Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var
Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar,
'Medeniyyet!' dediğin tek dişi kalmış canavar?

Ey ŞaiR! Bana Yağmurdan bahsetme, yağdır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-27-2009   #20
TiFus
icon111

Alıntı:
KRDNZ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Baş örtüsü; bez parçası, kadınların esaretinin sembolü ya da bunun gibi saçma sapan bir görüşsün sembolü değildir olamaz da Baş örtüsü inançlarımız gereği Allah'ın kadınlara emridir Günümüzde kimse neden başın açık demiyor ama neden başın kapalı deniyor bu nasıl bir adalet?
Çok Haklısın

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-27-2009   #21
1907merve

Biz müslüman bi ülkede yaşıyoruz ama KRDNZ'in dediği gibi niye kapandın diye soruyorlar yaGerçekten acınacak bi durumdayızKuranı kerimde herşey açıkça yazıyornur süresinde başörtünün önemi var zatenBu işi daha fazla ertelemenin bi mantığını anlayamadım yani

Cevap : Ağlar Mısın Yoksa Güler Misin

Eski 06-09-2009   #22
_filiz_

1907merve sana çok çok çok katlıyorum
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-15-2009   #23
perisu_1907

Alıntı:
bbk tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
iyide bu neden korkutuyor insanları neden karşılar sonuçta yapılan sadece özgürlük yani bizim cumhuriyet sistemimizle birebir örtüşen bişey kimseye kimseye zorla türban taktırmıyor sen istersen istersen takma ama takmak isteyene karşı duramazsın demokratik bi ülkede yaşıyoruz demokrasi kelimesinin anlamına bakın lütfen hem tüm avrupa ülkelerinde ve amerikada serbest baş örtüsü onlar bile bizim dinimize saygı duyup serbest bırakırken biz kendi dinimize saygı duymuyoruz bu çok acı bişey

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-15-2009   #24
fatmanur

benim ilim öğrenme hakkımı elimden alanların hepsine Peygamber Efendimizin duasıyla dua ediyorum

“ Ey Kitabı indiren! Ey Hesabı süratli olan Allah’ım! İslam aleyhine toplanan bu grupları, bu ahzab ordularını dağıt Allah’ım! Onları darmadağın et Onları hezimete uğrat ve onları şiddetli bir şekilde sars

Rahmetinin bir damlası herkesin rızkına kefil olur
Su çorak gönlüme merhametini indir
Su fani ömrümü sonsuzluğa eriştir
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com