Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kayseri

Kayseri

Eski 10-02-2006   #1
emreduman

Kayseri

arkadaşlar bilmiyorum kayseriye geleniniz var mı ama 20 yıl kayseri de yaşayan ve hatta 20 yılda adımını hiç dışarıya atmamış bir insan olarak kayseriyi çok seviyorumtürkiye nin en büyük meydanına sahip bi şehirde nüfusu 1000000 u geçen harika bi yergelmeyenlere kesinlikle tavsiye ederimözellikle erciyesi görmelerini,suyunu içmelerini,mantı yemelerini haa mantı demişken bir kaşığa 40 tane mantı sığmıyorsa ona mantı denmez kayseri dekısacası gelin görün eğer beğenmezseniz masraflarınız benden :)

istanbul a yeni gelen ve 20 yıl aradan sonra üniversite sayesinde istanbula yerleşme imkanı bulmamdan dolayı birçok arkadaşıma tavsiye ettim sizde gelin görün!!!

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-29-2007   #2
TuucHe

kayseri cidden gezilmeye değer bir şehir pek turistik yeri yok ona rağmen çok güzelherkese tavsiye ederm gelin gezin:):) hatta bize misafirliğe bile gelebilirsiniz:):):)
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-29-2007   #3
bukettt

ben gezdirebilirim:)))

ya görülmeye değer bi çok yeri varyemeklerri zaten bi harikaya anlatılmaz asanır beliyoruz:)))

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-12-2007   #4
m_r_b

ben kayseriliyimgüzel biyerdir kendisi beştepeler piknik alanını ve erciyesi şiddetle tavsiye ediyorum zaten tarihi yerleri siz gezersiniz:sm_cool:

Eski 10-12-2007   #5
m_r_b

ha unuttum pardon mantı yemeden, pastırma yemeden ve halis kayseri sucuğunu tatmadan gitmeyinve bunları yemediyseniz bu zamana kadar boşuna yaşamışınızdır demektir
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-12-2007   #6
TEMUR38

Bende Kayseriliyim ya cidden güzel yaşanılabilecek bir yerGezme konusunda ise gezilecek bir çok yeri varSelçuklu ve Osmanlı mimarisinden bir çok örnek bulabileceğiniz bir yerKalesiyle Camileriyle Müzeleriyle ne biliyim işte bir çok yönden çok güzel bi şehir
:43:43BLACKROSE <3
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-14-2007   #7
_SiYaH_

başka söze gerekvar mı ?? bence spr bir şehir

_APOCALYPTİCA_
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-20-2007   #8
gulhan

bencede süper kayseri gibisi varmı ? ya biz normalde adanalıyız ama iyiki kayseriye gelmişim
Alıntı Yaparak Cevapla

Cevap : Kayseri

Eski 10-26-2007   #9
pesimistt

Alıntı:
_SiYaH_ tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle

başka söze gerekvar mı ?? bence spr bir şehir

bncede başka söze ne qerek ;)
eLinzde imkanınız warsa mutLaka qeLin qörün yaşayn =)

Rüyalarıma gel
Umutlarıma gel
Süsle yine

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 10-29-2007   #10
meLankoLik_asaLet

yaf gerçekten süper bi şehir bende kayseriliyim mantısı, pastırması, erciyesi, sucuğu hepsi bambaşka
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com