Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Geyik Odası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hikaye, yazalım

Cevap : Hikaye Yazalım !

Eski 04-04-2008   #151
*KeDi KeSeN*

sudenaz arkım sanırım en son kısmını goremedin :)
EN SOn GArip Pişi İniyodu bole ışıkla filan

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #152
*KeDi KeSeN*

Birden O Işık Süzmesi Zannedilen ŞEY in GÖkten DÜşen Meteor Parçaları Oldugu ANlaşılır
İnsanların Kaçacak YErleri Kalmamıştır Çumki Kaçtıkları Şey Yıkılmaktadır
Vee en SOnunda Yağan Meteor PArçaları Dunya GEzegenini Tamamen YOq Etmiş Olup İnsanlığı Ortadan KAldırmıştur

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #153
*KeDi KeSeN*

Meteor Olayından Yaklasık 1 Ay Once TÜRKLERİN Uzayda Keşfettikleri Yeni Dunyaya Gönderdikleri Uzay gemilerinde ki 4 Astronot un Wc İhtiyaçları SOnucu Dünyaya Döndüklerinde Gördükleri manzara korkunçtu
canlı olarak sadece 4 kişi kalmıslardı

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #154
*KeDi KeSeN*

2'si Bayan 2'si Bay Olmak Üzre Dünya Eyaletindeki SOn 4 CAnlı Olduklarının FArkına VArdıklarında Tüm Üzüntülerini Bir Kenera Bırakarak Yaşam Çabasına BAşlamışlardır

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #155
*KeDi KeSeN*

Aradan GEçen Uzun Yıllar SOnucu Yenniden Yaşama Çabaları Sonuç Verip Çoğalmayı ve HAYAT'A KAFA TUTMAYI basarmıslardı

ENgüzellerinden Olan Leyla O gun >>

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #156
sudenaz

DOĞDU:d
özür dilerim son kısmı görmemiştim ben kedikesen neyse ya bu arada hikye biliimsel bişey olcakdı ?
leyle güzelmi güzel tatlı bir kızdı zaten nüfusda az olunca gözde bir kızdı herkesin ulaşmaya çalıştığı bir kız derken efendim:D

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-04-2008   #157
rock_alltime

Biri çıkıverdi karşısınaYakışıklı mı yakışıklı,uzun boylu,besketçi :d,yardımsever neredeyse 4/4 lük denilebilecek biriAma onda bile diğerleri gibi bir şey eksikti!
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-21-2008   #158
bonsoir

insani duygulardan yoksun olmasıydıÇünkü kendini çok beğeniyordu yakışıklılığı karşısında hiç bir kızın karşı koyamayacağını sonıyordu Amaaaa
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 04-30-2008   #159
KARABASAN

DUDAKLARINDAN BU CÜMLELER DÖKÜLÜR DÖKÜLMES BİRBİRLERİNE SIMSIKI SARILIP BİR DAHA AYRILMAMA KARARI ALDILAR BOĞAZ MANZARASI VE CAMA VURAN YAĞMUR DAMLALARI İLE BİRLİKTE ROMANTİK HAVANIN ETKİSİYLE ÖPÜŞMEYE BAŞLADILAR MUTLU SON
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-18-2008   #160
gürsesilknur

kızda bu sözü beklermiş gibi hemen kabul eder 2 side cok mutludur gecen onca ayrı senelerde ne yaptıklarını paylasırlar
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 05-22-2008   #161
dejavu2009

(Arkadaşlar kusura bakmayın sayfa 14'ten sonrasını görememiştim ordan devam ettirdim sonra gerisini farkettim Bence burdan devam edelim nasıl olur)

Adamlar ölürler, lakin 2308 yılında kazı yapan arkeolog Esin onların kemiklerini bulur Hatta ayaklarındaki kurşunlar hala orda durmaktadır Başlarındaki saçlar hala toprak olmadığını farkeden arkeolog Esin, tükenmiş erkek neslini yeniden hayata döndürebileceğinin farkına varır Arkeolog labrotuarına dönerken

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-01-2008   #162
kezban

YOLDA BİR KAZA GEÇİRİRBU KAZANIN BİR RASLANTI OLMADIĞI,FEMİNİST KİŞİLERİN ERKEK NESLİNİ DEVAM ETTİRMEK İSTEYEN BU KADINI ÖNLEMEK İÇİN PLANLADIĞINI KİM NERDEN BİLEBİLİRKİAMA BİLMEDİKLERİ BİRŞEY VARARKEOLOG ESİN KAZADAN ÖNCE DURUMU BİR ARKADAŞIYLA PAYLAŞMIŞTIR

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-01-2008   #163
dejavu2009

Arkeoloğun arkadaşı Merve'nin bundan haberi vardı Polislerden kaza alanındaki kutuya saklanmış saçları alır Evine doğru giderBundan kimsenin haberi olmaz Yalnız polis şefi Aynur bir şeyler sezer Merveyi takip etmelerini emreder
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-02-2008   #164
kezban

merve herşeyden habersiz erkekleri geri döndürebilme çabasına girmiştirama komiserin takipte görevlendirdiği kadında erkeklerin bir daha gelmesini istemez ve bunu gizli istihbarata bildirirmervenin başı beladadırtehdit telefonları almaya başlamıştır
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 06-03-2008   #165
dejavu2009

Gelen telefonlardan korkmaya başlayan Merve ne yapacağını şaşırmış bir haldedir
Bu arada istihbarattaki başka gizli bir ajan olan Nur, Durumu kendi başka özel bir birimine bildirir Bu özel birlik NRS birliğidir Erkeklerin yeniden yaratılmasından yanalar Amirlerinden Merveyi ne pahasına olursa olsun koruma emri gelir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com