Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > Serbest Forum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bişey, uzaylı, yoktur

Uzaylı Diye Bişey Yoktur.............

Eski 10-10-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uzaylı Diye Bişey Yoktur.............

merhaba arkadaşlar;

acaba hala aramızda uzaylı diye bişeyin varlığına inanlar varmı diye merak ediyorum

bence çok saçma olan bu kavramla ilgili biraz beyin fırtınası yapalım

başlayalım o zaman;

ilk uzaylılar genellikle nedense genelde ABD servisli haberlerle ortaya çıktıyok uzaylılar dünyayı ziyaret etmiş de işte bi kısmı ABD nin elindeymişte yerin bilmem kaç kat altında tutuluyorlarmışda

hatta koca kafalı uzaylılar laboratuvarlara götürülürken videoları vardır

(ya hem neden uzaylıların ılla insana benzeyen uzuvları olmak zorunda )

çevreye sızan garip ışınlar aslında ABD nin gizli deneyler yaptığı lablarından çıkan radyoaktif vb ışınların dışarı sızması parçalanmış değişmiş garip canlı cesetleri vb ise rastlantı veya tesadüf eseri vs nedenlerle

deneylerde kullanılan canlıların dışarıda görülmesiyle bakın bunu ancak bir uzaylı yapabilir palavralarıyla milleti uyutmasından ibarettir

birde binlerce uzay gemisi gördüğünü söyleyen insanlar vardır çoğu yalanda değildir

örnek veriyim önce uzay gemisinin tarifini yapalım değişik renkli ışıkları olan dahaönce gördüğünüz hiçbir uçağa benzemeyen uçan bi araç

mesela hayalet uçağın hiç duyulmadığı ve bilinmediği yıllara gidelim ABD mesela ırakta bu uçağını gizli bir göreve yolluyor hoppp uçak ırakta bir bedevi bakıyor şııvvv diye bişey geçiyor(gitti bile ) ışıklı mışıklı hadi bu bedevimiz modern olsun ve telefonu olsun hemen ilgili makamları arasa(uzaylı gören masum köylü )

_yakardeşim ben bir uçan cisim gördüm dışı şöle ucu böle felan

_tamam bakıyorum bi bakalım öle bi uçuş yok birader

_ya ii bakın gördüm

_deli mi ne bana savunma bakanlığını bağlayın radarda felan yok birader get işine dalgamı geçiyon

kimi inandıracak tabi kimse daha radara yakalanmayan çok hızlı bu aracı kimse bilmiyor uçuşa yasak olan ülkelerin hava sahalarında nasıl at koşturacak ABD yoksa

mısır piramitlerine hayranım bunlarıda uzaylıların yaptını sölüyor canlarım yaww yüzlerce insanda ölüm korkusu oluncadeğil piramit göğe direk yapar be o şartlarda bile olsa

ya bide nasıl oluyorsa bu uzaylı masalından en çok beslenen aaaa bide bakıyorsun hollywood yapımcısı amcalarımdünyaya bu uzaylı masalından birde gelir elde ediyorlar ki sormaaaa

ohh tşört anahtarlık vs yan ürünleri saymıyorum

ya bu uzaylı ne demek uzayda evrende herhangi bir gezegende yaşayan canlı

uzaylıysa ulan bende uzaylıyım o zaman

ben uzaylı yok derken bana yutturulmaya çalışılan fincanla gelip giden arkadaşlardan bahsediyorum yoksa bu koskoca evrendeki mikroorganizmalar olabileceği gibi 3 harflilere inancım sonsuz olduğundan hiç girmiyorum ;]

the cyclops

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com